folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kıl Dönmesi!!

Kıl Dönmesi!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

sadsafas abi kıl dönmesinin ne oldugnu bilmiordum araştırdım öğrendim şimdi (:

çevremde ailemde sülalemde tanıdıklaımın hiç birinde olmamıs bişi :S

inş bendede olmaz

sanada geçmiş olsun...

bide rene abi msjın güzelmiş

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpion_king79
    scorpion_king79's avatar
    Erkek
    askeri hastanede oldum spinal uyuşturma yani belden alt kısımı uyuşturulup 20 dakikada hallediyolar dostum ondan sonra hiçbişeyin kalmıyo bi kaç gün kuş ötmüyo o kadar....

küresel hıyar bush
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hoca doktordan korkmain :D

1 sefer kasığıma dağ bisikletinin gidonu girdi, bir seferde bir deneme sırasında! başıma gelen bir kazadan dolayı 2 sefer aletten dolayı hastanelik oldum :D

Bunlardna dolayı 6 civarı ultrasona girdim. ve acilde 2 gün sabahladım toplamda :D

En başlarda cok utanıp sıkılıodum, sonradan alıştım, O dönemlerde Ankara Gazi hastanesinde eline vermediğim Kadın/erkek prof, doktor, pratisten, hemşire kalmamıştı :D

Diorumya Zamanla alışıosun :D:D:D:D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

muahahuauuhauha rene abi

herkesin eline vermişsinde eline vermekle yetmior işte :P

ayarlııyamadın mı hiç birini :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:
    -----------------------------

muahahuauuhauha rene abi

herkesin eline vermişsinde eline vermekle yetmior işte :P

ayarlııyamadın mı hiç birini :)

Hoca o zamanlar kücüktük, bu dediklerim orta okul zamanlarında 2. side lise zamanlarında idi :D

Şimdi olsa allah muhafaza, Gazinin popülasyonu artar şerefsizim :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    sevimsiz bunu yazdı:

hastabakıcının biriyle futbol muhabbeti yapıoduk. güya beni lafa tutuyor.

ahahahah ..sevimsiz yarıldım mesajının yarısına :P ..amK bende küçükken  sağlam bisikleti tamir etmeye çalışıyodum ..sora tornavidayı gözüme soktum :)

hastane götürdüler hemen ..perdesi yırtılmış neyüm dediler hemen masaya yatırdılar ..üstüme kefen gibi bişi örttüler yeşil ..sora elimi bacamı gövdemi kelepçelediler masaya ..göz kapağımı mandal gibi bişiyle annıma kadar gerdi döt ..gözümün önümde ..ipliği ineye geçirdi ..sora başladı gözümü kurcalamaya ..hareket edicem ..kafayı kaçırcam ...bu sefer iğne gözü parçalayacak falan ..o sırada asistanı beni lafa tutmak için ..bisikletin var mı dedi ..küfredecektim sustum :D ..sora bi süre göz kapalı dolaştım ..bi problem kalmadı ..şuan astigmatım :D

Renegadelian demüşküne:

En başlarda cok utanıp sıkılıodum, sonradan alıştım,

---------------------------------------------------------------

Apandist ameliyatı olmuştum ..siktimin hemşiresi ..sucuk ..yumurta tentirdiyotlamaya başladı ..acayip boğulmuştum ..AmK keseceğiniz yer nere ..sen nerelerde dolaşıyon :D ..bi ara bunlar hazırlanmaya gittiler narkozdan önce ..tek kaldım ..aletlere falan bakıyodum ..şu kalp atışları falana bakmak için az biraz doğruldum ..sora monitöre baqtım ..kalp düz çizmeye başladı ..dıttTT ses falan ..öldüm mü a.q falan ..tırstımm ..hemşire falan die baırdım geldi ..bi problem yogh ..göğsündeki band çıkmış dedi :D ..sora narkozu veriyoruz biraz uyuyacaksın ..bizde işimizi yapıcaz dedi doktor ..uyumamak için çokk direndim ama ..uyandığımda aradan 1 gün geçmişti :D ..hatırlamıyorum ..soradan söylediler ..baygınken hemşire kontrole gelmiş ..szekter kaltak ..öldüreceksiniz beni demişim :D

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

ulen 2 aydır benim döttede bişi var 1 saat önce gittim hastanenin kapısına varınca aklıma geldi yaw deil gibi geliyo bana ama gene tırsıorum yarın gidip gösterimde kurtulim :D

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
Toplam Hit: 8097 Toplam Mesaj: 28