folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kıl Dönmesi Hk.

Kıl Dönmesi Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

Müridler cumartesi sabahı kuyruk sokumuda bir ağrı ile uyandım pek önemsemedim geceleyin fena bir ateş oldu yatamıyorum ne yan ne sırt üstü nede yüz üstü fena bir ağrı birde hafif bir şişlik oldu elimle dokunduğumda acıyordu çok fena..

Zar zor sabahı yaptım pazar gününüde zorla atlatınca ağrı kesicilerle zor durdum bu süre zarfında soluğu pazartesi hastanede aldım

Doktora durumu anlattım durumu utanıyorumda bayan asistanıda var çıtır bişey nese doktor geç dedi muayene ediceem uzandım sedyeye hafiften sıyırdım donu doktor geldi eldivenleri giydi cart diye sıyırdı bizim donu ulan dedim mikicek herhalde sorun kuyruk sokumunda bu komple dötü açtı bizim baktı baktı kıl dönmesine bağlı apse oluşmuş dedi allam dedim yandık bu ayın 22 sinde askere gidicem ben napıcam nese antibiyotik ağrı kesici filan yazdı olmassa yarıcaz dedi o iltihabı boşaltıcaz..

Zar zor eve attım kendimi ayak üstü bir iki lokma yedim hapları içtim biraz uzandım uyumuşum 2 gündür uuykusuzdum bir uyandım kuş gibiyim rahatça kalktım yataktan bir sigara içtim ulan dedim haplar o iyi etki gösterdi rahatladım nese yerime uzandım ulan dokunayımmı derken alimi bir attım bir ıslaklık anam noluyo filan derken

don sırılsıklam patlamış gevur kahverengimsi bir iltihap leş gibi kokuyo bok kokusundan on kat daha beter nese şimdi çok daha rahat hareket ediyorum ama akıntı hafif hafif devam ediyor çok hafif orda şişlik hala mevcut perşembe gününe kadar doktorun verdiği ilaçları kullanıp tekrar  gidicem iltihabı tekrardan oda boşaltıcak büyük ihtimal.

illaki ameliyat olmam lazımda o iltihap yine boşaltıldan sonra mike mike askere gitmem lazım tam da zamanında oldu bu durum ben teslim olunca askeriyeye bu durumu belirtince nolucak hastaneye mi sevk ederler yoksa mike mike acı ağrı içinde sürünmem mi lazım böyle bir durum yaşayan varmı müridler ?

THE BeYaZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

kıl dönmesini askerde geçirsen 45 gün izin alırdın talihsizlik sivilde olmuş geçmiş olsun

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunca yıl okumuş illa görücek o götü (:

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bence şimdi git askerlik şubesine anlat durumu

işi askeriyeye bırakırsan illaki seni iyileştirirler de ne gerek var mis gibi sivil dururken işin askeriyeye kalsın

bana sorarsan sivilde ameliyat ol
    tabi olabiliyorsan sonuçta devlet malısın artık

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Hocam apseden dolayı ağrı yapıyo benimde göbek deliğimin içinde kıl dönmesi var ama ağrı acı vs falan yok kanama falan vardı doktora gittim kıl dönmesi olduğunu söyledi şuanlık takmıyorum ileride halledicez inş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

kıl dönmesini askerde geçirsen 45 gün izin alırdın talihsizlik sivilde olmuş geçmiş olsun

hocam ağrı ve akıntı devam ederek gittiğim zaman peki naparlar teslim olunca sağlık kontrolü olucak elbet o zaman durumu anlattığımda hastaneye filan sevk etmezler mi ?

THE BeYaZ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

acemi birliginde kim kime dumduma git rapor al hastaneden bence onunla git askerlik şubesine

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

kefil oldugum adama bak ya :D gecmis olsun reis

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

kefil oldugum adama bak ya :D gecmis olsun reis

eyw sadıç ne hallere düştük ya sorma

EcHoLL

Hocam perşembe günü doktora gidicem tekrardan rapor alıp silüsü almaya giderken onuda götürürüm orda yapılması gerekeni sorucam artık

THE BeYaZ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

öncelikle geçmiş olsun hacı : )

keşke bi kaç ay sonra olsaydın askerde kıl dönmesi büyük nimettir.

nasıl yaparlar nasıl ederler bilmem ama genelde o kılı tezkereye 1 ay kala döndürürler :)

çoğu yerde asker için kıl dönmesi demek 1 ay kafa izni demektir : )

cann tarafından 13/Kas/12 14:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek
    cannfree bunu yazdı

öcelikle geçmiş olsun hacı : )

keşke bi kaç ay sonra olsaydın askerde kıl dönmesi büyük nimettir.

nasıl yaparlar nasıl ederler bilmem ama genelde o kılı teskerelirine 1 ay kala döndürürler :)

çoğu yerde asker için kıl dönmesi demek 1 ay kafa izni demektir : )

Sadıç öle nalet bir hastalık ki öle kafa izni filan hikaye ne oturabiliyorsun nede yatabiliyorsun inan şimdi askerlik şubesini aradım sen silüsü almaya gel biz seni askeri hastaneye sevk edicez dediler orda doktorlar durumuna karar vericek dediler yani ağrı sızın rahatsızlığın varsa kimseye söylemeden gitme teslim olma dedi ordaki memur seni önce askeri hastanedeki doktorlar muayene edicek ameliyat gerekiyorsa ameliyat yapıcak ondan sonra gidiceksin acemi birliğine dediler

THE BeYaZ
Toplam Hit: 6755 Toplam Mesaj: 44