folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıçdaroğlu"Nun Sitesi Hacklendi!

Kılıçdaroğlu"Nun Sitesi Hacklendi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Mal Yildiz takimi.

Bula bula CHP'yi bulmuslar deface yapmak icin. AKP'yi hackleselermis ya yobazlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Hala duruyor ;) Ben de hackerım lan o zaman :S

http://www.kemalkilicdaroglu.com.tr/harita/projedetay.aspx?id=1 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TESKILAT
    TESKILAT's avatar
    Erkek

Demek ki neymiş delikanlı yazılımcılar da çıkıyormuş..

"benim evlatlarım kanatsız yeryüzü melekleridir"SHT
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:
    -----------------------------

Tek başına iktidar olmuş bana sol parti örneklerini verirmisin ? Dspli ecevit bile tek başına iktidar değildi hatıraltırım.
    E. inönüden başka göstersene çok bilmiş bende gülüorum şimdi sana:D:D 

gerçekler zorunuza gidior dimi yıllardır bütün suçu sola atarlar sçeim sonuçları ortada gir bak araştır.

e zorlamanın alemi yok o zaman.halk solu istemiyor demekki : ) bu kadar basit.
    ayrıca shp koalisyonu dönemindeki yolsuzlukları açıp okuman, sana yegane tavsiyemdir.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

TESKILAT bunu yazdı:

Demek ki neymiş delikanlı yazılımcılar da çıkıyormuş..

AKP'nin yolsuzluklarini ve kirli camasirlarini sergiledigi icin'mi hak etti bunu? Siz nasil vatanseversiniz kardesim? Adami dellendirmeyin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:

Hala duruyor ;) Ben de hackerım lan o zaman :S

http://www.kemalkilicdaroglu.com.tr/harita/projedetay.aspx?id=1 

zuhahah :D sende bişey iste hacım :P

edit: kılıçdaroğlu dayıya mail atsalardıda bence araştırırdı o konuda ben 10 puan verrim kendisine..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    ayt çapulcuları başka site bulamamış mı?

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek
    ahaha süper :D şimdide tahribat.com yazmışlar zorkaya yazmış işi olmayan hacklasın orospu yapın siteyi :D

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lijitsu
    Lijitsu's avatar
    Erkek

GENÇLİĞE HİTABE

Ey Türk gençliği ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
            Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
             Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK

Genc dedigin adam bu yazıdakilerle ugrasır madem ugrasmıyosunuz ugrasan adamlara bari engel olmayın,bakın bi yerinde bu memlekete yararlı kim varsa karalayın sitesini hackleyin yazıyor mu...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Ayyıldız Team'den Açıklama Geldi.

Komuoyuna Duyuru...

CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı ve CHP istanbul millet vekili Sayın Kemal Kılıcdaroğlu'nun Resmi Wep sitesinin Hacklemesiyle ilgili bir alakamız Yoktur.

Sitemiz Kuruludugu günden itibaren Değişmeyen en büyük Kurallarımızdan Biriside Türk Sitelerine Kesinlikle Saldırı yapılmamasıdır.

Üyelerimizin Kendi Gayretleri ile yaptıkları operasyonlardan AYT TEAM Sorumlu Değildir.
    Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun sitesine yapalın Saldırı Üyemizin Kendi Çalışmasıdır.
    Komuoyuna Saygı ile Duyrulur...

Bende zaten inanmamıştım böyle bişey yaptıklarına :|

Toplam Hit: 5944 Toplam Mesaj: 58