Kitap Okuma Alışkanlığını Kaybetmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

https://www.goodreads.com/user/show/88241365-volkan 

Benim goodreads listem eskiden acmistim bugun okuduklarimdan eklemeye basladim listemi duzenlemeye devam edecegim. 

Nasil arkadas eklenecegini bulamadigim icin kimseyi ekleyemedim.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Kafan kitap okumaya müsait bir duruma gelince tekrar başlarsın. Bazen olur öyle. Ya işin çok. Ya kafanda yapmak istediğin bir şeyler var yada bir şeylerden hoşnut değilsin. Bunların herhangi biri olabilir üçüde.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

benim gibi ingilizcen yoksa ve karmaşık arayüzü çekemem sade olsun diyorsan 1000kitap'ı öneririm.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samoki
    samoki's avatar
    Erkek

Bir tık daha kısa kitapla başlamak bu durumda iyi geliyor. Ayrıca Kütüphanem (Link) diye bir uygulama var ben onu yükledim evdeki kitaplarını ister barkodla ister isimle ekleyip toplam kitap sayısını, okuduğun kitapları işaretledikten sonra sayfa sayısından kaç tanesini okuduğuna kadar istatistik kısmında detaylı şekilde görebiliyorsun ayrı bir teşvik ediyor.

Jilet artık yok kardeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ben 2 3 yıldır  . kendimi zorlasamda  kitap okumak istemiyorum . onu geçtim dizi film bile izlemiyorum 

sanırım 2 yıldır . ya yutup altta açık . ne çaldığını bile bilmiyorum. yada twtch te saçma sapan kanallar açık konuşuyorlar bende kısık ses dinliyorum 

dan brown başlangıç kitabını alalı 3 4 yıl  oldu hala okuyacam  

geçen sene george orwell hayvan çiftliği aldım 1 yıldır masada duruyor  . 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 1582 Toplam Mesaj: 16
artık okuyamıyorum kitap