Kitap Yazıcam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IEFLaM
    IEFLaM's avatar
    Erkek

Merhaba beyler, birkaç arkadaşla kitap yazmaya karar verdik. Yetişkin hikaye kitabı, yani içinde küfürler vesayre felan mevcut. Aksiyon Macera Komedi vb Kategorilerde Hikayelerimiz Var. Bildiğiniz eğlence ve Tassak gecmelik kitap. İste Lanet Olası Zombiler Olsun Amdan Dama Atlayamayan Adam Olsun, Hikayeler Hep Böyle Başlıklarda ve Baya Birde Beğenen Var. Daha Önce Böyle Bir İşe Hiç Girişmedim. Acaba Daha Önce Yapan Yada Bilgisi Olan Yol Gösterecek Birileri Varmı ? Kitabın İçeriği Sorun Çıkartırmı ?

Sitem hep aşinalardan gelür biganeden gelmez
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Kitabın konsepti çok enteresanmış hocam.Taşşak kategorisinde kitap ilk defa duydum :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IEFLaM
    IEFLaM's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

Kitabın konsepti çok enteresanmış hocam.Taşşak kategorisinde kitap ilk defa duydum :D

Biraz öyle hocam :D Sıkıldıkca Okuyacaksın İşte :D Mesela Örnek Bir Hikayeden Alıntı ; 

Biz 4 kişi bir sığınakta kalıyoruz. Ben, emre, buğra ve güven reyiz.

Dışarıda zombiler dolaşıyor, biz bir kulubede saklanıyoruz.

Ani bir seste, zombiler sesimizi duyardı. Emrenin telefonu çaldı, bir adamla konuşuyordu.

-Selam dostum

+Selam panpa

-Mal hazırmı ?

+ Olum zombiler yedilan

- Sikerim senin zombini

+ Olum tamam bulcam ben sana mal

-Tamam şimdi siktir git.

Biz bu konuşma geçerken emreye mal mal bakıyorduk. Tek ses bizi zombilerle baş başa bırakabilirdi.

Buğra birden ” kafayımı yedin sen amına koduğum telefonu neden kapatmıyon ? ”

Birden tık diye bir ses geldi. Önümüzü döndüğümüzde 50-60 tane zombinin mal mal bize baktığını gördük.

Şok olduk amına koyım. Güven birden araya atlayıp, camı kırdı. Kaçın bu camdan amına koduklarım dedi.

Mesela.. ^^ Tabi Bazı Yerler Editlenecek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    IEFLaM bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Biraz öyle hocam :D Sıkıldıkca Okuyacaksın İşte :D Mesela Örnek Bir Hikayeden Alıntı ; 

Ani bir seste, zombiler sesimizi duyardı. Emrenin telefonu çaldı, bir adamla konuşuyordu.

-Selam dostum

+Selam panpa

-Mal hazırmı ?

+ Olum zombiler yedilan

- Sikerim senin zombini

-Tamam şimdi siktir git.

Biz bu konuşma geçerken emreye mal mal bakıyorduk. Tek ses bizi zombilerle baş başa bırakabilirdi.

Birden tık diye bir ses geldi. Önümüzü döndüğümüzde 50-60 tane zombinin mal mal bize baktığını gördük.

Şok olduk amına koyım. Güven birden araya atlayıp, camı kırdı. Kaçın bu camdan amına koduklarım dedi.

Hocam siz o kitap işini askıya alın bence 

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek

Hocam yalnız bu hikaye azıcık bile komik değil. :D

Kalbin kırılmasın dost acı söyler ama hani çok komik bişey olur az komik bişey olur bu azıcık bile değil o derece. :D

hay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IEFLaM
    IEFLaM's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı
    IEFLaM bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

-Selam dostum

+Selam panpa

-Mal hazırmı ?

+ Olum zombiler yedilan

- Sikerim senin zombini

-Tamam şimdi siktir git.

Hocam siz o kitap işini askıya alın bence 

Sebep ? 5000 Takipcimiz Var Bu Konuda.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

yasaklarlar hocam bunu turkiyede

basicak matbaa bulamazsin :D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Hocam biraz eleştiriyede açık olmanız lazım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IEFLaM
    IEFLaM's avatar
    Erkek

Yahu bu sadece başı, eleştiriye sapına kadar açığız. Ergen topluluğuna hitaben diyorum zaten :D Onlar beğeniyorlar. Ben Size direk siteyi vereyim ordakilere bir göz gezdirin. hikaye.btwh.org

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Hocam site ibretlik ama ben genede bu kitabın tutmayacağını düşünüyorum boşa para vermeyin bence yiyin için ona harcayacağınız parayı.

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IEFLaM
    IEFLaM's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

Hocam site ibretlik ama ben genede bu kitabın tutmayacağını düşünüyorum boşa para vermeyin bence yiyin için ona harcayacağınız parayı.

Saol hocam :D 10 dakika önce facebook sayfasında paylaştığımız gönderiye göre baya kişi arkamızda ve istiyor. Tabi bu sizi dinlemiyeceğim anlamına gelmez. Bu arada hikayeler doğaçlama. Bakalım daha yorumları alalım :)

Toplam Hit: 3290 Toplam Mesaj: 36