Kıyamet Teorileri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Benim Bildiklerim ve İlginç gelen teoriler;

insan bagırsagında yasayan bakteriler ot ve bok sonucu yasamları sona erer (soyu tukenir) ve bu bakterilerden yoksun insan sentezleyemedigi maddeler sonunda bagıra bagıra olur.

amerika'daki cok gizli biyolojik silah laboratuarlarinin birinden disariya yanlislikla bir virus sizar. virus cok hizli bir sekilde mutasyona ugramakta ve ayni zamanda kurbanlarina solunum yoluyla bulasmaktadir. ben diyim 3 siz deyin 5 gün icinde virus tum dunyaya yayilmistir bile...virusun kacmasindan bir hafta sonra herkes aksira tiksira can verir, koskoca 5 milyarlik nufus heder olur...

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sizden de değişik Kıyamet Teorileri bekliyorum..

bu ne biçim bi laf ya:D Biz mi Teori uyduruyoruz sanki:D

Aç Kitapları kıyamet alametlerini oku...

Mesela insanların bu tür konular açması kıyamet alameti midir? :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek

dikkatimi çeken birşey oldu (:

arkadaş kıyamet teorileri diye başlık açmış...

ama siz hemen kurana bak anlarsın demişsiniz.

siz madem kurana inanıyorsunuz o zaman kurandaki alametlerin sizin için teori değil kanun olması gerekir...

ve "kıyamet teorileri" adlı konuya yazmanız saçma olur...

konuyu açan arkadaş sanırım sadece hayal gücünü bilim kurguyla birleştirerek farklı fikirler bekliyor (:

ben de birşey atiyim bari...

uzaydan gelcekler... dünyalar savaşı... sonrasında sonsuzluk...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

teori denmez alamet denir kıyametle ilgili kitaplar okudum kuranı okudum incil i okudum her bi boku araştırdım bir ara üni de öyle merakım vardı :)

okudukdan sonra her cumyı kaçırmaz oldum :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek

ve sanırım kıyamet derken de kuranda bahsedilen kıyametten değil, bir yok oluştan bahsediyor...

yani arkadaşım başlığı " dünyanın yok oluş teorileri  " cinsinden birşey açsaydı olabilirdi (:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cgtytchn
    cgtytchn's avatar
    Erkek

Dostum millet hayal gücünü çalıştırmak yerine allaha kitaba sarılınca vazgeçtim millet ne anlıyorsa onu yazsın dedim...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

bayağı bişey yazmıştım ama sanırım iş geyiğe gidiyor :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Dünyanın sonu teorilerini okurken yaşı kemale ermiş bi amcanın  lafı geldi aklıma Ben öldükten sonra isterse dünya yansın derdi.Böylemi düşünmeliyiz tartışılır.Ama Dünyanın sonunu düşünmeden önce kendi sonumuzu düşünmek lazım sanki.  Büyük ihtimalle hiç birimiz dünyanın sonunu görebilecek kadar yaşamayacağız,ve muhtemelen yine büyük çoğunlumuz kendi sonumuz geldiğinde olan bitenin farkında olacağız. 

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Valla biz şimdi olayı bir bilim kurgu yazısı gibi anlatıyoz ama çok feci şeyler olacakmış o zaman. bildiğim kadarıyla su bile yanacakmış :|

Denizler fokur fokur alev olacak deniyor. Tabii benimki sadece bi duyum. Allah göstermesin abi ya...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Hacı bizden niye saçmalık bekliyosun? Sna ne getirisi olacak bu saçmalıkların?Herkez kendince bişiler sallar..Bende salliyim istiyosan :DMadcrazy osturacak ve  tüm canlılar yok olacak:D

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 5526 Toplam Mesaj: 38