Kıyamet Teorileri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

MinervaL bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hacı bizden niye saçmalık bekliyosun? Sna ne getirisi olacak bu saçmalıkların?Herkez kendince bişiler sallar..Bende salliyim istiyosan :DMadcrazy osturacak ve  tüm canlılar yok olacak:D

fakındaysan hayalgücü demiş arkadaş haylgücün kıçındaysa sorun yok kusura bakma anlamsızca yükleniyorsunuz işin aslını anlamadan  herkes birşey bulabilir yani nie illa geyik yapmak istiyorsunuz uzaylıalr gelirvs diyin yeni bi hastalık çıkcak diyin insan ömrü çok kısalcakve 20 yaşını kmse geçemicek çocuk doğmucak diyin bunun gibi şeyler bulun yani...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    cgtytchn bunu yazdı:

Bu arada kur'andakiler de teori.

Hoyt ?

Edit : Bana Göre İki Tane Dev Kuzey Güney Kutuplarından Ellerinde Balyozlarla ( Mümkünse Her Biri Ay Kadar) Önüne Gelen Herşeyi Yıkacak Ve Herkesi Öldürecekler. Sonra Herkül İle Teyzesi Kızı Zeyna Bunlara Meydan Okuyacak Ve Büyük Bir Arenada Kırmızı Köşede Dev Kardeşler,Mavi Köşede Zeyna Ve Herkül Diye Bir anonstan Sonra Sağ Kalan İnsanlar bu Maça Bilet Almak İçin Biribirlerini Ezecekler. Bu sayede Zaten Sınırlı Sayıda İnsan Kalmış Olacak. Maçı Kazananın Ödülü Olarak Dünya Verileceğinden İnsanlar son Anlarını Zevk-ü Sefa İçinde Geçirerek İntiharlara Doğru Yol Alacaklardır. Evlenmiş Olan Herkül Ve Zeyna Küçük Çocukları Serkülü Çin Prensi,Çocukluk Arkadaşı Su'yu Prenses İlan Edip Diğer Devletlerin İç İşlerine Karışmak Üzere Eğitecekler. Bir Grup İnsan Bu Durumdan Rahatsız Olup Hasan Sabah'ın Grubuna Katılıp Afyon İle Kendilerine Yeni Bir dünya Kuracaklar ...

Sonra biri Çıkıp Diyecek Ki :

Vah Ki Vah Almayanlara Afyonu

İnsan Gördü İşte Dünyanın Sonunu

Varolanlar Sabah'ın Rüyalar Oyunu

İnsan Kuruttu Kendi Eliyle Soyunu ...

Bu Kafayla Bu Kadar ... Si Ya ...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    illision
    illision's avatar
    Erkek
    Benim teorim Kainatın devamlı genişlemesiyle ilgili olucak. Her genişeleyn şey  patlar sonuçta ( die tahmin ediyorum)  evrende patlamayla var olduğu gibi bi patlamayla yok olacak

birgün olmasada birgün mutlaka
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

söylim mi :D kimsenin aklına gelmez ama olcak olan şu:

bir şekilde (nsaıl olcağını söylemem..)

dünya üzerindeki su yanarak alev topuna dönüştürcek dünyayı...

su yani h2o hidrojen ve oksijen bilirsiniz normalde yanıcı yakıcıdır..

dünaynın sonu sıcak anlıycağınız.. 

hadi birde ipucu vereyim..inanmayanlara..

unda normalde yakın çakmağı yanmaz ama yeri gelir BOOM diye patlar...araştıın... çünkü ne olursa olsun karbonhidrattır..

Ayrıca çok şekersin :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

muridler burada yazılanların büyük bir çoğunluğu mantık cercevesinde doğru şuanda küresel bir ısınma var ve bunun sonucunda sıcaklık daha da artacak yazları 55 derecenin üzerine cıkması durumunda canlıların sonu demektir cünkü vücutta bulunan enzim denen proteinler sayesinde vücut tüm ihtiyaclarını karşılar ve bunların sınırı 55 derecedir yine sıcaklığa bağlı olarak sular yükselecektir ve felaketlere yol acacaktır bunlar haricinde hiçbirşey olmasa bile hızlı nüfus artışı sonucunda insanların yemek ve barınak bulması zorlaşacak ve savaş cıkacaktır kendi soyunu tuketecektir aslında bunlar teori değil eğer önlemini almazsak başımıza gelecek olanlar

kısacası kuranda yazılanların olmasına gerek kalmicak insanlık bindiği dalı kesecek :D

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

crafty bunu yazdı:

muridler burada yazılanların büyük bir çoğunluğu mantık cercevesinde doğru şuanda küresel bir ısınma var ve bunun sonucunda sıcaklık daha da artacak yazları 55 derecenin üzerine cıkması durumunda canlıların sonu demektir cünkü vücutta bulunan enzim denen proteinler sayesinde vücut tüm ihtiyaclarını karşılar ve bunların sınırı 55 derecedir yine sıcaklığa bağlı olarak sular yükselecektir ve felaketlere yol acacaktır bunlar haricinde hiçbirşey olmasa bile hızlı nüfus artışı sonucunda insanların yemek ve barınak bulması zorlaşacak ve savaş cıkacaktır kendi soyunu tuketecektir aslında bunlar teori değil eğer önlemini almazsak başımıza gelecek olanlar

kısacası kuranda yazılanların olmasına gerek kalmicak insanlık bindiği dalı kesecek :D

evet arılar neden kayboluyo bir açıklasın lütfen 

Ayrıca çok şekersin :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    kıyamet   (gelecek)

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Buyur sana kıyamet teorileri,resimli anlatım; [bobiler]

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

@spacheata hocam bana mı sordun soruyu tam olarak bilmiyorum ama arılar neden kayboluyor bende bilmiyorum işin acıkcası arıların kaybolduğunu senden duydum :D ama mantık cercevesinde şöyle birşey söylenebilir her canlının etkenlere karşı belirli bir tolerans değeri vardır bunlar aşıldığı zaman canlı ölür eğer arıların sıcaklığa karşı tolerans değeri düşükse ölümleri meydana gelmiş olabilir bana mantıklı gelen bu ayrıca arılar yön tayini için uçuş sırasında bir madde salgılıyorlar dış etkenler (sıcaklık ph kimyasal olaylar vs.) yüzünden salgılanan maddenin değişime uğraması arılarda yön kaybına neden olabilir...

geyik olarak sıcaktan bunalan işci arılar greve gidiyo olabilir :D

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Ölüm, kişinin kıyâmetidir.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
Toplam Hit: 5522 Toplam Mesaj: 38