folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Kaçırcam ???

Kız Kaçırcam ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Hocam kızın abisi varsa abisi yoksa annesininin rızasını alda yap bu işi.
    Çünkü kızı kaçırdıktan sonra o babayı sakinleştirecek biri lazım, çok ailenin birlik, birliğine yatkınlarsa olay töreye döner.
    Seke seke kaçarsın mazallah.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Her gün haberlerde duyuyoruz. Baba aylar geçiyor kini nefreti bitmiyor ve damada şak sıkıyor sonra.

Asla böyle bir riske girme. Bir kere sevgi her şey demek değildir ısrarınıda anlayamadım.

İkincisi babasının seni istememesinin sebebleri neler bunu öğren maddi durumum iyi demişsin belkide babası bundan tam emin olamıyordur.

Teminatlarını göster. Her yolu dene ama bu yolla yapma be abi.

zeybekustasi tarafından 02/Tem/13 02:18 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walkingdead
    walkingdead's avatar
    Erkek

kız kaçıran diye okudum,girdim,baktım,kız kaçırcam yazıyormuş.kızı kaçırıp kaçırmayacağını buraya sormuş.bu kadarı yetti bana. ben kaçar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

hocalar aynı köylüyüz mubbetimiz öncesinde ailesel olarak  iyiydi kız isteme olayı girince biraz soğukluk girdi işte olay bu yani kızı kaçırsamda  öyle öldürme olayı falan olmaz  sıkıntı küslük olmaması için  ara iyi olsun diye bütün çabalar ama  karşılıksız kalıyor.

maycamp85
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

kaçır artık bitsin bu ızdırap

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

amk kız kaçırma nedir ya :S

hayır senin kız kardeşin aynı duruma düşse aile olarak ne hale geleceksiniz bunu düşünüyomusun ?

Tamam ailesi vermiyodur eyw diyecen susup bekleyecen, kaçırınca mutlu bi aile tablosu mu çizeceksiniz anlamıyorum ki.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

hayır senin kız kardeşin aynı duruma düşse aile olarak ne hale geleceksiniz bunu düşünüyomusun ?

Tamam ailesi vermiyodur eyw diyecen susup bekleyecen, kaçırınca mutlu bi aile tablosu mu çizeceksiniz anlamıyorum ki.

benim aynı durum başıma gelmez seviyorsa vereceksin kardeşim benim kız kardeşim kaçtı ne yapayım gidip sevdiğine kaçtı diye vuralımmı biz olmazda demedik gelin isteyin dedik ama  onlar yinede ne hikmetse kaçmayı tercih etmişler.

Ayrıca sevdiğim kişi yanımda olsun  gerisinin amk...

maycamp85
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Aynen. Yıl olmuş 2013 amk.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

hocam konudaki ik sayfayi okudum sadece ve cevap yaziyorum ben sivaslıyım ama istanbul da dogdum büyüdüm ama bizim akrabalardan aileden biliyorum onlar söle derler kız isi sabır isi kız 1 kere istenir tek seferde verilmez derler 10 kere istenir 1 kere verilir bide kız ocagı naz ocagı felan derler ama bizimkilerde büyügü var daha demiolar en azindan ona güldüm yani benim demem kızı istemeye devam et bence vazgecme kızı ne kadar sevdigini babasına vazgecmeyerek kanıtla bence elbet sonunda vercekler ondan sonrada yap adam akıllı bi dügün olsun bitsin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Benim kuzenin bir sevdiği kız var. Kız şuan almanyada. bayrama gelecekler. Geçen sene bizim kuzen yanına aile büyüklerini alıp gitti. Konuştular. Adam kızım şuan küçük dedi. Ben küçük kız vermem dedi. Daha ablası var dedi. Bizimkilerde ok seneye geliriz dediler ve gittiler. Kızın babası arkalarından haber göndermiş "Ben serseriye kız vermem" demiş :D Bizim kuzenin işi-gücü iyi kendisi düzgün bir çocuk... 

Bayrama geldiklerinde kızı tekrar isteyecek. Bu sefer vermezse kız burada kalacak adam alamanyaya tek dönecek. Bizim kuzen ile kız anlaşmışlar. Kaçma şeklinde değil de ben yardımcı olucam onlara. Kuzenler toplanacaz, nikah yapacaz. Evlendik biz diyecekler :D 

Sende böyle bişey yap hocam. 

Al anne babanı ve git karşılarına. Gençler birbirlerini görmüş beğenmiş ve anlaşmışlar. Biz büyüklere de yardımcı olmak düşer, evlenmek için izden müsade istiyorlar. Oğlumuz bir evin sorumluluğunu alabilecek yapıdadır. işi düzgündür. gibi cümleler ile kızı isteyin. 

Adam bu sefer hayır derse sana sebep söylemek zorunda kalacaktır. Mademki sen sadece baba ile anlaşamıyorsun, o sana olumsuz derse, o zaman nikah için gün alın ve biz evlendik diyin :D

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 10558 Toplam Mesaj: 90