Kız Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

hocam kızlar anlaşılmaz. Kim ne kadar tanıyorum desede tanıyamaz tecrübelerinden bişeyler çıkartır. o kadar değişken bir fonksiyonki bi kaç bilinmeyenli denklem ama her zaman bilinmeyen sayısından  az denklem veriyor sana ki çözemeyesin. :)

kısaca çok üstüne gitme geri çek kendini gelmesini bekle.duygularına hakim ol.

Yaa ben kendime şaşırıyorum. Ben duygusal biri değilimdir. Duygularımı da belli eden biri hiç değilimdir. Seni seviyorum kelimesini benden duymak çok düşük bir ihtimal. 2 buçuk yıllık bir ilişkim vardı daha önce. O kıza toplamda 3-4 kez söylemişimdir. Çünkü yalan söylemeye gerek yok. Ya seviyorum daha hoşlanıyorum. Ne istediğimi bilen biriyimdir...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

1 gün istemez 2 gün istemez 3 gün ne biçim ister bilion mu hacı :))))) üniversiteden tecrübeliyim :)

yannız telefondan skypetan görüştüğün kızla nasıl evlenmeyi düşünüyon anlamadım...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

1 gün istemez 2 gün istemez 3 gün ne biçim ister bilion mu hacı :))))) üniversiteden tecrübeliyim :)

yannız telefondan skypetan görüştüğün kızla nasıl evlenmeyi düşünüyon anlamadım...

ilk defa bir kızla konuşmuyorum hocam. Birşeyler bu noktaya geldiyse vardır bir sebebi. Bu kız evlenilebilecek ender insanlardan biri. Üstelik bana evliliği düşündürtmüş biri. Yoksa ben pek te evlenmeyi düşünen biri değilimdir. Düşünsem çoktan evlenmiştim. Bekar kalan sadece 1 arkadaşım var =)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

ilk defa bir kızla konuşmuyorum hocam. Birşeyler bu noktaya geldiyse vardır bir sebebi. Bu kız evlenilebilecek ender insanlardan biri. Üstelik bana evliliği düşündürtmüş biri. Yoksa ben pek te evlenmeyi düşünen biri değilimdir. Düşünsem çoktan evlenmiştim. Bekar kalan sadece 1 arkadaşım var =)

Ulan 1 tek benim dediğimi kale almamışsın yoksa var mı oğlansı düşünceler hocam :D

Ayrıca kız okuyor dedin üstte sonra burdaki adamların geri çekil bırak gelirse muhabbetlerinimi uygulayacaksın, doğru bir uygulama ama kız bunları okuduğu zaman olmayacak bir uygulama.

Kız okur hepsi böyle yazmış sonra sen geri çekildiğini bilir ve şeyin bile takmaz seni durum buyken bu taktik olmaz.

Yine diyorum erkeksi düşün.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Kız istemiyor dostum seni bu çok net, şuan sadece tadını çıkartıyor ama ciddi bir durum olunca postalayabilir seni,yol yakınken bırak gitsin.Sözüm meclisden dışarı ama bu Türk kızlarının peşinden bu kadar koşmanın mantığını anlamış değilim,trip mi yaptı,naz mı yapıyor hiç işim olmaz uzar giderim.

flassy tarafından 29/Nis/13 12:15 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    flassy bunu yazdı

Kız istemiyor dostum seni bu çok net, şuan sadece tadını çıkartıyor ama ciddi bir durum olunca postalayabilir seni,yol yakınken bırak gitsin.Sözüm meclisden dışarı ama bu Türk kızlarının peşinden bu kadar koşmanın mantığını anlamış değilim,trip mi yaptı,naz mı yapıyor hiç işim olmaz uzar giderim.

Türk kızlarını bende anlayamadım zaten

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

Ulan 1 tek benim dediğimi kale almamışsın yoksa var mı oğlansı düşünceler hocam :D

Ayrıca kız okuyor dedin üstte sonra burdaki adamların geri çekil bırak gelirse muhabbetlerinimi uygulayacaksın, doğru bir uygulama ama kız bunları okuduğu zaman olmayacak bir uygulama.

Kız okur hepsi böyle yazmış sonra sen geri çekildiğini bilir ve şeyin bile takmaz seni durum buyken bu taktik olmaz.

Yine diyorum erkeksi düşün.

Onun okuması bişeyi değiştirmez. Ben ne istediğimi biliyorum. Sadece ikna yolları arıyorum. Bu kıza karşı ayrılık kelimesi bende yok. Bu güne kadar peşinde dolandığım ilk kız. Şimdi peşini mi bırakayım ? Her yolu denerim. Gider karşısında da konuşurum ailesinin önünde de. Çekinmem bundan. Önemli olan onun bana inanması. Bı kızın erkeklere pek güveni kalmamış. Yarı yolda kalmış daha önce. O yüzden onunda duyguları çelikten şu sıralar. Ben bu çeliği kırmalıyım....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Senin o duygu zannettiğin şey hırs ve ispattan başka bir şey değil.

Kızı istiyorsun oda seni istesin istiyorsun. Sen ondan öncede yaşıyordun ondan sonrada yaşarsın bu kafaya takılacak bir şey değil değil mi :)

Duygu kısmına inanmıyorum en harbi delikanlı modunda gezen adamlar yana döne kız için ağlayıp duruyor yalvarıyor - zemanında bende düştüm o hale-

Sonra bakıyorsun saçmalıyorum ben diyorsun. Bu hallere düşmesen bile sevgili olmaktan uzak dur derim.

Ha benim de gönlüm kayıyor ama iş kızla ortak bir şey yapmaya gelince karman çorman oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

gün gelecek bu yaptıklarına güleceksin 

yorma kendini  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

kız okuyosa bu yazılanları sen bence bu konuyu bak senin için tahribata bile konu açtım demek için açmış gibi duruyor gibisin hocam. kızında böyle düşünmesi kaçınılmaz bir son gibi. Bu konuyu açtın diye sana olumlu yanıt vereceğimi mi sandın falan bile diyebilir. Hatta sil şunu ne gerek var saçmalık yaptığın diye bir tepkide gelmesi muhtemel. hakkında hayırlısı... 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 6950 Toplam Mesaj: 54