KIZLARIN NE İSTEDİĞİNİ BİLEN BİRİ VAR MI?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    devil_girL bunu yazdı:
    -----------------------------
    sizler heralde hep yatağa atılacak kızlarla ilişki yaşamışsınız ahaLi :))))))
    -----------------------------

:):):) Bizde şans yokki hanım hanımcık bi hatun bulamıyoz :) bulduklarımızı ise ya para yada bilgisayar yüzünden kaybediyoz :)

*Muzo ya bilgisayar ya ben
    ya yapma hayatım biliyorsun seni çok seviyorum
    *beni sevseydin günün sadece 2 saatini bana 10 saatini bilgisayara ayırmazdın
    ya saçmalıyorsun sen tamam sana vakit ayırmadım doğru ama bu sevmediğim anlamına gelmezki
    *ya bana daha çok zaman ayırırsın yada seni elektronik sevgilinle başbaşa bırakırım
    tamam canım söz sana daha çok zaman ayıracam

ve 2 gün sonra mail gelir;
    Elveda bilgisayarını benden çok sevdiğin için SENİ TERK EDİYORUM

Tabi Sende Gurur yaparsın;
    Sen bilirsin ben pek fazla bişe kaybetmem kızım

ve sonra ne o seni arar ne sen onu bi ilişkide böyle biter!

(Not: Kendi başıma geldi ordan biliyorum :P)

(Paradan kastım; Çıkarcılık)

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquester
    Aquester's avatar
    Erkek
    fartziuhm Dostum Paran Varsa Cıkamayacağın Kız yoktur Paran Varsa Her Seyın Olur e Popüler Sen Olursun İkincisi Kızlar giyim İster bunu Unutma Stil ister Bunun gibi Takma Kafana Sonucta Sende Birisiyle Hayatını Paylaşacaksın!

®Aquetser®
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    Abi muabbete bak yaw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion
    legion's avatar
    Erkek
    kızların çoğu kolleksiyoncu gibidir herkesin tklf etmesini ister ama bilmedikleri bişey var erkekler kızları deil yaşamayı severler...

para istemez...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Magnificent
    Magnificent's avatar
    Erkek
    abi kızın adı arzu en cok arzu ne ıs yapar ? ??
    neyseee....
    abi kızlar ne ıstıo bılıo musun ?
    beni.... ahha :dpp
    geyık sux
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eiNsteiN
    eiNsteiN's avatar
    Erkek
    Konuyu Baştan Sona Kadar Okudum.

Arada biri nickimi kullanmış fakat "einsteain" olarak tazdığı için onu kınıyorum. Bu kadar önemli bir bilim adamının adını yazmayı bilmeyen bir insanın bu yüzyılda neden hala oksijenimizi tükettiğini de anlayabilmiş değilim.

Neyse gelelim konumuza. Kızlar boş varlıklardır. Yane Hazır Kart gibi Hazır Kız gibi göreceksin onları arkadaşım. Ya da Star Cep gibi desek daha iyi "Kullan - At" Sloganı da vardı "hattı içinde muamelesi içinde"

Gerçekten sevdiysen ve değecek bir insansa da (ki bunun içi hemen emin olma!)şöyle yaklaşmalısın. Kadir Abi'yi bilirsin değil mi? Kırmızı Atkıyı taktığında önüne -Sharon Stone- gelse nafile koyunca oturtur walla! İşte bu karı&kız milleti de bunu sever. Gücü sever yane. Gücü neler getirir bu ülkede? Bilgi, Tahsil, Mevki, Makam, ne yazık ki para! Bunlar olduktan sonra Arzu değil o ben bakireyim diye gezinen Britney Spears'den bile alırsın. Bir de unutma -Vermeyecek Kız Yoktur, İstemeyi Bilen Erkek Vardır-

Krala seLam, Damara Devam...

"eiNsteiN"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoScU_BaBa
    NoScU_BaBa's avatar
    Erkek
    kızlara yaklaşmataktini bilceksin bea onal arkadaş olacaksın bea ona senin ddünyada ki engüvenilirkişi oldubilicek tamııyaov anlan yani beni be şey saa en önem li yeri para deyil tamımbe NOT:PARAYLA KANDDDIRAMASSIN TAAM PARAYA GİDEN KIZ OROSPUDDUR ANLARIN NE ARZU EDDİNİ BİLECEN TAAM SONRA ONLARI ÇOK SIKMAYAAN TAMAMMEN DEYİL AMA HERŞEYİ DA KISITLAMA KISKAN AMA ABRTMA.

seveni zıkerler zıkeni severler artık anlayın nedemek isteddimi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiaVoLo
    DiaVoLo's avatar
    Erkek
    kadınlar her zaman kendi özgür iradeleriyle karar almak isterler, ama ister son derece güzel ister son derece çirkin olsun kadınlar her zaman cadıdırlar

Beni tutmayın ulan burama geldi dayandı. Beni tutmayın bozarım bu kirli numaranızı Yıllardır öyle çok sömürdünüz, öyle çok kan kusturdunuz ki Ulan bir şarjöre diz çöktürürüm ALAYINIZI!.....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    Hayatiniz, sectiginiz kadindir...

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eGomania
    eGomania's avatar
    Erkek
    hakLısın KuPa_KiZi Sana ßi Soru.. Görmediğin ßirini secmen sence mantıkLımı ?

ßir Gün ßir çıLgınLık edip Seni Sevdiğimi SöyLesem aLay edip güLermisin Yoksa Sende Severmisin ?
Toplam Hit: 14133 Toplam Mesaj: 69