Koinim Mi Paribu Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

İkisinden birine para atıp bt alcam hangi siteyi önerirsiniz? 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

önceki konuda yazmıştım alayının ... diye fakat paribu da normal durumlarda hızlı ama al sat yapacağım dersen hiçbir tr borsasına bulaşma.Al yurt dışı borsalarda işini yap tr borsaları sadece tl işlemlerinde kullan

ZzZzZzZ...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı

önceki konuda yazmıştım alayının ... diye fakat paribu da normal durumlarda hızlı ama al sat yapacağım dersen hiçbir tr borsasına bulaşma.Al yurt dışı borsalarda işini yap tr borsaları sadece tl işlemlerinde kullan

Yurtdışı borsası olarak hangi siteyi önerirsiniz

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

İkiside boktan ötesi firmalar ama yapacak birşey yok. Tercih yapman gerekirse paribu kullanabilirsin bende zorunlu oradan işlem yapıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

birde btcturk var ama bende karar veremedim açıkcası.

bunların en taşşaklısı hangisi?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Hepsi birbirinden rezil, muhtemelen kullanıcılardan para çarpan firmalar. İlk girişte mecburen kullanılıyor ama daha sonra birdaha uğramamak lazım bu firmalara. 

10 defa denk geldim, ne zaman anlık panik satışları ile düşüp alım fırsatı verse alım emirleri kaydedilmiyor. Sanki 80 milyon bütün halk siteye giriyormuş gibi. Oysa ki hiç alakası bile yok, bin kişi bile yoktur onu anlık fark edip girecek. Bilinçli olarak kapatıyorlar alımları, düşük fiyattan kendileri topluyorlar, tekrar normal fiyatları dönüp hatta biraz da sıçrayınca aldıklarını millete geri satıyorlar. O kadar komisyon yetmiyor birde bu şekilde milleti çarpıyorlar. 

Ama hodlcuyum, alıp yatırım yapacağım derseniz herhangi birinden alabilirsiniz, çok da fark yok. Alıp cüzdana atın kafanız rahat olsun. Ben paribu kullanıyorum, tavsiye etmem. Ama hepsi aynı rezillikte olduğu için çok da fark etmez. Bu firmalarda btc - tl fazla tutmamaya dikkat edin, kafasına göre iş yapan adam birgün hadi ben kaçtım der kaybolur, kimse de birşey yapamaz.

Yalnız yeni gireceğim diyorsanız şu fiyattan ben olsam girmezdim. Ytd 

zigor tarafından 30/Kas/17 11:08 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Dün akşam açık emir verdim koinim.com da sonrasında iptal ettiğimde iptal edildi dedi fakat coinler bakiyeye düşmedi...

Dün akşamdan beri destek ekibine 10 larca mail atmama rağmen kimse umursamıyor :) uçtu gitti ltc ler. Ne yapabilirim fikri olan var mı ?

Edit : hesap hareketlerinde bir işlemde görünmüyor almış olduğum ltc leri satış için emir bir kaç saat sonra iptal ettim ve durum bu ltc ler ortada yok.

AdReNaLiNe tarafından 30/Kas/17 11:15 tarihinde düzenlenmiştir

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    zigor bunu yazdı

Hepsi birbirinden rezil, muhtemelen kullanıcılardan para çarpan firmalar. İlk girişte mecburen kullanılıyor ama daha sonra birdaha uğramamak lazım bu firmalara. 

10 defa denk geldim, ne zaman anlık panik satışları ile düşüp alım fırsatı verse alım emirleri kaydedilmiyor. Sanki 80 milyon bütün halk siteye giriyormuş gibi. Oysa ki hiç alakası bile yok, bin kişi bile yoktur onu anlık fark edip girecek. Bilinçli olarak kapatıyorlar alımları, düşük fiyattan kendileri topluyorlar, tekrar normal fiyatları dönüp hatta biraz da sıçrayınca aldıklarını millete geri satıyorlar. O kadar komisyon yetmiyor birde bu şekilde milleti çarpıyorlar. 

Ama hodlcuyum, alıp yatırım yapacağım derseniz herhangi birinden alabilirsiniz, çok da fark yok. Alıp cüzdana atın kafanız rahat olsun. Ben paribu kullanıyorum, tavsiye etmem. Ama hepsi aynı rezillikte olduğu için çok da fark etmez. Bu firmalarda btc - tl fazla tutmamaya dikkat edin, kafasına göre iş yapan adam birgün hadi ben kaçtım der kaybolur, kimse de birşey yapamaz.

Yalnız yeni gireceğim diyorsanız şu fiyattan ben olsam girmezdim. Ytd 

Ya dünyanın kullandığı bitfinexte dünkü rezillikte ben alım satım yaptım saniyede hemde btctürke girsin en fazla 1 milyon kişi oda aynı andamı giricek hepsi sanki rezillik ya arkadaşlarında dediği gibi türk borsalarından alıp poloniex bittrex yada bitfinexe atmak orda al sat daha güzel ve hızlı oluyor küçük coinlerde büyük para olduğunda 1 dolarda bile güzel para bırakıyor ve transfer ücreti 0.01 eth etherıum attığımdan dolayı btctürk 0.05 eth alıyor adamlardan eth alıyorsun tl ile 30 dakika sonra hesaba yansıyor eth ve parça parça olarak olarak ben yüksek fiyatken almışım işlem hemen olsa çok zarar etmeyecem ama bunlar yüzünden koin başına 150 tl zararım oldu şu şekilde özetlemek gerekirse bunların alış emrini tek seferde verdim bana parça parça farklı paralardan veriyor sistem ben 2116 iken alım emri verdim onlar eth hesaba geçene kadar 2000 lere geriledi zaten bokun boku bir site alternatif olarak herkesin bildiğinin dışında bir site var hızlı ve güzel isteyen inceleyip güvenirse işlem yapar https://koineks.com  

Atlas tarafından 30/Kas/17 11:23 tarihinde düzenlenmiştir

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Edit:Fazla mesaj

Atlas tarafından 30/Kas/17 11:23 tarihinde düzenlenmiştir

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam türk sitelerinde anlı al-sat yapıp kar etmen biraz zor.

sadece btc yi alıp, yurtdışından açacağın bir borsa hesabına (bittrex, bitfinex, poloniex gibi) orada alt coinlerden al-sat yaparak btc lerini arttırabilirsin.

daha sonra btc yi tekrar türk borsasına gönderip, bozdurup tl olarak çekebilirsin.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı
    zigor bunu yazdı 

Ya dünyanın kullandığı bitfinexte dünkü rezillikte ben alım satım yaptım saniyede hemde btctürke girsin en fazla 1 milyon kişi oda aynı andamı giricek hepsi sanki rezillik ya arkadaşlarında dediği gibi türk borsalarından alıp poloniex bittrex yada bitfinexe atmak orda al sat daha güzel ve hızlı oluyor küçük coinlerde büyük para olduğunda 1 dolarda bile güzel para bırakıyor ve transfer ücreti 0.01 eth etherıum attığımdan dolayı btctürk 0.05 eth alıyor adamlardan eth alıyorsun tl ile 30 dakika sonra hesaba yansıyor eth ve parça parça olarak olarak ben yüksek fiyatken almışım işlem hemen olsa çok zarar etmeyecem ama bunlar yüzünden koin başına 150 tl zararım oldu şu şekilde özetlemek gerekirse bunların alış emrini tek seferde verdim bana parça parça farklı paralardan veriyor sistem ben 2116 iken alım emri verdim onlar eth hesaba geçene kadar 2000 lere geriledi zaten bokun boku bir site alternatif olarak herkesin bildiğinin dışında bir site var hızlı ve güzel isteyen inceleyip güvenirse işlem yapar https://koineks.com  

kullanıcılar yaptıkları alış satış emirlerinde işlemler sıralı şekilde gidiyor. sizden önce işlem yapanların alımları ya da satışları tamamlanınca sıra size geliyor. Bir kullanıcı 2000 tane coin satıyorken, listede de 3 kişi olsun ve bu 3 kişi de 1000-700-500 olacak şekilde işlem yapmış olsun alım emrini. İlk emri veren 500 tamamını alır, sonra 700 diğer kalanı alır, toplamdan 800 kaldı satılan ve alım emri veren de 1000 var. Bu adama 800 verilir, kalan 200 başka bir satış emrinden verilir. Umarım anlatabilmişimdir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 3391 Toplam Mesaj: 26
koinim