Kombi Petek Temizliği Yapıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

İstanbul içi Yakın ve tanıdık yerlere uygun fiyatlı işlem yapıyoruz petekler ısınmaz memunkalmaz iseniz paranızı aynen iade garantisi veriyorum tahribat.com a özel tabi :) detaylar https://www.ustaelektrikci.com/kombi-petek-temizligi/ burada şimdi bazıları diyor yaa adam 70 liraya temizliyor adam almış 3000 binliralık tesisat dolum makinesini petek temizliyorum diyor porçöz kimyasalı basıyor sonra sizi 6 içinde yeni petekler ve tesisat sahibi yapıyor bizim işlemde kimyasal yok yüksek basınçlu su ve hava ile temizlik yapıyorum bizim kullandığımız cihazın kdv dahil fiyatı 15700 ısınmayan olursa haber versin ısıtırız.

EcHoLL tarafından 07/Şub/20 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Hayirli olsun hocam. İlçe neresi birde fiyat nedir? 

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı

Hayirli olsun hocam. İlçe neresi birde fiyat nedir? 

Sağollasın ümraniye üsküdar bölgesi petek başı 30 tl

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

ben anlamadım kaç para şimdi temizlik işi

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    DeepHouse bunu yazdı

petek başı 30 tl yazdımya kombi altından bağlantı yapıyoruz temizlik esnasında kombiyi tesisatdan ayırıyoruz malum yüksek basınç vericeğimizden dolayı kombi zarar görmesin diye zaten baglantılar kurulum 1 saat civarında sürüyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam. Biz petek temizlettik ancak şöyle bir problem var çocuğun odası ğetekleri nerdeyse hiç ısınmıyor. Adam dedi son petek ondan oluyor ama bana hiç mantıklı gelmiyor. 

Diğer petekeler fırın gibi 2 metre ötede ki petek buz gibi. Burada temizlik ile ilgili olabilir mi? Yada adam doğru mu söylüyor. Baştan temizleteceğim olmadı.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

İstanbul içi Yakın ve tanıdık yerlere uygun fiyatlı işlem yapıyoruz petekler ısınmaz memunkalmaz iseniz paranızı aynen iade garantisi veriyorum tahribat.com a özel tabi :) detaylar https://www.ustaelektrikci.com/kombi-petek-temizligi/ burada şimdi bazıları diyor yaa adam 70 liraya temizliyor adam almış 3000 binliralık tesisat dolum makinesini petek temizliyorum diyor porçöz kimyasalı basıyor sonra sizi 6 içinde yeni petekler ve tesisat sahibi yapıyor bizim işlemde kimyasal yok yüksek basınçlu su ve hava ile temizlik yapıyorum bizim kullandığımız cihazın kdv dahil fiyatı 15700 ısınmayan olursa haber versin ısıtırız.

Hayırlı işler bol kazançlar gardaşım. 

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Hayırlı olsun hocam. Biz petek temizlettik ancak şöyle bir problem var çocuğun odası ğetekleri nerdeyse hiç ısınmıyor. Adam dedi son petek ondan oluyor ama bana hiç mantıklı gelmiyor. 

Diğer petekeler fırın gibi 2 metre ötede ki petek buz gibi. Burada temizlik ile ilgili olabilir mi? Yada adam doğru mu söylüyor. Baştan temizleteceğim olmadı.

Sağollasın tesisatın reglaj ayarı yapılmamış kombiye en yakın peteği tam kapatıp iki kolu çeyrek tur döndür bütün tesisatda aynısını yap ısınanı kapatıp çeyrek tur açık bırak son en sondaki petek tam açık olsun diğerlerini çeyrek tur açık olsun en sondaki petek ısınınca banyodaki havlu pandan hava yapıcaktır o havayı al tamamdır.

EcHoLL tarafından 08/Şub/20 00:30 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

Hayırlı işler bol kazançlar gardaşım. 

Sağollasın Ugur Eksik olma kardeşim benim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

Sağollasın tesisatın reglaj ayarı yapılmamış kombiye en yakın peteği tam kapatıp iki kolu çeyrek tur döndür bütün tesisatda aynısını yap ısınanı kapatıp çeyrek tur açık bırak son en sondaki petek tam açık olsun diğerlerini çeyrek tur açık olsun en sondaki petek ısınınca banyodaki havlu pandan hava yapıcaktır o havayı al tamamdır.

Hocam hayırlı olsun seneye ihtiyac halinde senden hizmet alırım 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 154557 Toplam Mesaj: 120
petek temizliği