folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Komşularla Aranız Nasıl?

Komşularla Aranız Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Komşuluk önemli

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

İzmirde ilk oturduğumuz evde komşuluk iyiydi hala ararız birbirimizi.Ordan taşındık 15 yıllık üst kat komşumuzun adını bilmezdik apartmanda görüp selam verirdik selam almazlardı.3. kattaki vefat etmiş kırkında haberimiz oldu.Ankarada sağolsunlar muhabbetimiz iyi çok iyiliklerini gördük..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    635 hanelik bir sitede 400e yakın haneden tanıdıklarım var sen ne diyosun hocaya :E

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

yeni taşındığımız ewde yan komşum ewin yerleşiminin bitmesini sabırsızlıkla bekliodu sonunda bugün beni uyandırana kadar kapıyı çaldı baktı yerleşmişiz güm dedi girdi daha yeni geldik direk ağzımı arıo yakında seni istemeye gelirler pek hamaratsın maşşallah yok teyze dedim düşünmüorum ewlenmeyi yok yok seni çok bırakmazlar hatta yakın zamanda karşına helal süt emmiş biri çıkar dedi dedim teyze gelme bize :D bizim bu apartmandaki komşuluğumuz bu olcaksa wala istemiorum böle komşuluk :D

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

hayatım boyunca hiç üstten/yandan/aşağıdan gelen seslerden rahatsız olmadım yada rahatsız ederim endişesi yaşamadım.Hep müstakilde oturdum yeni evimiz yapılırken sadece 6 aylağına kirada kaldım ve hayatımın en berbat 6 ayıydı şimdi yeni evimizdeyim altta eczane var üst katlar boş gece evde uyuyan yoksa hiç endişe etmeden son ses film izleyebililyorum,bağırıp çağırıp şarkı söyleyeibliyorum.Mutluyum,huzurluyum.Allah düşmanımın başına komşu vermesin.

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokorecci
    kokorecci's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı:
    -----------------------------

yeni taşındığımız ewde yan komşum ewin yerleşiminin bitmesini sabırsızlıkla bekliodu sonunda bugün beni uyandırana kadar kapıyı çaldı baktı yerleşmişiz güm dedi girdi daha yeni geldik direk ağzımı arıo yakında seni istemeye gelirler pek hamaratsın maşşallah yok teyze dedim düşünmüorum ewlenmeyi yok yok seni çok bırakmazlar hatta yakın zamanda karşına helal süt emmiş biri çıkar dedi dedim teyze gelme bize :D bizim bu apartmandaki komşuluğumuz bu olcaksa wala istemiorum böle komşuluk :D

evlenmeyip rimpapaya kardeş mi kalacan :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

üst kattaki veli efendi hipodromu haricinde heşey güzel yok bi sıkıntı yani :) arada jokeyler düşüyor atlardan pata küte.

iyi ya gül gibi geçinip gidiyoruz .. Açıyorum klasik bi müzik yüksek seste hayvanlar sakinleşiyor 2 dakkada.

ee müzik ruhun gıdasıdır :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

kokorecci bunu yazdı:
    irwa bunu yazdı:

aman yok yok son 2 yıldan sonra töbe etmeyi planlıorum :D sewmek sewilmek güzel şey eminim ama yok tek sen olunca tek senin derdin biriyle olunca onun derdiyle uraşmaktan kendi derdine zamanın kalmıo böle ii mutluyum huzurluyum :D  olmadı tuğyanımı ewlat edinirim :D demokraside çareler tükenmio :D

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

komşularım türk olsaydı cok iyi geçinebilirdim fakat hepsi kürt aq. hepsinin aq tümü kro :d bi ailenin 25 çocğu oldunu bilirim. kardeşleri birbirinin ismini bilmio :D Irkçı değilim fakat kürtleri sevmiyorum aq. Onlarda beni sevmio zaten yeri geldiğinde kavgada ettiğim olmuştur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokorecci
    kokorecci's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı:

kokorecci bunu yazdı:
    irwa bunu yazdı:

aman yok yok son 2 yıldan sonra töbe etmeyi planlıorum :D sewmek sewilmek güzel şey eminim ama yok tek sen olunca tek senin derdin biriyle olunca onun derdiyle uraşmaktan kendi derdine zamanın kalmıo böle ii mutluyum huzurluyum :D  olmadı tuğyanımı ewlat edinirim :D demokraside çareler tükenmio :D

haha bunları okuyunca bi arkadasım geldı aklıma... aynen böyle soylerdi 6 ay sonra söz - nişan, 1 sene sonra evllendiler (Allah bozmasın) Sana da 1 bilemedin 1,5 sene mühlet... davetiyeyi burda görmek istiyoruz. Tüm müridler nikahında oluruz söz ahaha :):)
Toplam Hit: 6555 Toplam Mesaj: 53