folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Komşularla Aranız Nasıl?

Komşularla Aranız Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Hepsi apaçi amk.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:
    -----------------------------
    komşuların aq,hepsi birer mal ve öküz.Gündüz karıları,akşam çocukları,gece kocaları susmuyor..hele alttaki kadın,az kaldı ebesini sikicem o fahişenin,bed sesine soktuğumunun kadını.
    -----------------------------

aynen hocam 8 ay önce yeni taşındığım 5 katlı apartmanda oturuyorum  alt katımda bir tane geveze kadın var gece gündüz hiç susmuyor bazen bağıra bağıra konuşuyor kocasına çocuklarına gürültüden rahat vermedi en sonunda 2-2,5 ay önce gecenin 2'sinde kapısını çaldım. Önce güzellikle söyledim saatin kaç olduğunu biliyorsunuz dedim sabah millet erkenden işe gidecek siz hala burda bağıra bağıra konuşup gürültü yapıyorsunuz bizde rahatsız oluyoruz dedim gündüz işin gücün yok eşininde tatil sanırım orasınıda bilmiyorum biraz yavaş konuşta rahat rahat uyuyalım dedim bir kere uyardım sizi ama ikinci kez uyarmam hepinizi ters çeviririm dedim kalbinizi kırmayayım sizin dedim canımı sıkmaya başladınız dedim çıktım eve. o günden bu yana hiç gürültü yapmıyorlar banada selam bile vermiyorlar ben eşine selam veriyorum selamımı almıyor. bir üst katımda oturan yaşlı birileri var benim selamımı almayınca teyze ile beraber amca evime geldiler boşver oğlum olur böyle şeyler ama senin uyardığın iyi oldu biz çalışıyor olsaydık bizde uyarırdık ama yaşlı olduğumuz için kendimizi koruyamayacağımız için sesimizi çıkarmadık sen gidip tehdit etmişsin dedi iyi olmuş boşver dedi senelerdir böyleler bunlar dedi. karı bana anlattı şikayetçi oldu senden dedi bende hep seni destekledim sen haklısın dedim söyledim kendilerine onlarda hata yaptıklarının farkında oldular ama sen hepinizi ters çeviririm diyince bir daha sana görünmek istemiyorlar korkuyorlar dedi.

Toplam Hit: 6558 Toplam Mesaj: 53