folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kontrolu Kaybedilen Cin Uydusu Tiangonk'un 24 Saat İcinde Dusmesi Bekleniyor

Kontrolu Kaybedilen Cin Uydusu Tiangonk'un 24 Saat İcinde Dusmesi Bekleniyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

Amk ne güzel dışarı çıkacaktım o gün. Bendeki bu şansla gelir benim üstüme düşer. Sakat bırakır. Öldürmez bile. Neyse bir hafta daha evde durayım

apartmana düşer hocam.

kendini düşünmüyorsan apartman sakinlerini düşün. o minnak çocukların hiçbir suçu yok, senin yüzünden heba olmasınlar..

Hocam apartmana düşmez. Mümkün değil. Düşecek olsa bile gider tam benim balkona 45 derecelik bir noktaya aynı açıyla düşer sekip içeri girer. Cidden korkmaya başladım. Karabükte sığınak filan yoktur şimdi. Bakkal bulamıyoruz

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Ev kira çok tinlamam da arabaya kasko yaptırayım bari gelip bulmasını beni. uydu düşmesi kasko kapsamı  dışinda mı?

antivir-US tarafından 30/Mar/18 19:09 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

Olasi dusme noktalari ise New York, Barcelona, Pekin, Chicago, Istanbul, Roma veya Toronto oldugu soyleniyor.

pekin nereee toronto nereee istanbul nere !? dünyanın her yerine düşebilir demenin lacivert versiyonunu tercih etmişler.

Aynen öyle. Ana akım medyada tek haber görmedim. Biri sallamış yine anlaşılan.

sallama degil suralara dusme ihtimali var 

https://sanantonioteaparty.us/wp-content/themes/sharp/timthumb.php?src=https%3A%2F%2Fsanantonioteaparty.us%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F03%2Ftiangong-1-potential-re-entry-area-cp-e1520434986864.jpg&q=90&w=750&h=420&zc=1

ama tabi dusmesine cok az kaldi icin basi bolgeler ihtimal disi kalmis olabilir.

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Düştü mü ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ulan gökten para yağsa kafamıza uydu düşer. Onu da devlet el koyar gene aç sefil kalırız ortada. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

pzt düşmeyecek miydi? radyoda öyle dedi sanki. ( trt )

çekirdeğimi aldım bekliyorum...

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Tam da 1 Nisan da düşecekmiş. Şaka gibi yauw..

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Şimdi bende şansta yoktu ha.. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

http://www.n2yo.com/?s=37820

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Çinliler 1 Nisan sakasi yapiyor olmasın 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 4280 Toplam Mesaj: 34
uydu dususu tiangonk