Konu İptal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

kim domain alıyo bu adamdan da konu açmakta bu kadar ısrarcı anlamadım. zaten foruma 20 kişi giriyo toplasan

yani hocam suana kadar  2 başarılı satış yaptım zar zor da olsa  belki sizin kotu ve baltalayıcı ticaretime engel olacak sekilde yorumlarınız olmasaydı daha da farklı olabilirdi . 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Daha düne kadar it ürür kervan yürür diyen sen değil miydin? şimdi neden hiç bir şey olmamış gibi davranıyorsun anlamadım,insanlar senden şikayetini belirtiyor ve hakaret etmeden sen bu insanlara köpek çekmedin mi?

daha düne kadar her biriniz .. benim konularımdan rahatsız olmuyurmuydunuz .. her biriniz .. kotu yorumlarla engel olmaya calışmıyormuydunuz .. bu arkadaşları kaç defa uyarmama ragmen konumu kirletmeyin ticaretime engel olmayın dememe ragmen inatla kotu yorumlar yaparak .. engel olmaya çalışmıyormuydunuz .. dogal olarak haklı olarak bir ata sözü paylaşştım .. ve yerine oturdu herkesin bi yarası varmış ki ustume geldiler .. soylediğim sözün hep arkasındaydım bu günde arkasındayım .. 

Darksun tarafından 26/Ara/22 12:34 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Darksun bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Bir konuda rahatsiz oldugunuzda kirmadan belirtseniz, kavga ortami olusturmasaniz ne guzel olacak.

Yazin bana arkadas, hanginiz yazdi da dönüs yapmadim?

Adam farkinda olmadan her domain icin konu acmis olabilir, uyaririz bir daha acmaz.

Tekrar yaziyorum hakaret eden mod/admin farketmez banlandi burada. Kimseyi korudugumuz kolladigimiz yok.

Bu domain konusu altina tekrar baltalayici mesajlar yazmayin. Hakaret eden, baltalayan cezasini ceker.

Darksun sende tek bir konu uzerinde satisini yap, her domain icin konu acma.

tesekkür ediyorum hocam ben zaten 1 hafta once soyledim tekrar konu açılmayacak aynı konu uzerinden ilerlenecek bu portfoyde aynı şekilde açıldı düzenlendi .. fakat aynı yerdeyiz .. konu tekrar kirletildi şimdi insanlar konuyu ve yazılanları görüp ne düşümür meraktayım .. 

@darksun ve @underzero hocam. Bizim de ilk şikayetimiz buydu. İnsan gibi dile getirdim. Bana çekemiyorsunuz beni dedi. Kendisi saygısız bir adam. Herkes ekmeğini kazansın. Biz destek oluruz. Ama biz adama şikayetimizi kibar bir uslup ile söyledik. Adam posta koydu bize. Konular açılacak. Bla bla. İt ürür kervan yürür felan dedi bu @darksun bize Dede. Haklı olarak mekanı savunduk. Burası senin bildiğin yerlerden değil dedik. Biraz bu açıdan baksa kendisi bu sorunları yaşamaz. O ticaret kafasında biz ise ortam peşinde burada zaman geçiriyoruz. Saygı göstermeyen birine biz saygı gösterirken birde eziklendik. Bu şahsen benim zoruma gitti. Neyse. Hayırlı satışları olsun. Allah bereket versin. Ama huzur bozmadan... Kafasına göre değil de ortama göre saygısını tekrar kazanması dileğiyle diyelim. 

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Merhaba tekrardan. 

Oncelikle belirteyim ben bu adamdan sikayetciyim. kufur etmemek icin kendimi coook zor tutuyorum. 

Bu kadar insanin bir konudan sikayetci olmasi bence goz ardi edilmemeli. benimde satis konularim oldu. herkesin oldu olmayan yok ama bu arkadas gecmis konularindan birisinde bana hitaben it demistir. it urur kervan yurur demistir. 

o zaman icerisinde kendisine de yazili olarak buradan cevap verdigimde dogrudur. 2005 yilinda kaydimi yaptim ondan onceside var. html site seklinde giripte hergun bakmisligim. pek cok uye geldi gitti buraya. dolandiranlar, kavga edenler, vefat edip aramizdan ayrilanlar vs.vs.vs... bazi zamanlar millet birbirine maddi manevi destek oldu bunlari da hepimiz biliriz. adam yillar sonra konu acmisa takilmiyoruz. konu acma adabinin bizi rahatsiz etmesinden oturu kabaca da degil samimice uyardi insanlar. ama kendisi laf cambazliginda yuksek lisans yapmis. domaini alan alir almayan almaz kimse zorunlu degil ama buraninda kendine gore bir donen isleyisi var... 

bu sahisla daha once bir konu uzerinden whatsapp dan yazismistik. adam buradaki soylemime istinaden gecenin bir vaktinde whatsappdan da yazmis. o kadar issiz gucsuz birisi ki insanlar o saatte musaitmidir degilmidir dusunme geregi de duymamis

sen kimsin ki bana gecenin bir vaktinde mesaj atiyorsun bir de boyle tehdit edip ama tehdit etmemis gibi gorunup.

buyrun ekran goruntusu.

o kadar erkek ki bu adam o kadar da kurnaz ki. bu tip adamlar insani ipe goturur. inanin hala kufur etmemek icin kendimi zor tutuyorum. 40 yasima girmek uzereyim. forumda bir cok insanla da ticaretim oldu. bunlari da tek tek sayarim ki bu dedigim kisiler de foruma gayet katki saglamis insanlardir. bu arkadasin uzaklastirilmasini bir kez daha talep ediyorum...

ayrica sildigi konularda ki hakaretlerinden birisi ve benim ona verdigim cevapta asagida bulunmaktadir. bu konuyla ilgili alacagim cezaya da raziyim.

Freak tarafından 26/Ara/22 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    Darksun bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Bir konuda rahatsiz oldugunuzda kirmadan belirtseniz, kavga ortami olusturmasaniz ne guzel olacak.

Adam farkinda olmadan her domain icin konu acmis olabilir, uyaririz bir daha acmaz.

Tekrar yaziyorum hakaret eden mod/admin farketmez banlandi burada. Kimseyi korudugumuz kolladigimiz yok.

Bu domain konusu altina tekrar baltalayici mesajlar yazmayin. Hakaret eden, baltalayan cezasini ceker.

tesekkür ediyorum hocam ben zaten 1 hafta once soyledim tekrar konu açılmayacak aynı konu uzerinden ilerlenecek bu portfoyde aynı şekilde açıldı düzenlendi .. fakat aynı yerdeyiz .. konu tekrar kirletildi şimdi insanlar konuyu ve yazılanları görüp ne düşümür meraktayım .. 

@darksun ve @underzero hocam. Bizim de ilk şikayetimiz buydu. İnsan gibi dile getirdim. Bana çekemiyorsunuz beni dedi. Kendisi saygısız bir adam. Herkes ekmeğini kazansın. Biz destek oluruz. Ama biz adama şikayetimizi kibar bir uslup ile söyledik. Adam posta koydu bize. Konular açılacak. Bla bla. İt ürür kervan yürür felan dedi bu @darksun bize Dede. Haklı olarak mekanı savunduk. Burası senin bildiğin yerlerden değil dedik. Biraz bu açıdan baksa kendisi bu sorunları yaşamaz. O ticaret kafasında biz ise ortam peşinde burada zaman geçiriyoruz. Saygı göstermeyen birine biz saygı gösterirken birde eziklendik. Bu şahsen benim zoruma gitti. Neyse. Hayırlı satışları olsun. Allah bereket versin. Ama huzur bozmadan... Kafasına göre değil de ortama göre saygısını tekrar kazanması dileğiyle diyelim. 

şimdi senden önceki mesajları ve konuları incelersen .. sana gelene kadar kaç kişiye aynı şeyi soylemişim .. ve bunu konu başliğinda da belirmiştim . konuya sade teklif sunun farkı yorumlarda bulunmayın .. bir şikayetiniz olursa telefon numaram ve iletişim bilgilerim sürekli aktif demişim kimseden ne bir mesaj nede bir arama var .. yanlızca actiğim konuların altına olumsuz yorum yapmaktan başka bişey yok .  merak etmeyin  sizin savundugunuz kadar bende savunurum ortam bizimde ortamımız .. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Darksun bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    Darksun bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

şimdi senden önceki mesajları ve konuları incelersen .. sana gelene kadar kaç kişiye aynı şeyi soylemişim .. ve bunu konu başliğinda da belirmiştim . konuya sade teklif sunun farkı yorumlarda bulunmayın .. bir şikayetiniz olursa telefon numaram ve iletişim bilgilerim sürekli aktif demişim kimseden ne bir mesaj nede bir arama var .. yanlızca actiğim konuların altına olumsuz yorum yapmaktan başka bişey yok .  merak etmeyin  sizin savundugunuz kadar bende savunurum ortam bizimde ortamımız .. 

Şuan bence en başta yapman gerekenin saçma sapan bize yakıştırdığın laflar ve atasözleri hakkında özür dilemek olduğunu düşünüyorum. Sağlıcakla kal. Umarım bu dik kafalılık olayını aşarsın. Bu sana sivil hayatta da sıkıntı yaşatır. 

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konuyu bilerek açık tutuyorum ki içinizdekileri kusun rahatlayın .. kimse kusura bakmasın . hak edene eden cvp ı verdim herzaman .. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Valla bu konu neden bu kadar uzadı anlam veremedim, konulardan rahatsız olan ilgisini çekmeyen girmesin yada mod gereğini yapar :) ikili tartışmalar can sıkıntı bence.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AslanAmca bunu yazdı

Valla bu konu neden bu kadar uzadı anlam veremedim, konulardan rahatsız olan ilgisini çekmeyen girmesin yada mod gereğini yapar :) ikili tartışmalar can sıkıntı bence.

👍Tam da demek istediğim bu zaten kimseye zorla bisey satmiyorum alacaksınız demiyorum 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Adama tek bir konu aç oradan guncel devam et dediniz

Tek konu açık işte belli ki buradan devam edecek ilanlarıyla ve guncel duyurularıyla, az salın abi Relax. Daha ne yapsın.

Kurtlar tasma takmaz....