Konu İptal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    csabanci bunu yazdı
    Darksun bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    Darksun bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    Darksun bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    Darksun bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    Darksun bunu yazdı

Arkadaşlarim bu kaçıncı konumun düzenini bozduklari bu  10 yıl sonra açtığım ilk konu bu konu  diğer konuların hepsini kontrol edin hepsinin içine edildi hepsini sildim ve tek konudan ilerliyorum  söylememe rağmen konuya yazmayın gereksiz şekilde up oluyor konu kirleniyor yapmayın dedikçe inatla konuyu kirletmeye ve istemeyiz demer devam ediyor  burası babanızın tarlası deil ki arkadaşlar uyeysem  konu açma ve ticaret yapma  hakkı bende de vardır ne sattığım ne yaptığım sizi ilgilendirmez ki 

Hoşunuza gider veya gitmez insanların ticaretiyle ekmeğiyle oynama hakkı kimsede yok .

Dediniz ki rahatsiz oluyoruz tek konu üstünden ilerle bunuda kabul ettim ve yeni konu açmadan eski konudan ilerliyorum yine bir arkadaşımız çıktı konunun içine etti sar başa aynı şeyleri defalarca anlattım  sizin hakkınız varsa benimde hakkım emeğim vardır ilgi alanım bu ticaretimi geçimini burdan sağlıyorum 

Ilimli ve uyumlu olmaya çalışıyorum 

Ve ayrıca bir yönetim bekleniyor artık ya beni banlasin yada hak edene cezası neyse versin kaç defa davet ettiler ve ettim bilmiyorum . @holy0ne  @underzone bi bakın artık lütfen.. 

hep zaten bilmem kac sene sonra ilk konu zaten tek konu zaten bikaç konu.. ula düne kadar forum senin baslıklarıdan geçilmiyodu yok olur mu tek konu bikac konu bıdı bıdı bıdı.. özlü sözleri kalın kalın yazınca ne oluyo en birinci sen mi oluyosun.. yok onu kabul etmis yok bilmemne bilmemne.. silinmese konuların tek tek eklemek isterdim buraya.. millet rahatsız oldugunda bi hoş demediğin kalıyodu güzel güzel cümlelerle.. bir kere geçmişteki insanların sana tavırlarında söylediklerin irrite etti ya gecmez o bikere.. yok ticaret yok bilmem ne ekmek parası.. bukdar acıtasyona yatma arkadasım ya.. daha bikaç konun öncesiye kadar millete it mit bilmemne atasözü karısımıyla sallıyodun.. senden rahatsızım arkadasım ötesi yok.. senin ekmek paran seni ilgilendirir beni zerre ilgilendirmez.. 

haksızsam bana banı basar geçerler zaten.. daha düne kadar güllük gülistanlık ortamı ne hale soktun farkında mısın.. yazanlar kadar yazmayanlarda da nekadar sana sinir olan var tahmin bile edemezsin. isterseler yazarlar kendileride isterseler yazmazlar.. bana da karsı cıkanda elbet olur seni savunan da ama inan zerre umrumda değil.. sen burda oldugun sürece isyanımı dile getircem ha gelir birisi bana ban atar rahat edersin.. ha bana hak verirler seni banlar geçerler ozaman ben rahat ederim.. ha karekter olarak tanımam etmem karekterine saygı düser ama yaptıklarına önceki konulardaki tavirlarına yazdıklarına inan saygım yok..

sözde düzgün cümle kuruyosun ya kesin bişey oluyodurda  en birinci senin helal ;)

Laf anlatmak zor istediğiniz gibi davranın 

istediğimiz gibi davranıyoruz zaten.. beklentimiz laf anlatman değil anlatamıyosun zaten.. atarlı atasözlerin it ürür mürür azalmıs ama bu güzell.. anlamadığın sey suan benim sucum ne ayağına yatman işte en basta söylediğin seyler tavrın artisliğin senin sorunun hala bunu anlamıyosun.. bende bi atasözü söyliyim mi? dün yediğin hurmalar..tamam tamam gerisini tamamlamıyorum. saygı önemli hani senin en basta duymayıpta bas git ikile bak işine gibi gibi direktiflerin artistliğin gibi gibi..

Bravo size

Yok söylediğim her sözün arkasındayım doğru  hisey söylemişim ki konu bu noktaya geldi herkesin bi yarası varmış ki gocunmuslar birsuru insan üstüne aldı ata sözü gayet yerinde ve akıllı bir lafmis demekki hiç sorun deil devam edin . Siz inat ettikçe bende karşılık vermeye devam edeceğim konu farklı boyutlara geldi . Ben hakaret etmiyorum ata sözü söyledim herkes üstüne aldı yaralı olan arkadaş cok demek ki küfür etmedim küfür yedim hakaret yedim burda bu arkadaş vardı üslup la ilgili bana ders veriyordu . Üslubumuz çok düzgün rahatsiz olan benden ve konularınmdan uzak dursun yada bıraksın siteyi çıksın gitsin. 

emir verme senin lafınla ne siteyi bırakırım ne cıkar giderim ister uzak dururum ister yazarım. adam akıllı lafmış ta bilmem neymiş.. arkadas forumu kirletiyosun bukadar basit. isteyen ister istemeyen istemez senin forumda olmanı istemiyorum okdr basit. en basta diğer konularında bıdı bıdı laf söyleyen asağılayın laf soymaya calısan sensin ve host most git öte uzakdur kes ikile basgit bunlar senin mantıklı cümlelerindi dimi..demekki öyle demekki böyle bıdı bıdı sözde mantıklı konustuğunu zannederek gene ata sözleri cabası.. yarası var vs vs o laflar ne hayırdır 2 domaincik sattın diye bi havalara girmişsin..

sen en baslarda çatır çatır hakaret ettin ister kabul et ister etme ama adam ol da salağa yatmaya calısma lafının arkasında dur. yazı yazıp 20 snye içindeki silidiğin postlarıda biliyoruz.. lütfen adam akıllı görünme cabasına gireceğine mantıklı görünmeye calıs.. bidi bidi bidi vsvsvs..

Sana laf anlatılmaz bildiğini oku ama mutlaka şikayet et ki konuya bir yetkili gelsin 

sen zaten bana laf anlatamazsın ki.. atasözleriyle laf sokmaya calısarak sonra R yapıp ben ne yaptım ki diyerek olmaz bu işler.. iletişimde kendini geliştir ben naaptım ki diyeceğine..

O konuda söylediğim sözün sonuna kadar arkasındayım merak etme yarası olan gocunur demekki sende sıkıntı var bildiğini oku 

yaram yok derdim var.. bildiğimi ister okurum ister okumam emir verebilcek kapasitede bi insan değilsin. az adamlık lütfen cünki sözünün arkasında durur adam olan.. senin gibi bi öyle bi böyle R de R olmaz o iş.. benim görüşüm sen sıkıntılısın atasözlerinin arkasında saklanacak kadar..tahribat ı R10 çöpluğne cevirmene izin vermicem elbet bana hak veren cıkar. 2 ay sonra görürüz kac konu actım ki aga ben ne yaptım ki it ürür demeler.. aha yazıyorum buraya..

Yok beyler o istediğiniz konuma gelmeyeceğim.  Devam edin siz sorun yok .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Saygısız bir mürid bu @darksun . Ne foruma saygısı var ne de forum da ki insanlara. Açılan konular sen silince silinmiş olmuyor ki. İptal. Silinsin. Bla bla. Sen saygısız bir tüccarsın. Antipatik bir insansın. Bu forumda dostluk bakidir. Ticaret herşey değildir. 

Saygıyı sizden mi öğreneceğim merak ediyorum dilediğiniz yapın sizin istediğiniz konuma gelmeyeceğim..elinizden geleni ardınıza koymayın.. bana saygısız seviyesiz diyenlerin seviyelerini ve usluplarini görüyoruz devam edin kendinize yakışanı yapıyorsunuz.. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

@darksun :) senin gibi yapayım bende.

Akıl yaşta değil baştadır. @darksun. Bunu bize hatırlattığın için teşekkür ederim. Başka forumlar da ki uslup ve ortam ile bizi kıyaslama gibi kafalara girmeseydin burada el üstünde tutulurdun. Ama sen karıştırdın. Hak ettiğin muameleyi de görüyorsun. Bu gördüğün muamele burada bizlere gösterdiğin kişiliğin ile alakalı. Umarım erdeme kavuşursun. Ama bu yaştan sonra zor. Sende işportacı görgüsüzlüğü var. 

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Akıl yaşta değil baştadır. @darksun. Bunu bize hatırlattığın için teşekkür ederim. Başka forumlar da ki uslup ve ortam ile bizi kıyaslama gibi kafalara girmeseydin burada el üstünde tutulurdun. Ama sen karıştırdın. Hak ettiğin muameleyi de görüyorsun. Bu gördüğün muamele burada bizlere gösterdiğin kişiliğin ile alakalı. Umarım erdeme kavuşursun. Ama bu yaştan sonra zor. Sende işportacı görgüsüzlüğü var. 

katılıyorum dostum.. belki bukadar uzatmazdım ama sildiği konulardaki lafları okdr irrite ettirdi ki inada bindirdim. suan her ne hikmetse ben ne dedim ki ayağına yatıyo.. tahribatta bukadar büyük R görülmemiştir. bide silmeden 30 sniye kadar görmüştüm yazdıklarını o midemi bulandırdi.. keske ekran resmi alsaydım..

Evrim içi mürit..laugh is live..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    csabanci bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

katılıyorum dostum.. belki bukadar uzatmazdım ama sildiği konulardaki lafları okdr irrite ettirdi ki inada bindirdim. suan her ne hikmetse ben ne dedim ki ayağına yatıyo.. tahribatta bukadar büyük R görülmemiştir. bide silmeden 30 sniye kadar görmüştüm yazdıklarını o midemi bulandırdi.. keske ekran resmi alsaydım..

Yok yok o konuda her ne söylediysem  bugün de arkasındayım R felan yaptığım yok bunun için kimseden de özür dilemiyorum dilemem gereken bir durumda yok  hak edene cevabı net olan bir ata sözüdür.. sen ve senin gibi düşünene güzel bi cvp olmuş ki hala burdasin Ve hakaret etmeye  devam ediyorsun

Demekki  sildiysem bana yakışmadığını düşünüp silmisimdir ve ayrıca yazılanların gic birinde okadar irite edici bisey yoktu haklı olarak sizin konularının altına gereksiz yorum yapmanizdan haliyle şikayetçi olmuşumdur ve bende insanım sabır sınırı bir yere kadardır haklı olarak sizin yaptığınız gibi bende yapılanlardan şikayetçiyim 

okuduysan son postlarim da da belirttim söylediğimin arkasındayım kimseye hakaret ve  küfür etmedim sizin gibi.

ben ne dedim ki değil ne dediğimi iyi biliyor ve arkasinda duruyorum ..

Hic sorun deil 

Ve artık bi  yönetim bekleniyor yok mu bi Allahını kulu ? Başı boş bi site değildir diye düşünüyorum burasının. 

Darksun tarafından 26/Ara/22 01:31 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    Darksun bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Yok yok o konuda her ne söylediysem  bugün de arkasındayım R felan yaptığım yok bunun için kimseden de özür dilemiyorum dilemem gereken bir durumda yok  hak edene cevabı net olan bir ata sözüdür.. sen ve senin gibi düşünene güzel bi cvp olmuş ki hala burdasin Ve hakaret etmeye  devam ediyorsun

Demekki  sildiysem bana yakışmadığını düşünüp silmisimdir ve ayrıca yazılanların gic birinde okadar irite edici bisey yoktu haklı olarak sizin konularının altına gereksiz yorum yapmanizdan haliyle şikayetçi olmuşumdur ve bende insanım sabır sınırı bir yere kadardır haklı olarak sizin yaptığınız gibi bende yapılanlardan şikayetçiyim 

okuduysan son postlarim da da belirttim söylediğimin arkasındayım kimseye hakaret ve  küfür etmedim sizin gibi.

ben ne dedim ki değil ne dediğimi iyi biliyor ve arkasinda duruyorum ..

Hic sorun deil 

Ve artık bi  yönetim bekleniyor yok mu bi Allahını kulu ? Başı boş bi site değildir diye düşünüyorum burasının. 

buda benim son post um.. zıplamadığı sürece bıdı bıdı yapamadığı sürece uzatmıyorum konuyu uslu uslu otursun oturduğu yere.. ama ama ama son söyliceklerim :  uyarı aldığın için yada toto korkusundan olmasın o konu silmeler.. insan bi dürüst olur bide esnafım diyosn.. adam olan sözünde dururda onu görmedik koca bi R gördük.  gene bıdı bıdı bıdı iyiyie yatma hareketleri.. az yasını göster yaa.. gereksiz paylasımlar yuzunden sen ikaz ederken laflar kepçeyleydi sende havlıyoduk kış falan diyodun. coplüğe cevirdin derken bize cop falan diyodun.. simdi R yapıp ben ne yaptım ki diyosun adamsın ya hıaaa.. kac konu actım ki diye ağlarken profiline baktığımızda görüyoruz en az 20 konu iptal konu silindi... Tahribat tarihinde benm forumun büyük bidibidiR si sin.. it mit derken ben ne yaptım kiye dönmekte böylesi.. havlıyoduk kıs mış diyodun forumdakilere... BayR

yok tahribat oyledir yok böyledir.. bitane düzgün katkın olmamıs bıdı bıdı hikayeler..

R yapıpta ben Rmin arkasında durmak ta cok bi komik.. kükrüyodu kuzu oldu ben ne yaptım ki bıdı bıdı... bıdı bıdıyı cok kullanıyorum cünki bunu bıdı bıdı etmeyin ikileyin derken ilk sen kullandın.. söylediklerinin arkasındasınya anladın onu ;)

silinen msjları illa yönetimden adminlerden biri görmüştür onca it demeler küfürler hakaretler bunun üstüne de biz haksızsak zaten tahribatta sıkıntı var demek.. belliki birileri muhtemelen banlamamak için koruyo olabilir.. onca silinen konuda millet istememiş hala paylasım yapıyo .. cope cevirdi burayı.. 

bi cimere iletmeye bakar aslında maliye bi binsin tepene vergisiz kazanc sağlıyomusun sağlamıyomusun bi incelesinler bari devlete 3 5 hayrın olsun. cakma portfolyonde bilgilerinde var.. olmadı belki banka işlemlerine bir baksınlar aslında iyi fikir.. bi deneyelimm.. birazdan deneyeyim

csabanci tarafından 26/Ara/22 03:46 tarihinde düzenlenmiştir

Evrim içi mürit..laugh is live..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Konu domain satisi.

Baska satis siteleri de var ama burada ki amac önce kendi icimizde birine daha uyguna satmak.

Kimisi ev esyasi, araba vs satiyor rahatsiz olmuyoruz.

Domain satarken neden rahatsiz olup konuyu baltaliyorsunuz bana bir aciklayin, bende anliyayim.

Konuyu inceliyorum satisi, konuyu baltalamaya calismaktan baska mesaj okumadim.

Konuyu, satisi baltalamaya devam eden olursa cezasini alir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Konu domain satisi.

Baska satis siteleri de var ama burada ki amac önce kendi icimizde birine daha uyguna satmak.

Domain satarken neden rahatsiz olup konuyu baltaliyorsunuz bana bir aciklayin, bende anliyayim.

rica ediyorum bütün konularım incelensin .. yanlış bir durumla karsılasırsanız uzaklastirma cezası veya ne gerekiyorsa razıyım .. butun konularım gereksiz yorum yuzunden kirletildi .. kirletildiği için bir ata sözü kullandım bu bir kaçarkadaşin zoruna gitti ve suan bana takık  durumdalar ..hiç bir gonderımde küfür yok .. hakaret yok .. butun mesajlarım incelenebilir .. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Konu domain satisi.

Başka mesaj okumazsın hoca çünkü başka mesajlar başka konularda.

- Adam atasözleri ile hakaret etti.

- Portföyü paylaştıktan sonra ayrı ayrı elli tane tekli domain konusu açtı.

- 2 aydır anasayfada konuları upluyor 40 tane siksok domain listeleniyor ana sayfada nerdesiniz? Biz yapsak patlamıştık.

Bu kadar insan rahatsız oldu, konular silindi sen geç kaldın.

:: https://www.tahribat.com/forum/iptal-254743#msg3310718

:: https://www.tahribat.com/forum/iptal-254743#msg3310816

Adamın silinen konulardaki yorumlara bakabilirsin, ve alınan cevaplara. Öyle bi konuşuyosun ki sanki biz hayal görüyoruz kendi kendimize tribe girdik :D Bak işte adamın açtığı konulara.

@underzero 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    Darksun bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Konu domain satisi.

rica ediyorum bütün konularım incelensin .. yanlış bir durumla karsılasırsanız uzaklastirma cezası veya ne gerekiyorsa razıyım .. butun konularım gereksiz yorum yuzunden kirletildi .. kirletildiği için bir ata sözü kullandım bu bir kaçarkadaşin zoruna gitti ve suan bana takık  durumdalar ..hiç bir gonderımde küfür yok .. hakaret yok .. butun mesajlarım incelenebilir .. 

Demagoji: Bir kimsenin ya da topluluğun duygularını kamçılayarak, okşayarak, ona ya da onlara gerçekdışı şeyler söyleyerek onu ya da onları kendine çekmeye çalışma.

seni 4 kere döverim yarın 🤙