folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpeği Olan Varmı

Köpeği Olan Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

sorunu hallletim yaa zaten eskibi konu

adamlar bu benim  itleri balıkda kullanıyomuş  bazı yerler buztutuyoya göl felan  he işte  ha bu it dalıyomuş  içine o soğukda  balığı tutup  getiriyomuş

daha denemedim  

he aklımda bişi vardı bu bizimki ne zaman çifleşken anlıya bilir miyiz onu  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Erkekse erkek kopekler surekli ciftlesmeye musait , tasaklar siser zaten ... dikkat et farkli bir irkla ciftlestirme , disiyse yilda 2defa kizan donemi olur ,zaten o donemde huysuzlasirlar , ama cok ilgilenemiyorsan kisirlastir kopegi hem kendi hayatini altust etme hemde irk kirilmaya ugramasin ,ilginecem diyorsan guzel bir es bul kopegine(kesinlikle labrador olsun)...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    marco çok cabuk gelişmiş :) 1 ay önceki haliyle kıyaslayınca baya bi fark görülüyor compü hoca iyi bakıyor demekki

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

yok hacıı başka itle yaptırmam labladorsa lablador

benim it dişi bide ark lar dedi 4 gün kan felan akıyomuş galiba

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Lablador degil nan ,labrador retriever ,benimkiyle soydas ,tuy farki var bide seninki soguk suyu cok sever ,alaskada senin iti balikcilar kullaniyor suya atip aglari duzelttiriyorlar :D ...cok zeki bir kopektir ,ee senin sorun ne hala anlamadik bide o rotweiler a benzetenler komedi ,yolda yuruyorum 2kisi geliyor ...birisi digerine diyorki "lan kurda bak" Golden Retriever oldu Kurt :) ,kangal ,doberman ,terrier de oluyor o ayri :) ... birde benim kopek Kürt düşmanı :D ,RealKurd e rahat ettirmedi evde :)
    -----------------------------

hacı hiç sorma anlatsam inanmassın geçen evin önüne belediye ekipleri gelmiş logarı felan temiliyoolar bizim bahçeye kürek düşmüş alamamışlar bizim it de bahceyi korumayı felan öğretttim kimse giremez bahçeye ben içerdeyim duymadım adamlar bağımış ama neyse adam yarın geldi sizin kangalldan küreği almadık dedi tabiii ben bu arada koptum bi ite bakıyom bide adama zaten adam çaktı  mal olduğunu hatıladı bir an-bide aynı olay benm başımada geldi top oynuyorduk kızımla  neyse oynadık yerden çikolata kabı bulmuş yalıyoo duu (aç kötürdüm iti galiba ondan) almak için bi boğuşdum bunlar sokağın ortasında millet bana kıyo tabii bende hiç tınlamadım neyse  herhalde bi 10-15 dk boğuştuk aldım çikolata kabını bide patlattım bna bitne şimdi almak yemiyooo amayerdeki o kapı alması çoook koydu bana benden başka kimseden yemezdi zormu gitti vallla 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

gebze yakınlarnda oturan safkan labladoru (erekek olcak) olan varmı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

compu :S

marco müthiş büyümüs

wuw

mimi " yim ben ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    yokmu safkan labladoru olan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

He kopege iyi bakiyorum valla :)

yunusemre havhav.com kopekistan.com gibi sitelerde es ara :) 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 4826 Toplam Mesaj: 51