folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpeği Olanlar, Veya İtlerden Anlayanlar Baksın :/

Köpeği Olanlar, Veya İtlerden Anlayanlar Baksın :/

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu dünyada 1 tane köpek var.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

lan o bütün coco-pops'ları sen mi yedin yuh :D

dünyayı yedin lan hayvan gibi oldun :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ClothingStore
    ClothingStore's avatar
    Erkek
    bndede rot var. 5 aylık cok memnunum.  yabancıları yaklaştırmıyo şu an bile üstlerine doğru saldırıyo havlıyo. yanında olağan dışı biişi olsun hemen kulakları kaldırıp etrafına bakınmaya başlıyo cok ciddi bi şekilde. zten onun o şeklini gören kişi her türlü korkuyo.   bide dişleri kaşınmasa :)  ağzında muhakkak bişi olcak sürekli bişileri ısırmak istiyo. :) onada katlanıyoz artık. %3c%3c%3c

Nike,Adidas,Puma,Abercrombie & Fitch, Gucci, Christian Audigier, Kappa, UGG ve daha bir cok marka burda http://picasaweb.google.com/ClothingStore4216 Ayrıntılı bilgi için: clothingstore4216@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek

köpek olayına son noktayı koyuyorum hocalar, daha üstüne şu köpek bu köpek demeyiniz rica ediyorum.

bekçi köpeklerinin istisnasız en iyisi, gözünü kırpmaz;

http://www.youtube.com/watch?v=12PsUW-8ge4&feature=related

all this pain is an illusion...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    Hocalar önerileriniz için saolun ama ben kararımı verdim Sibirya kurdu alcam =)

rott ile sbirya kurdu arasında kaldım ama babam rott pskopat hayvan dedi, dışardakini içeriye sokmadığı gibi içerdekini de dışarı sokmaz dedi xD

o da sibirya kurdu alalım diyo. bu arada;
    @Tyler_Dayi
    senin verdiğin öneriyi de epey düşüncem x)

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

karaconda bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocalar önerileriniz için saolun ama ben kararımı verdim Sibirya kurdu alcam =)

rott ile sbirya kurdu arasında kaldım ama babam rott pskopat hayvan dedi, dışardakini içeriye sokmadığı gibi içerdekini de dışarı sokmaz dedi xD

o da sibirya kurdu alalım diyo. bu arada;
    @Tyler_Dayi
    senin verdiğin öneriyi de epey düşüncem x)

-----------------------------

Bak Hojam Sakın Sibirya Kurdu Alma. Sibirya Kurdu Dışarı Çıktığı Andan İtibaren Kaçar Geride Gelmez İstersen 10 Yıl Besle Söyleyim Ben Sana Hayvan Accaip Enerji Dolu ve bekçilik yapamaz oyun köpeği ! Hatta a.q birebir hırsızı eve dawet eder . Neyse Sen Kararını Vermişsin Ama Bak Çok pişman olacaksın :) 10 yıldır bu piyasayı biliorum hoja ;)

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    pitbull al

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

şimdi önemli olan senin köpeği ne amaçla istemen? sevmek için evi koruması için vs vs. cana yakın ve koruyucu bir köpek istiyorsan sana boxer tavsiye ederim

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek

Kangal eve bekçilik yapamaz.

Siz köpek görmediniz herhalde veya şehirde yetiştiridiğiniz köpekleri köpek sanıyorsunuz...

Saf ırk olarak kangal bir numaradır. Zaten diğer köpekleri bile köpek kabul etmediği için onları ilk gördüğünde saldırır ve onlara güzel ders verdikten sonra bulaşmaz.

Pitbull, Dogo ile Kangal kapışmalarını çok gördüm, 6 aylık kangalla zor baş ediyorlar.

Kangalın arabanın kaportasına  göğsüyle vurup yamulttuğunu gördüm.

Sonra kangalın 120 kiloluk güçlü bir insana göğsüyle vurduğunda rahatlıkla yere serebileceğini biliyorum.

Kangal ellerini insan gibi kullanır, abartı olduğunu falan düşünmeyin tokat atar gibi döğüşür.

Kangal Afrika bölgesinde sürüleri aslan,cita vb hayvanlardan korumak için kullanılıyor.

Bu sene Bayburt Kop civarında kaldığımız bölgede ayı tarafından  saldırıya uğrayan çobanı kurtarmak için ayıyı  Kangal köpeği şamarlayıp gönderdi...Ayı da yetişkin ayı..

Ama dersen ki ev köpeği olur mu olmaz.. Belli yükseklikte yetişiyor, o yüksekliğin altında bir yere alırsan salak bir köpek oluyor ve günlük 30-40 kilometrelik yapısı gereği gezip taraması , devriye atması gerekiyor..

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreamth
    dreamth's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar iyi hoş diyosunuz kangal 1 numara da bahçede Kangal beslenmez. Kocaman bi çiftlik lazım ona hergün kilometrelerce koşması lazım o hayvanın öyle tasmayı takayım elimde dolaştırayım olayına da giremezsiniz. Yoksa kimse boxer pitbull v.s. almaz herkes kangalcı olurdu zaten en zeki köpeğin de kangal olduğu tescilli bi şey. Ama dedğim gibi ev köpeği değil. Polis köpeği olarak bile kullanılamıyo bu yüzden özgürlüğüne çok düşkün hayvandır. Aman ha bi hata eder kangal alırsın yazık edersin hayvana. Ben 2 doberman 1 boxer besledim boxer tavsiye ederim çok oyuncudur çocukları çok sever çok memnun kalırısın. Sibirya kurdunu da bi arkadaşımdan biliyorum ve kesinlikle tavsiye etmiyorum dengesiz bi hayvan izlenimi bıraktı bende.
Toplam Hit: 16636 Toplam Mesaj: 45