folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Köpeğim Ameliyatta Morale İhtiyacım Var

Köpeğim Ameliyatta Morale İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

Üzüldüm ya. Başın sağolsun :( 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Dostum başın sağ olsun. Çok güzel zamanlar geçirdiniz. Sen ona harika bir yaşam sundun o da sana tarifi mümkün olmayan saf bir sevgi ile bağlandı. Bunları düşün lütfen.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

başın sağolsun hocam

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

elinden geleni yaptın , başın saolsun :(

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Ben ölmeyi bekliyorum sadece ölmeyi. Cesaretim yok kendimi öldüremiyorum içgüdüsel olarak ruhum tepki gösteriyor gibi geliyor. Bilinmezliğe veya yok oluşa doğru giden yolda en değer verdiğim şeylerle sıkılmadan durabileceğim biryerde vs.. Kayışı kopardım özür dilerim.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Bende bıraktığı neşeler gibi bıraktığı acıyı da seviyor ve sahipleniyorum. Keşke tanrıya inanmak bu kadar güç olmasaydı bir yerlerde var olduğuna inanabilseydim hâlâ her şey çok daha kolay olurdu ama bana karıştı o ve ben var olduğum sürece yok olup gitmeyecek. Cennetin kapısını çalışıyormuş gibi hissediyorum ama açan yok... Zor. Çok zor. Algılanmak var olmaktır demişti ya hani bir filazof var olması için yaşayacağım işte. Kalbime çöken ağırlık gibi net hissediyorum işte bende yaşıyor. Siz siz olun, bir hayatı küçümsemeyin böcek de olsa, sinek de olsa. Çünkü hepimiz bir yok oluş tarihinin figüranlarıyız ve bu filmde hiç başrol yok çünkü biz ne sebeple aksine inansak da gerçek şu ki canlının canlıya üstünlüğü yok. Öyle istiyorum ki ölmeyi ama o zaman Lady de olmayacak biliyorum. Ölmekten çok onu istiyorum ve bunu mümkün kılmanın tek yolu yaşamak acı, tatlı yaşamak... 

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Bende bıraktığı neşeler gibi bıraktığı acıyı da seviyor ve sahipleniyorum. Keşke tanrıya inanmak bu kadar güç olmasaydı bir yerlerde var olduğuna inanabilseydim hâlâ her şey çok daha kolay olurdu ama bana karıştı o ve ben var olduğum sürece yok olup gitmeyecek. Cennetin kapısını çalışıyormuş gibi hissediyorum ama açan yok... Zor. Çok zor. Algılanmak var olmaktır demişti ya hani bir filazof var olması için yaşayacağım işte. Kalbime çöken ağırlık gibi net hissediyorum işte bende yaşıyor. Siz siz olun, bir hayatı küçümsemeyin böcek de olsa, sinek de olsa. Çünkü hepimiz bir yok oluş tarihinin figüranlarıyız ve bu filmde hiç başrol yok çünkü biz ne sebeple aksine inansak da gerçek şu ki canlının canlıya üstünlüğü yok. Öyle istiyorum ki ölmeyi ama o zaman Lady de olmayacak biliyorum. Ölmekten çok onu istiyorum ve bunu mümkün kılmanın tek yolu yaşamak acı, tatlı yaşamak... 

seni iyi anliyorum,

https://www.tahribat.com/forum/kopegim-duman-vefat-etti-209036

hemen sonrasinda barinaktan en kötü,yaşaması bile beklenmeyen,üstünde tüy bile kalmamış bir canı sahiplendim şu an fotoları gören yok canım bu o olamaz,mümkün değil diyor, iyi ki öyle yapmisim,sana da tavsiye ederim,unutturmuyor ama iyi geliyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

İnsan, düzenin kendi aklına ters gelen noktaları sebebiyle hemen tanrı yoktur, olsa böyle mi olur çıkarımında bulunuyor. Bu rasyonel gelmiyor bana.

Köpeğin için üzüldüm. Bu serseri yardakçısı yırtık cinsler dışındaki tüm köpekler inanılmaz samimi ve vefalı hayvanlar. Samimiyetsizlik, iki yüzlülük gibi hasletlerden yorulmuşsa insan çocuklar ve köpekler büyük derman oluyor. Kediler de iyidir ama arsız yaratıklar.

Toplam Hit: 5734 Toplam Mesaj: 49
kan tahlil tam kan sayımı köpek veteriner