folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Sonucu Ne Olur

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Sonucu Ne Olur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    arkadaşlar akbanktan 2 tane kredim var bir tane vakıfbankta kredim var toplam 3 kredim var .bunun haricinde vakıfbankta bir tane ödeyemedigim kredi kartınıda taksitlendirdim ve şu anda çalışmıyorum sigortamda yok.evliyim üzerime hiçbişeyim yok.ödemedigim için avukatlık olacam şimdi bunlar beni avukata verdigi zaman borç faize devam edermi? ödemessem ne yapılabilir ödeyecek hiçbir durumum yok.bu olayın akıbeti ne olur ?

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    burayı alayım: birde vakıfbanktakı kredi kartını ödeyemedigim için tahahüt verdim. bunlar evimden falan bişey alabilirlermi bi bilgi..

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

haciz gelir gene ödemeye yetmezse hapis yatarsın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

en fazla hapse girersin o kesin

mademki türksün systeme göster ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Üzerine hiç bir şeyin yokmuş. Hacize gelemezlerde çok değişik farklı yollar uygulayabilirler :):) Mahkemeden mahkemeye koşarsın..

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    durum bu kadar vehimmi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

ne kadar borcun var. bizim bi eleman 300 tl lik limiti vardı öğrenci kredi kartı. çoktandır ödemiyo.bişe olduğu yok

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    toplamda 15 bin kadar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

15 binse biraz sorun çıkabilir. hacizle başlar. yetmezse malesef hapis cezası alırsın. ama  bankaya git. taksit falan yaptır ödeyebileceğin kadar. yaparlar heralde

edit: pardon çalışmıyormuşsun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

livane bunu yazdı:
    -----------------------------

15 binse biraz sorun çıkabilir. hacizle başlar. yetmezse malesef hapis cezası alırsın. ama  bankaya git. taksit falan yaptır ödeyebileceğin kadar. yaparlar heralde

edit: pardon çalışmıyormuşsun

-----------------------------

yok yine de yaparlar, opsiyonları konuş. Ama çalışmadığın için ağır şartlar koşabilirler, neyse sen konuş bizide haberdar et.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    ne konusayım kı ödeyemıyorum ısım de yok

Toplam Hit: 22929 Toplam Mesaj: 48