folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Sonucu Ne Olur

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Sonucu Ne Olur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

blmrt bunu yazdı:
    -----------------------------
    KILICH bunu yazdı:

Evlisin...Evde Eşinle Yaşıyosun dimi? Anne ve babanın ikameti başka yerde mi?

evliyim eşimle yaşıyorum çocugum var.. anne babam ikametı farklı sehirde

Bildiğim kadarıyla o zaman üzerine birşey olmasına gerek yok..gelir alırlar...Muhtardaki ikametin şuanki evin olduğundan orada senin yaşadığın varsayılır ve eşyalarını alırlar...Ailenle aynı ikamet olsaydı hak iddiasında bulunamazlardı ama sen evlisin ve ikamet farklı ailenden...Alırlar hocam...Sende gider itiraz ederek sadece haciz sürecini çok az daha uzatırsın o kadar...

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

üstümde 4 tane icra var 2 yıldır. şimdiye kadar adres deiştirdim. şehir deiştirdim. heryere peşimden tebligat ylamışlar. işyerime bile. ssk dan tespit eiyorlar  yakanı bırakmıyor yani hocam. ama daha mahkemelik kadılık olmadım. bekliyorum.

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnt
    cnt's avatar
    Erkek

hapis cezası alırsın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

hapis yatsan bile borcun silinmiyor diye biliyorum !

der die das
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    içeri girmek istemıyorum bakmakla yükümlü oldugum kişiler var napacam bilmiyorum.ev masraflarıda var bıde yanı aylık 2 bın kazanmalıyımkı 1 bın tl sı taksıler gerı kalan gecım masrafları falan sezonda bıttı antalyada bakalım ne olacak

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hocam bende de aynı sorun vardı... Bir ay sonra işe başlıyorum yasal işlem başlatmayın dedim  , sonra aynı şekilde bir ay daha salladım . Allaha şükür bir iş buldum da kurtardım kendimi... Hocam meslek falan ne bir de hangi şehirdesin ? Zonguldak mı antalya mı? Belki elimiz uzanır... İş bulmadan gece rahat uyutmazlar adamı kendini yersin...

İndia İndia !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    trizm fotoğrafcısıyım

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    hocam eş-dosttan borç almaktan başka çaren yok gibi, biliyorum zor olacak ama anne-babandan yada kayınpederinden isteyebilirsin. Onlar sana yardımcı olabilirler.Sonra işe girdiğinde ödersin, hem faiz binmemiş olur. Allah yardımcın olsun

çocuktum,büyüdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

kartı sigortalıyorlar onceden ayda 2-3 tl gibi para kesiliyor.bilmeden sigorta yaptıysan kartını işten cıktıgın icin borclarını iptal ediyorlar.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    manfolder bunu yazdı:

kartı sigortalıyorlar onceden ayda 2-3 tl gibi para kesiliyor.bilmeden sigorta yaptıysan kartını işten cıktıgın icin borclarını iptal ediyorlar.

krediler kalıyor tabı

Toplam Hit: 22913 Toplam Mesaj: 48