KTM Duke 200 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba altımda şuan 2014 ybr var ayağımı yerden kessin diye aldım kullanıyorum

ama ktm duke 200 kullandım hoşuma gitti alayım diyorum bir tane

kullanan ya da motordan anlayan müritlerimiz motor hakkında ne düşünmekte diye sormak istedim

Vaktiyle bir ATSIZ varmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Erkek

Birde 0 sıfır 2016 mı alayım yoksa 0 2017 mi ?

Vaktiyle bir ATSIZ varmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

motordan anlamamda bu saaten sonra ne alınacaksa 2018 alınmalı

https://youtu.be/tiK_UT9LJsU
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Hocam yakın zamanda KTM rc 250'mi sattım.. 

200 yerine alabiliyorsanız bütçeniz yetiyorsa duke 250 yada duke 390 tavsiye ederim... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

ktm marka olarak iyidir, kalitelidir. ancak ybr den sonra 200 lük yeterli olmayabilir. 

250 lik modeli bi test etmeni öneririm.

alacaksan abs li model al. Eğer ikinci el düşünürsen ktm nin ikinci eli biraz yavastir. bi honda bi yamaha gibi ilani verdigin gun satman cok zor.

https://goo.gl/il95sM
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Abs li al.

The Beginning and The End.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Ktm'nin 250 ve 390 serilerinde abs ve kaydirmali debriyaj standart geliyor.. Üzerinde metzeller lastik var iyidir.. 

Ama arkadaşlarda uyarmışlar ne alırsan al Abs olmazsa olmazlarin arasinda olsun...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam biraz daha bekle birikim ile Suziki GSR 600 alsan ve Yamaha mt-7 pahalı mı olur acaba bunlar benim de hevesim var ama bi türlü para denk gelmiyor.

Everyone can find someone for fun but most important thing is find someone who feel every feeling with you, even thousands of miles away from eachother.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Hocam biraz daha bekle birikim ile Suziki GSR 600 alsan ve Yamaha mt-7 pahalı mı olur acaba bunlar benim de hevesim var ama bi türlü para denk gelmiyor.

hocam bu makinelerin şakası yok. ybr den sonra direkt 600-700 cc seri bi makine kullanmak riskli olabilir. 

https://goo.gl/il95sM
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

guzel makine tek derdi pahali yedek parca. ama 200luk alet alacagina hacimi buyutme zamanin geldiyse buyuk hacimli al derim.

Is adult entertainment killing our children? or is killing our children entertaining our adults?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Ktm'nin 250 ve 390 serilerinde abs ve kaydirmali debriyaj standart geliyor.. Üzerinde metzeller lastik var iyidir.. 

Ama arkadaşlarda uyarmışlar ne alırsan al Abs olmazsa olmazlarin arasinda olsun...

Ben bu ABS siz alma konusuna katılmıyorum hocam. Aldigim İleri sürüş eğitiminde bile ABS li motorlar ABS devreye girmeden panik fren yapmak ögretildi. Eğitmenin söylediği tam olarak şu 'sürekli ABS devreye giren bir sürüş hatalı sürüştür' o yüzden ABS li ABS siz değilde bu işin ileri sürüş eğitimini mutlaka alınmalı..

Türk olan ve kendini Türk olarak hisseden herkesin 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun!
Toplam Hit: 749 Toplam Mesaj: 14
duke ktm ktm duke ktm duke 200 ktm duke 200 2017