KTM Duke 200 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    McM bunu yazdı

Ktm'nin 250 ve 390 serilerinde abs ve kaydirmali debriyaj standart geliyor.. Üzerinde metzeller lastik var iyidir.. 

Ama arkadaşlarda uyarmışlar ne alırsan al Abs olmazsa olmazlarin arasinda olsun...

Ben bu ABS siz alma konusuna katılmıyorum hocam. Aldigim İleri sürüş eğitiminde bile ABS li motorlar ABS devreye girmeden panik fren yapmak ögretildi. Eğitmenin söylediği tam olarak şu 'sürekli ABS devreye giren bir sürüş hatalı sürüştür' o yüzden ABS li ABS siz değilde bu işin ileri sürüş eğitimini mutlaka alınmalı..

eğitim alınması tabi ki önemli ancak abs li motosiklet her zaman bi artıdır.

siz eğitimi alıp abs yi devreye sokmayacak şekilde frenleme yapmayı öğrenin, ancak gün olur ki hiç beklenmedik bi durumda, en ufak bi taşta, bi toz birikintisinde sizin çok iyi fren yapmanız bile yeterli olmayabilir, işte burada abs hayat kurtarır.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    McM bunu yazdı

Ktm'nin 250 ve 390 serilerinde abs ve kaydirmali debriyaj standart geliyor.. Üzerinde metzeller lastik var iyidir.. 

Ama arkadaşlarda uyarmışlar ne alırsan al Abs olmazsa olmazlarin arasinda olsun...

Ben bu ABS siz alma konusuna katılmıyorum hocam. Aldigim İleri sürüş eğitiminde bile ABS li motorlar ABS devreye girmeden panik fren yapmak ögretildi. Eğitmenin söylediği tam olarak şu 'sürekli ABS devreye giren bir sürüş hatalı sürüştür' o yüzden ABS li ABS siz değilde bu işin ileri sürüş eğitimini mutlaka alınmalı..

eğitim alınması tabi ki önemli ancak abs li motosiklet her zaman bi artıdır.

siz eğitimi alıp abs yi devreye sokmayacak şekilde frenleme yapmayı öğrenin, ancak gün olur ki hiç beklenmedik bi durumda, en ufak bi taşta, bi toz birikintisinde sizin çok iyi fren yapmanız bile yeterli olmayabilir, işte burada abs hayat kurtarır.

Hacı bu tür abs karşıtı düşünceye sahip insanlara ne anlatırsak anlatalım boş. Bu düşünceye sahip insanların bunu anlaması için başlarına abs'nin gereksinimine ihtyaç olduğu çok ciddi panik freni anı gerekiyor. Yoksa kuru lafla beyin dolmuyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

ben de pulsar 200 rs almayı düşünüyorum ilk motor olarak. var mıdır denemiş kullanmış olan

Toplam Hit: 1714 Toplam Mesaj: 14
duke ktm ktm duke ktm duke 200 ktm duke 200 2017