folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuantum Çekim Yasası Ve Hayatınızda Değişenler

Kuantum Çekim Yasası Ve Hayatınızda Değişenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cugur
    cugur's avatar
    Erkek
    hocam bunlaarın kuantumla bi ilgisi yok pozitif düşünme, fizik bölümünü bitiriyorum kuantumla ilgili dersler aldım... kuantum dersinden halk arasında kullanılan kuantum çekim yasasıyla geçilmiyo :D ... nükleer kuvvetler 10^(-15) metre yani fentometre mertebesinde etkilidir. Eğer kuantum yontemiyle metrelerce uzaktaki aracı etkileyebiliyorsan. Coulomb yontemini dene bence fizikte coulomb en azından daha uzun mesafelerde etkili :D:D

Güzelsin ama daha güzellerini gördüm.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Herkes bildiğini, inandığını yapsın.Sonuçta kimsenin birşeylere inanması gerekmiyor.Her koyun kendi bacağından asılır !

Geyik diyen geyik desin.

Bu konu çok uzun, derin.. Şimdi bir ortamda yüzyüze oturup olayı soru-cevap şeklinde devam ettirmeden zaten saçma gelir size.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:
    -----------------------------

Piyango olayı çok farklı bir olay.Ama yinede işe yarar.Güçlü irade ister.Kim kendine daha çok çekerse onu o para ona gider.

Ayrıca Hatun olayı yapmadığımızı mı sanıyorsun ? 

Basitten zora doğru hocam....

+ bir arkadaş ateizim yeniden doğuyor demiş.

Aksine bu düşünce ve anlayış biçimi dini bağlılık ve kendine inancı temsil de eder bunu hissetmenize de neden olur.

Kuantum Allah ın varlığını ve O na güvenmemizi, herşeyin onun eseri olduğunu ve bizi başıboş bırakmadığının başka bir ispatıdır.

Çekim yasasının ne olduğunu öğrenip cevap veriniz...

Peki inandım, o zaman bir iyilik rica ediyorum, "Bu eleman yarın içmeye gittiği evde kesin gol atar bir hatuna." diye düşünsene içinden, şu kardeşine bir kıyak yap.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cugur
    cugur's avatar
    Erkek
    madem ole pozitif düsün ve bizim de pozitif düşünmemizi sağla :D ... eğer işe yarıyorsa bir sonraki yanıtımda evet işe yarıyor dedittirebilmelisin bana :)))

Güzelsin ama daha güzellerini gördüm.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cugur bunu yazdı:
    madem ole pozitif düsün ve bizim de pozitif düşünmemizi sağla :D ... eğer işe yarıyorsa bir sonraki yanıtımda evet işe yarıyor dedittirebilmelisin bana :)))

Hocam olayı anlayamamışsınız.

Bu konu çok derin.

Önce konu ile alakalı en az 1 kitap okuyunuz.Sonra birşeyler deneyiniz.Ondan sonra bana işe yarıyor yada yaramıyor diye söyleyin.

Kulaktan duyma şeylerle iş yapmayınız.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

Dostum aynen bunlar çok işe yarıyor. Eskiden matetikten zayıf alırdım ancak bir gün hiç kuantum bilgim olmamasına rağmen dedim kimatematikçiymişim gibi davranayım ve 1 kaç haftadan sonra geri kalan tüm matematik notlarım 95 100 arasında geçti şimdidekimya cıymışım gibi davranıyorum ve toparlıyorum bunun kuantumla ilgisi olduğunu bu yazıdan öğrendim. Paylaşım harika.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

İnsanlar ve onların gerçeklik korkusu, her zaman eğlendirici olmuştur. Hadi bakalım, kolay gelsin kuantumistler.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi

kuantum sadeece içinden geçenin meydana gelmesi değilki...düşünsel anlamda kaliteyi yakalamak bu sayede hayat standartının artmasıdır.dar anlamda açıklamışşsın.yani senin bu dediklerin beynin bedene ve oalylara yön vermesi pozitif düşün mutlu ol anlayışıyla alakalı.kuantum bu değildir.o geniş bi kavramdır.

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    cugur bunu yazdı:
    hocam bunlaarın kuantumla bi ilgisi yok pozitif düşünme, fizik bölümünü bitiriyorum kuantumla ilgili dersler aldım... kuantum dersinden halk arasında kullanılan kuantum çekim yasasıyla geçilmiyo :D ... nükleer kuvvetler 10^(-15) metre yani fentometre mertebesinde etkilidir. Eğer kuantum yontemiyle metrelerce uzaktaki aracı etkileyebiliyorsan. Coulomb yontemini dene bence fizikte coulomb en azından daha uzun mesafelerde etkili :D:D
    yav bir dangalak var kitaplarının hepsinde kuantum kelimesi kullanıyor mistik bir hava yakalamak için onun talebeleri bunlar :|

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek
    çekim yasası diyoruz ya. İspatlanmış mı bu olay. Yoksa neden yasa deniyor? Düzeltme: yasa ile kanunu karıstırdıd galıba
Toplam Hit: 15751 Toplam Mesaj: 66