folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuantum Çekim Yasası Ve Hayatınızda Değişenler

Kuantum Çekim Yasası Ve Hayatınızda Değişenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

neminomin bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocam çok ilgimi çekti ben ciddi ciddi bu olayı uygulamak istiyorum şuan çok ta ihtiyacım var buna.. başlangıç için hangi kitapları önerirsin ben hemen alıp okumak istiyorum

Tavsiyem ilk olarak The Secret ı oku.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neminomin
    neminomin's avatar
    Dişi
    opusdei bunu yazdı:

neminomin bunu yazdı:
    hocam çok ilgimi çekti ben ciddi ciddi bu olayı uygulamak istiyorum şuan çok ta ihtiyacım var buna.. başlangıç için hangi kitapları önerirsin ben hemen alıp okumak istiyorum

okuduklarından başka tavsiyelerin varsa onları da alabilirim internetten sipariş vericem birkaç tane

Kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı:

neminomin bunu yazdı:

hocam, secret'ı bir göz gezdirdim.orda bir bölüm var adamın biri miyopmuş, sağlıklı olduğunu,düzgün gördüğünü düşünmüş sürekli ve gözleri düzelmiş.affedersin ama bu çok saçma.bana bunu açıklayabilir misin?nasıl düzelmiş adamın gözleri?

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

"What the bleep:Down the rabbit hole" Bu belgeseli izleyin daha iyi anlıycaksınız herşeyi.İlgilenenlere tavsiyemdir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

aliyk bunu yazdı:

çekim yasasına bende inanırım pozitif düşüncenin hayatına pozitif katkıları oluyor

dipnot: iddaa'da bir boka yaramıyor o kadar kupon yapıyorum hep 3-5 kuruştan fazlasını kazanamadım

belki diğer takımların kazanacağına senden daha çok inananlar vardır hojam :D

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    voltigore
    voltigore's avatar
    Erkek

kuantum ile ne alakası var bildiğin metafizik

Geyik Candır :]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Kuantumla tanışmak isterim, çünkü çok karamsar bi adamım.

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek
    kuantum teorisini çürütüyorum: "inancım yok benim" (söz yanlış anlaşılmazsa sevinirim)

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ricky
    Ricky's avatar
    Erkek
    inanmamanız gayet doğal zira sindirilir birşey değil lakin bende inanıyorum ve hayatımda uyguluyorum.. gerçekten değişmek isteyenlerin uygulayacağı bir yötem bu, hayatından memnun olan riske girmeye korkuyor ondan inanılır gibi değil.. ha ayrıca Kuran da da Fatır Suresi yanlış hatırlamıyorsam 14. ayetin de ve bir çok yerdede Allah'ın yasalarından bahsediyor..buda o yasalardan biri..bende inancındayım uyguluyorum oluyor..denemekten birşey çıkmaz..kaç senedir aynı kafayla hayat sürdürüp memnun kalmyorsanız bir deneyin..Sonuçta biraz düşünürseniz böyle bir yasa olmadan hayatımızda adaletsizlik olurdu..

Bu kadar emeğimi hiçe sayan adil, düzene mi yanayım? Yaradana taparım...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ricky bunu yazdı:
    inanmamanız gayet doğal zira sindirilir birşey değil lakin bende inanıyorum ve hayatımda uyguluyorum.. gerçekten değişmek isteyenlerin uygulayacağı bir yötem bu, hayatından memnun olan riske girmeye korkuyor ondan inanılır gibi değil.. ha ayrıca Kuran da da Fatır Suresi yanlış hatırlamıyorsam 14. ayetin de ve bir çok yerdede Allah'ın yasalarından bahsediyor..buda o yasalardan biri..bende inancındayım uyguluyorum oluyor..denemekten birşey çıkmaz..kaç senedir aynı kafayla hayat sürdürüp memnun kalmyorsanız bir deneyin..Sonuçta biraz düşünürseniz böyle bir yasa olmadan hayatımızda adaletsizlik olurdu..

Aynen.Denemekte kesinlikle fayda var.

Önemli olan düşünce biçimidir..Burada onu öğrenin.Hepsi o kadar...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 15764 Toplam Mesaj: 66