folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kullandığınız Laptopu Tavsiye Eder Miydiniz?

Kullandığınız Laptopu Tavsiye Eder Miydiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Monster düşünmeden alabilirsin fan temizlemek için açabiliyorsun garanti kapsamı dışına çıkmıyor tavsiye ederim.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

Asus un senin PC nin n56v si var bende memnunum biraz geç açılıyor ama çift işletim sistemi var onu kaldirsam düzelir gibi başka bi sıkıntısı yok

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Starbaksta oturup kahve içerken facebook'da takılmak için güzel makina.Geri kalan her şey için pişmanlık.
    Macbook tam bir pişmanlık.
    Mutlu bir beraberliğin varken kızı terk edip eski sevgiline dönüp,onunla çıkarken onu da bi önceki sevgilinle aldatmak gibi bir şey.Rejime başladığın ilk gün akşamında 5 lahmacun yemek gibi,üstüne de kadayıf gömmek gibi.
    Pişmanlık dolu,sürekli bir pişmanlık.
    O son birayi içmek gibi,kafan kıyak olunca eski sevgiline sms atmak gibi.Lan sürekli bir pişmanlık bu macbook...Hızlı gibi i7 ama çoğu zaman pentium2 gibi.
    Lost gibi lost...Güzel başlayan bir sonra çok bozan lost gibi.3. sezon da bok olan presion break gibi...ya hiç olmadı skyler white gibi .. orospu karı aklıma geldi kızdım yine.Gastronomi okurken okulu son sene bırakıp şehir planlama okumak gibi.Oğlum özenmeyin lan,uyuşturucu gibi bir şey.Bırakamıyorsun da.
    Hem güzel hem kötü.Ama daha çok kötü.Bilemedim lan.Final Cut var misal,iyi gibi ama kötü de.Yani .. Anlayacağınız.
    Offf sikerim ben gidiyorum.
    Hayatımı siktin macbok.

:D :D :D

o kadar para verebiliyosan monster veya msi al bence performansları oldukça iyi

angels_demos tarafından 09/May/15 01:23 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Lenovo Y50..

Performansı iyi güçlü bir oyun oynayamadım henüz orada ne verir bilmiyorum ama HDD'si dandik SSD ile performansının katlandığını söylüyorlar parayı bulunca ona da bakarım.. :)

Yani öneririm :)

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Dimdi mobilden yapistiramiyorum ama amazon.de'den abime aldigimiz acer bsyi yollarim oglen. 760 euro civariydi. Fhd ips ekran. Cok iyi alet

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Dell inspiron 1520 ydi galiba modeli  laptopumun 4 sene çatır çatır kullandım , 5nci senede ekran florasanı söndü çok basit bi invertör değişimi gerekiormuş aslında ama ben girişince pcye  ekran gitti, ekranı çıkardım  monitör bağladım 1 senede öyle kullandım , sonra  verdim bi abiye  oda hala dükkanında kullanıyor , bir daha laptop alırsam yine Dell alırım.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Asus N56VZ-S4037V kullanıyorum.

Laptopu aldıktan 3-4 ay sonra OCZ Vertex 4 256 GB hdd taktırdım. 18-19 saniyede açılıyor ve 20. saniyede kullanıma hazır.

3 sene oldu sıkıntı yok.

Genelde evde kullandığım için pili çıkarılmış vaziyette fiş takılı kullanıyorum.

Pil ile normal kullanımda 3-4 saat rahat gidiyor.

Vatan bilgisayardan indirim döneminde almıştım.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

acer 5740g onca badire onca çile 7.yılını dolduruyor 4gb ram i5 on numara beş yıldız da çalışıyor. tık demedi tık.

Aynen 5741g var bende de

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=471625&kat=6453&lang=tr-TR#.VU0y1fntlBc

bundan kullanıyorum performans olarak bu haliyle  yetiyor bide ssd falan takarsan artık iyice.

tek sorunu biraz kalın ve ağır olması ki bu beni çok etkilemiyor çünkü  çok fazla bir yere götürmüyorum.

bunun dışında  şu ana kadar 2 oyunda ısınma sorunu oldu bununda sebebi tek fan olması o bile baya yetiyor  ama çok ısınırsada turbo 

fanı var hem stabile çekiyor .

bunun aynısının 2 fanlısı ve incesi var fakat onların ekran kartı değişmiyor bunun değişiyor.

genel olarak memnunum  alalı 2 yada 3 ay oldu fakat şu ana kadar servislik bi durumum olmadı çok şükür .

fakat satış sonrası servisleride araştırdıgım kadarıyla monsterden genel olarak iyiymiş.

Ekran kartı 192 bit diyor . 64.128.256 die ilerlemiyormuydu  bu şeyler ?

samaccc tarafından 09/May/15 09:01 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek

hocam ben msi ge70 apache kullanıyorum oyun,proje ve rahat bi film izlemek için aldım 17.3  ekranı gayet iş  görüyor büyük demesen tabi,sesi gayet iyi ve performance da bı sıkıntı yaşamadım yaklaşık 6 ay oldu takılma yaşamadım fiyat olarak ben indirimli almıştım şimdi tam olarak ne bilmiyorum.

Hayat bir denklem...
Toplam Hit: 5724 Toplam Mesaj: 63