folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kullanmadığınız Elektronik Eşyalar (Laptop,Dijital Fotoğraf Makinesi)

Kullanmadığınız Elektronik Eşyalar (Laptop,Dijital Fotoğraf Makinesi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    kvasir bunu yazdı

@lynxmaster olympos için kaç istiyorsun ? Compaq bulunduğum yerde var, ona ne kadar istiyorsun, olympos'un durumu nedir, compaq'ın durumu ve özellikleri, modeli (bilmiyorum demişsin fakat bilmem gerekir) nedir, cihazlar kaç senelik ?

asla kullanmayacağınız arşivde tekme attığınız o makineleri vermek isteyen var mı onu merak ettim, türkiye çok çabuk elektronik eşya değiştiriyor, vardır illa ki.

o linkte gördüğünüz fiyatlar ikinci el veya refurbished fiyatları, siz direk nemli evinizden senelerin yıprattığı ürünü bana vereceğiniz için 10-20 tl'lik o tekliflere sıcak bakmıyorum. O makinenin 2-3 katı ürünleri 8'li 10'lu 100$'a satıyorlar, 16 bit subsystem olmak üzere başka hobi işlerine girme motivasyonu ile bu konuya vakit ayırıyorum

@spybreak makineyi kullanıyor musun ?

compaq pek işine yaramaz.

olympus un durumu gayet iyi, çizik dahi yok, ancak bazen açarken "zoom hatası" diye bişi çıkıyor ve makineyi açamıyor, bikaç kez denedikten sonra ya da biraz bekleyip açmaya çalışınca açılıyor.

kafamda bi fiyat yok, istersen özelden görüşelim hocam.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2185 Toplam Mesaj: 12
elektronik berbat eşya tag kullanmadığınız