folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kumbarada Biriken Para -2-

Kumbarada Biriken Para -2-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Hatırlarsanız arkadaşlar 1-1.5 yıl önce filan dı, İlk konumu açmıştım kumbara ile para biriktirmek üzerine, o konuyu bulamadım. O konu üzeresinden bu zamana kadar geçen sürede biriktiridm bu kadar parayı, bu ikinci kumbarayı açmam oldu biriken para 2.200 TL olmuş, sizlerede tavsiye ederim güzel bir gelir oluyor,

Hocam ilk iş gösterişli bir kumbara al :) o kadar mevla dandirik kutularda :)

özendirici bir konu olmuş

eğer bunlar derneklerin yardım kutuları degilse hani cidden biriktirdiysen iyi iş olmuş başarılar diliyorum sana

kumbaraların ev gibi olanları bagış kutusu tarzında piyasada çok ya :) bağış kutularını patlaymış dedim ilk

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

benimkileri valida alıp yol parası ediyor :|

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

100 tl lik paketle 

sonra 103-105 liraya dolmuşçulara sat

parayı parayla satmak.. niicee :)

xxx
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

çocuklarının kısmetini bıraksaydın birikseydi hocam.

niye elliyorsun onların kumbaralarını.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Onlar zaten çocukların hepsi dolunca açtım kağıt para yapıp hesaplarına aktarıcağım, mesela kullanmadığım eski eşyalarım filan oluyor arada onları satıyorum onları bile yine onların hesabına ekliyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Sen ayda 100 200 lira kumbaraya para atıyorsun benim yeri geliyor ayda 100 lira harcayacak param olmuyor. 

http://yanduvar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok güzel konu ama o kadar bozuk parayı nasıl kağıt paraya çevireceğiz ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

çok daha fazla kazanabilirdin. (benim yöntemle)

çocuklar için bireysel emeklilik aç,

her ay zaten min 100 150 dilediğini atıyorsun, akabinde kumbarayıda her ay o hesaba atacaktın ki bende her ay ortalama 100 ile 200 tl arası para birikiyor kumbarada :) %25 de devlet ekleyecek.

Kaybını sana hesaplıyım mı ? İstermisin? 

Ayrıca uzun vadede faize felan para yatırıyorsan yada yatırıyorsanız hiç bir banka 100 tl ye 25 tl vermez. 

bu sene 18 bine kadar devlet %25 veriyor bu arada bireysel emeklilikte.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Hacı Allah için hiç mi küsürat olmadı sen mi küsüratları saymadın o nedir öyle 400 600 600 800 1500.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Biz de kağıt para çok olmadığı için, biz onları harcıyoz. 

:D. d=-(-.^ ?}

Modern, muzip , yalanlar.. Güçler İşler. on air, exactly right now, on Ztar TV.

RitmFarbRacourci tarafından 29/Tem/16 02:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 4130 Toplam Mesaj: 32
para biriktirme kumbara