Kurtlar Vadisi Irak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:

la bende leyla deyince başı boş dolaşan bi tip var filmde ondan bahsediyonuz sandım meğersem kızmış

hahahaahhahahueheeheheha  haha   ulaaa  demek bası bos  leyla  olmus  biri  sandın haaa  hauıeheheueheeye   ula  hiç  güleceğim yoktu  yakınımı kaybetmiştim ama  alllah tht den razı olsun çok matrak  adamlar  la doldurmus :DDDDd
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    polatın ölmesi tabi sacma...ama 4 adamın hic kayıp vermeden kusatmadan sağ cıkması attığını vurması dahada sacma...kursun yiyip damdan düsen üstüne bide bıcak yiyen polatın adam dövmesi abartı ötesi...
    ama filme kötü demiorum FİLM GÜZEL!

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Merat ettiğim bi eleman war filmde Kel hep gösteriyorlar o ölüyormu?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

hee tabi polat öldürüyo sonunda ama arkadaşlarında dediği gibi çok saçma polatın filmin sonunda dövüştüğü herif o kel leylanın hançerini saplıyo ona

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek
    Athzai_Khaine bunu yazdı:

hee tabi polat öldürüyo sonunda ama arkadaşlarında dediği gibi çok saçma polatın filmin sonunda dövüştüğü herif o kel leylanın hançerini saplıyo ona

.mına koydun ki sen filmin...biz daha gidemedik olm yapmayın boleee
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mit bunu yazdı:

ibosoft bunu yazdı:

la bende leyla deyince başı boş dolaşan bi tip var filmde ondan bahsediyonuz sandım meğersem kızmış

hahahaahhahahueheeheheha  haha   ulaaa  demek bası bos  leyla  olmus  biri  sandın haaa  hauıeheheueheeye   ula  hiç  güleceğim yoktu  yakınımı kaybetmiştim ama  alllah tht den razı olsun çok matrak  adamlar  la doldurmus :DDDDd

başın saolsun da öle matrak adam diye fazla gülme .................

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Merat ettiğim bi eleman war filmde Kel hep gösteriyorlar o ölüyormu?

hemso bugun ılk seansı ızledım kızılayda zor bulduk bılet 11,15te

fınalde polat mına koydu kelın kalbıne soktu hancerı bıde vıcık dıye dondurdu

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3rt
    m3rt's avatar
    Erkek
    ya a.q nası beğendiniz filmi. ben azılı bi kurtlar vadisi fanatiği olarak başıma ağrılar girerek izledim. afakanlar bastı üstüme. her şey havada kalıyo bi kere. kürt lidere ne oldu? türkmen lideri öldürdü sam. ne oldu sonra? zikir sahnesinin görevi neydi senaryoda? şeyhi flimden tamamen çıkartırsanız senaryoda ne gibi bi eksiklik olur? her şey göstermelik her şey göz boyamaydı filmde. tamam patlamalar çatlamalar güzel, bily zane de hakaten iyi oyuncu ama.. ne bi senaryo derinliği, ne bi kurgu, hiç bi şey yok. çok çok çok aceleye gelmiş bir flim... ben beklerdim ki hakaten giydirsinler biraz amerikaya fakat tüm olanlar bikaç başına buyruk amerikan askerinin üstüne atılmış gibi... etkilemedi film.. show tv de yayınlanan tekrarlar daha iyi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    m3rt bunu yazdı:

ya a.q nası beğendiniz filmi. ben azılı bi kurtlar vadisi fanatiği olarak başıma ağrılar girerek izledim. afakanlar bastı üstüme. her şey havada kalıyo bi kere. kürt lidere ne oldu? türkmen lideri öldürdü sam. ne oldu sonra? zikir sahnesinin görevi neydi senaryoda? şeyhi flimden tamamen çıkartırsanız senaryoda ne gibi bi eksiklik olur? her şey göstermelik her şey göz boyamaydı filmde. tamam patlamalar çatlamalar güzel, bily zane de hakaten iyi oyuncu ama.. ne bi senaryo derinliği, ne bi kurgu, hiç bi şey yok. çok çok çok aceleye gelmiş bir flim... ben beklerdim ki hakaten giydirsinler biraz amerikaya fakat tüm olanlar bikaç başına buyruk amerikan askerinin üstüne atılmış gibi... etkilemedi film.. show tv de yayınlanan tekrarlar daha iyi

eğer şeyhi çıkartırsan polatlar onu görmeye gitmez, dolayısıyla amerikanlarda şeyhi yakalamak için köye gelmez, dolayısıyla köy kuşatılmaz, imam vurulmaz, polar ve çetesi amerikalılarla çatışmaz, leyla ölmez, polat sami öldürmezdi!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Film'i ilk gün izledim... Şahsen umduğumu bulamadım , filmde ne vardı ? Şeyh ( diye tabir edilen bir adam islamı övdü durdu ) , ( Afkanistanda mahkumlara işkence eden bi hatun vardı haberlere vs olay olduydu , o vardı :D ) , geçici hükümet altında kürtlerin , türkmenlerin , arapların  "lider- kötü adam (:" diye tabir ettikleri adamın uşağı görünümü.... Hepsi olmuş bu olayların.... Neresi battı onu anlamıyorum. Filmdede tüm kürtlere laf vs edilmiyor. Dikkat ettiysen bir replikte,

Memati - Hep bu kürtlerin yüzünden oldu

Abdülhey - bende kürtüm olmuyor ama

Memati - Sen farklısın

Her uluşstan dandik adam çıkar , orada kürtlerin lider olarak gösterdikleri adamda iş yoktu. Ya kısacası film aşırı dandikti. Türklere öğüt veren dinci bir adam vardı.. Şeyh o :))) Orası süperdi zaten...

Polatin kötü adamı öldüreceğini herkes bildiği içinde pek sevinemedim.... Nedense Arnold un Predator u kesmesinde daha bi gerçekci idi...

Filmde yaşanmış olayları anlatmış ama bence başarısız bir film...

(http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=20151)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 5111 Toplam Mesaj: 34