Kurumsal Firmalar Ve Muhattap Bulamama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    PcK0 bunu yazdı

Üfürme bir telefon çöz her seferinde aynı şikayet ile tekrar telefonu servise ver. 3 kere aynı, 5 kere farklı arızadan telefon servise giderse değişim hakkın söz konusu. Kullan sende kanunun sana verdiği yetkileri al yeni telefonu bak keyfine.

Onunda yolunu bulmuşlar.

3 ü bulmasın diye arızayı farklı yazıyorlar.

5 i bulmasın diye de sorun bulunamadı diyorlar

Her gönderimde de 1 ay bekletiyorlar

@ozgunlu haklisin. Müşteri hizmetleri müşteriyi savsaklamak için kurulmuş.

Sen birde telekomu ara da gör.

10 defa aradim "ariza var ..ariza var "

başka birşey demiyor. Sonunda trafo ya kedi mi girmis dedim :)

3ü 5i kalmadı artık durum yukarıdaki arkadaşın yazdığı şekilde

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numanbaba
    numanbaba's avatar
    Erkek

hocam Samsung un Kore deki ana merkezine ingilizce güzel bi maille durumu anlatıp Türkiye'deki o teknik servisi şikayet etmeyi dene birde. belki işe yarar. Yurtdışında bu konularda çok hassaslar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    numanbaba bunu yazdı

hocam Samsung un Kore deki ana merkezine ingilizce güzel bi maille durumu anlatıp Türkiye'deki o teknik servisi şikayet etmeyi dene birde. belki işe yarar. Yurtdışında bu konularda çok hassaslar.

Nokia 5800 zamanında yapmıştım :) Cihaz bi türlü yapılmayınca kutuya koyup Finlandiya'ya yollamıştım 20 gün sonra Nokia Türkiye sıfır cihaz yolladı. Ardından Finlandiya'dan Nokia baskılı tişört gelmişti. :D

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Çağrı merkezindeki elemandan ne istiyorsunki? o, yapabileceği herşeyi yapıp yardımcı olmaya çalışıyor. Sıkıntı teknik serviste herşey onların insiyatifinde.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

Hocam onlara ole dedikleri icin baska bisi diyemiolar. Yoksa onlarda bilio neyin ne oldugunu. 

Samsun hangi servisle calisio bi yazabikir misin ?

birden fazla.

bunu yapan Destech bilişim 

bayramdan sonra ümraniyede farklı bi servise vericem, onun adını da dedi de inan hatırlamıyorum hocam

Destech bilişimin sancaktepedeki yerine verseydin keşke. Dünyada o kadar memnun kaldığım bir yer olmadı henüz.

Vodafone'un eline düşmeyin ama.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Samsung'tan televizyon harici uzak durun.

Servise garantili laptopu verdik dedik ki harddisk arızalı. Yok dediler windows format atılması lazım 150 TL'ye atarız dediler, servisten geri aldık ben format attım. Yine aynı arıza, bu sefer dediler ki orijinal lisans olması lazım.

Dedim lanet olsun size. Gittim kendim harddisk aldım, mis gibi.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

Hocam onlara ole dedikleri icin baska bisi diyemiolar. Yoksa onlarda bilio neyin ne oldugunu. 

Samsun hangi servisle calisio bi yazabikir misin ?

birden fazla.

bunu yapan Destech bilişim 

bayramdan sonra ümraniyede farklı bi servise vericem, onun adını da dedi de inan hatırlamıyorum hocam

Destech bilişimin sancaktepedeki yerine verseydin keşke. Dünyada o kadar memnun kaldığım bir yer olmadı henüz.

Vodafone'un eline düşmeyin ama.

Kadikoy de yapilmadi cihaz, bunlarin merkezine gonderildi.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Vodafone ile işi olan bana yazsın yardımcı olurum. Genel müdür gitmeyeydi iyiydi ama neyse. 

Hocam 2014 yılında aldığımız 3g data hattını kapattirdik.  Bayide imza da attık. Son bir fatura geleceğini söylediler onu da ödedik. Hat kapanmamış 3-4 ay daha bize para yazmış. 189 tl olmuş borç. Sonra beni geçen gün bir avukatlık bürosu aradı. 509 tl faiz ve masraflar ile birlikte ödemem gerektiğini söyledi. Bayiye gittim. İşletmeci değişmiş personel değişmiş muhatap yok. Müşteri hizmetleri zaten kimseye ulaştırmıyor. Avukatlık bürosuna da odemiyorum dedim. İsterseniz buyrun 200 TL vereyim dosya kapansın yoksa 1 kuruş daha fazla vermem dedim. Şimdi bu durumu nasıl çözerim? Bir yardımın olur mu?

O 509 tl büyük rakam değil. Haksız yere kuruş ödemek istemiyorum. 

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 3490 Toplam Mesaj: 29
şikayet alma destech bilisim samsung kullanma