folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Kurumsal İçin Hangi Antivirüs?

Kurumsal İçin Hangi Antivirüs?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Trend micro bussines security.

Kullanıyorum, tavsiye ederim.

Millet fake ttnet faturası ile uğraşırken, ben arkama yaslanıp rahatıma bakıyordum. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Symantec

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bit defender almışlardı eski işyerime kendini bile sildi :)  berbat birşey

evde olarak avast kullanıyorum. çok memnunum

prosu ücretli.  nasıldır bilmiyorum ama bir araştır

futurist tarafından 30/Kas/15 18:20 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

14 mesaj yazılmış. 14'ü de farklı :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Avast diyeyimde fırçalasınlar beni :)

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Gel de karar ver :)

Not late for nothing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Hocam fikir olsun diye söylüyorum çok müdavin değilim lakin ben Comodo İnternet Security Pro 8.2.4792

Sürümü kullanmaktayım Win 10'da. Benim için muazaam Sandbox olsun, vakti gelince tatlıca çektiği veri tabanı özelleştirebilir buluta dosya gönderimi 

Sağ üst yukarıda rahatızlık vermeyen ağ trafik akışı, hızlı erişim, iyi yani :) Aynı zaman da server sistemler için oluyor mudur bilemem ama memnunum. 

Ve kendi sitesinde buna dair birkaç yazısını görmüştüm server sistemler için sanırım, 

Not ; Allah içi biri Comodo İnternet Security Pro 8.2.4792 için bana key versin bişi versin anti kullanıyorum bir de pack yükleyeceğim traji komik 

Nereye girsem alayı kuşku dolu paranoyak adamım ben fitil oluyorum 30 gün ücretsiz 25.günde her gece oturup iş bitiminde sorna format atarak 

Bir anti için format atacak durumdayım 3 ay oldu 4. aya geliyoruz önümde 24 gün kaldı beni formattan kurtarın ve biriniz şunu lisanslı yapsın bana 

Kurtarın beni :) Can çekişiyorum herkesin var bir benim yok :( 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    EricNorthman bunu yazdı

Hocam fikir olsun diye söylüyorum çok müdavin değilim lakin ben Comodo İnternet Security Pro 8.2.4792

Sürümü kullanmaktayım Win 10'da. Benim için muazaam Sandbox olsun, vakti gelince tatlıca çektiği veri tabanı özelleştirebilir buluta dosya gönderimi 

Sağ üst yukarıda rahatızlık vermeyen ağ trafik akışı, hızlı erişim, iyi yani :) Aynı zaman da server sistemler için oluyor mudur bilemem ama memnunum. 

Ve kendi sitesinde buna dair birkaç yazısını görmüştüm server sistemler için sanırım, 

Not ; Allah içi biri Comodo İnternet Security Pro 8.2.4792 için bana key versin bişi versin anti kullanıyorum bir de pack yükleyeceğim traji komik 

Nereye girsem alayı kuşku dolu paranoyak adamım ben fitil oluyorum 30 gün ücretsiz 25.günde her gece oturup iş bitiminde sorna format atarak 

Bir anti için format atacak durumdayım 3 ay oldu 4. aya geliyoruz önümde 24 gün kaldı beni formattan kurtarın ve biriniz şunu lisanslı yapsın bana 

Kurtarın beni :) Can çekişiyorum herkesin var bir benim yok :( 

Comodo nun turkiye ofisi ust katimda. Gidip cektigin cileden bahsetsem azmine karsilik verirler :)

Comodo server icin iyidir (domainsiz durumlarda)

Domain yapisi varsa yeniharmanin soylediklerini yapmak ile baslaman gerekir 2. Planda da symnt end point. Sundan da emin ol sistemi sifir kullanan sifir korur. Fiyat performansda northon urunleri iyi (eskiden ne kasardi pc yi)

rakkoc tarafından 01/Ara/15 07:46 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

krekli eset not otuziki endpoind sekrutury müdür.

edit: yönetilebilir olması bir avantaj.

zaten tek yerden yönetilebilir antivirüs kurmadıktan sonra ne kıymeti kaldı ki bu işin.

zalimadam tarafından 01/Ara/15 09:25 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

sistemindeki makineler orta düzey donanımlara sahipse nod32 al yormaz bilgisayarları. cok büyük beklentin olmasin tabi nod32 den

ama biraz daha sağlam olsun diyorsan. kaspersky endpoint

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 22138 Toplam Mesaj: 58
security kurumsal antivirüs security antivirüs