Laptop Kendi Kendine Kapanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    geçen gün aletin üstüne bir bardak su döktüm yanlışlıkla :/ açık vaziyetteydi. döktükten sonra hemen sildim filan ilk başta sorun olmadı ama. ertesi gün. alet açtığımda 2-3 sn sonra kendi kendine kapanama başladı :| 1 2 3 4 derken baktım ben açıyorum o kapanıyor. en sonunda açma düğmesine biraz bastırdım açtım kapanmadı bu sefer. 2-3 saat gitti. ama sonra yine kapandı. hep böle oluyor :-|  p.tesi garantiye göndercem. sizce alette kalıcı bir hasar olur mu ? şu an açık ve laptoptan yazıyorum. ama az önce yine kapandı :'(

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    öncedende 2 3 saat arayla kapanıyomuydu ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    hayır 2 gün açık kaldığı bile oldu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orbity
    orbity's avatar
    Erkek
    klavyenin altındaki yalıtkan tabaka klavyeyi çok kullanmaktan aşınabiliyor ( misal : benim laptopumda klavye aralarından devreler gözüküor =) ) seninde başına gelen bundan kaynaklı olsa gerek çünkü normalde su dökülmesine bana mısın demzler... bence bataryayı çıkararaktan laptopu 1 gün kadar beklet sonra dene aynı sorun devam ederse hiç düşünme yolla servise...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hacı su ile temasda direkt bataryayı çıkartın elektronik cihazlarda..

Direkt parçalayın güneşe koyun sonra açırı sicak kalofer peteklerinin üstüne felan koymayın güneş rulz :)

__________________________________________________________________________________________

fırına koyun buz çözme ye getirin ısıtmadan hafif sıcak hava verir sonra güneşte kurutup servis edin. isteğe göre karabiber nane kimyon da kullanıla bilir. afiyet olsun :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

aslında laptop yeni 1 ay olmadı daha :) suyu döktüğümde açma düğmesinin oralarda ıslaktı. sanırım açma düğmesinden içeri sızdı

bataryadan değil gibi çünkü bataryayı çıkardım kablo ile açtım yine kapandı :/

şuan açık ama her an kapanacak die tırsıyorum :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

aslında laptop yeni 1 ay olmadı daha :) suyu döktüğümde açma düğmesinin oralarda ıslaktı. sanırım açma düğmesinden içeri sızdı

ben batarya ile alakalyı diyemi su dökülünce bataryayı çıkart dedim :) kısa devre yapmasın diye dedim :) gönder servise Hp ise servisi iyi biz laptopa tekme attık ekranı fırladı gitti garantiliydi hp servisi yaptı :) para almadılar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    FOXXLY bunu yazdı:

ben batarya ile alakalyı diyemi su dökülünce bataryayı çıkart dedim :) kısa devre yapmasın diye dedim :) gönder servise Hp ise servisi iyi biz laptopa tekme attık ekranı fırladı gitti garantiliydi hp servisi yaptı :) para almadılar
    ilk satır orbityiçindi

ikinci satır senin için :D

MSI kargo ile göndercem p.tesi. ilk defa hayatımda garantili bi ürün aldım orjinal oda bozuldu amk. yaşasın çin malları :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:
    FOXXLY bunu yazdı:

ilk satır orbityiçindi

ikinci satır senin için :D

MSI kargo ile göndercem p.tesi. ilk defa hayatımda garantili bi ürün aldım orjinal oda bozuldu amk. yaşasın çin malları :D

çin malı alsaydın görürdün....   şimdiye kadar hiç bir garantisiz mal almadım ve tamir ettirmek için hiç cebimden para çıkmadı :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek
    dostum oksitlenmiş olabilir içndeki parçalar sende onu açıp temizliyemeyegine göre servisine götür en iyiysi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

fani kontrol ettin mi? islanmadan dolayi fan zarar gördüyse islemcin cok isiniyor ve bilgisayar kendini kapiyor olabilir..

choosing my confessions...
Toplam Hit: 3441 Toplam Mesaj: 15