Laptop Kendi Kendine Kapanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    hocam bune ya bizim firmayada geldi bir tane asus adam dio kendi kendine kapanıyo die aldık servis e neyse işte kurcalıyoz amk eleman geldi üstüne çay döktü allahtan erkan davrandık bataryayı filan çıkardık laptop u kuruttuk açtık çalıştı 2 dk sonra ekran gitti kimsede yok firmadan 3 kişiyiz hayde dedim belime kuvvet açtım laptopu söktüm parçaları tek tek temizleyip kuruttum(tabi bu sırada altıma zıçıyom ya bir şey yaparsam iyicene bozulursa die) topladım sonra baktım çalıştı neyse laptop u adam geri veridk bir sorun yok die o günden sonra laptop sorun bir daha kendi kendine kapanmamış :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek
    dostum garantiye demişssin ama bu su dökülme işini çakarlar %90 daha kötüsü garanti dışı kalır birazdaha beklet kurut öle gönder xD bence ama tabi bende sallamasyon belki iyice kuruyunca çalıkalacak durumu kalmaz kendiliğinden olmuş sanarlar

AMD Rulezzz =)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    aynı tipte bi sorun hatta hemen hemen aynısı yakın bi zamanda arkadaşımın başına geldi..FujitsuSiemens makina aynı sorunla servise gitti ve 5kuruş almadan bütün anakartı değiştiler,umarım sanada aynı prosedür uygulanır en kısa zamanda servise götür zira bu şekilde kullanmaya devam ettiğin sürece hepten batırıcan aleti :)) yedekle sonra kaptığın gibi servise ..

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Bu tarz durumlarda notebooku çalıştırmak çok büyük hatadır.Büyük ihtimalle hem anakarttaki bir çok devre ve klavyen gitmiştir.Kurtulma şansı % 20.Eğer ilk döküldüğünde hiç çalıştırmasaydın büyük oranda kurtarılabilirdi.Tahmini masrafın 150 $

Eğer istersen yardımcı olabilirim.İstanbulda kendi dükkanım var.

www.notebookuzman.com

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 3461 Toplam Mesaj: 15