LG V10 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

lg de saçmalamaya başladı , bi yükselen sonra tökezliyor arkadaş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=Mn0UeBR6Wzs

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

2.700 TL Türkiye fiyatı. Peki sen 3 milyar 750 milyon sen milyar sen para ? fakir.dll bellek written olamadı Windows kapatılıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

2.700 TL Türkiye fiyatı. Peki sen 3 milyar 750 milyon sen milyar sen para ? fakir.dll bellek written olamadı Windows kapatılıyor.

bakalım china dan getirtebilirsem, ne kadar tutacak :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

O metal cerceveyi g4'e koymadiklari icin burdan tekrar bidaha selam ediyorum kendilerine.

Iki ekran degil kristalden yapsinlar isterseler, bunlar ne anliyolar sanal tus koymaktan ? Z5de aynisi oldu. Cozemiyorum ben.

Hocam onun Google'ın isteği olduğunu okumuştum bir yerde. Mesala Google firmalara 3G üstünden görüntülü görüşmede koymayın diyor. Fakat Samsung tekel olduğundan direniyor. Sanal tuş bencede saçmalık ekrandan yer harcıyor.

Yani var buyuk bi akil tutulmasi ama nedir anlamadim ben. Senelerdir ayni sey. Assagiya kocaman logo koyuyolar zaten ordan ekran bi gidiyo bide tutup ustune o sanal tuslari yerlestiriyolar :/ 

Hayir yazilimla filanda gitmiyo bu yada ben denk gelmedim oyle bi rom gormedim. Nasil lanet bi olayi varsa artik virus gibi.

Cihaz guzel duruyo bu arada arka kapagin cikmasi sd kart girisi islemci zaten bu senin amirali. Bakalim ciksinda gorelim nasil duruyo.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum hocam. Hayır yani, ön tarafa marka koymanın amacı ne ki zaten? Arka tarafa koysan reklamını yine yaparsın. Kaldı ki telefonun tasarımı zaten "bana bak" diyor, daha neyin derdindesin :P Bu tasarımcıları anlamak zor...

HTC de aynı haltı yiyor. Alta ve üste hoparlör koyuyor, tamam eyvallah, güzel düşünce. Ama peki neden ekranda reklam amacı ile marka yazısı koymak için alan yiyorsun :P Bir de üstüne ekrandan tuşlar için alan yiyorsun.

Alttaki marka yazısı olmasaydı ya da alttaki alana dokunmatik tuş yerleştirselerdi o zaman tasarım harikası derdim. Zaten batarya, hem güç olarak hem de çıkarılabilir olması özelliği ile oldukça avantaj sağlamış, bunun üzerine bir de kalemi olsaydı var ya, Note serisine sağlam bir rakip çıkardı o zaman ama bunu düşünecek tasarımcı nerde... Anca ön tarafa reklam koyup alanı daraltın...:P

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

bakalım china dan getirtebilirsem, ne kadar tutacak :)

Hocam bu telefon kendi vatanı Kore'de bile tutulmayan bir telefon. Amerika'da millet almıyor diye yanında 128 GB hafıza kartı + yedek batarya hediye ediyorlar. Telefon tutmadı açık ve net.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Sanal tuşu neden beğenmiyorsunuz ya. Bence çok kullanışlı. Bende fiziksel tuş kullanamıyorum nedense.

Ayrıca sanal tuşları kapatabilirsiniz: xposed ile swipe back ve hideNav modüllerini indirin. Otomatik alt tuşları gizleyin, geri butonu için de ekranı soldan sağa kaydırın.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

2 TB sd card nedir aga

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

nie tutmadı ki la bu tel güzel bişiye benzio

g4ün reklamı daha cok yapıldığı için falan mı , g4 mü bu mu ? 

Toplam Hit: 1855 Toplam Mesaj: 20
lg v10