folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Logo 3 Tiger İle Entegrasyon

Logo 3 Tiger İle Entegrasyon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

sqlden direk insert yaparsan logoda gözükür fakat üstünü çiziyordu yanılmıyorsam 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

sqlden direk insert yaparsan logoda gözükür fakat üstünü çiziyordu yanılmıyorsam 

Bir dönem öyleydi hocam. Sistemi ilk kurduklarında firmaların adapte olabilmeleri için. Şuanki versiyonda hiç görünmüyor

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Hazır logo kullanıcılarını toplamışken sorayım:

eArşiv fatura kesme yükümlülüğünde VE logo kullanan VE özel entegratör vs almayıp "portaldan elle kesiyoruz faturayı" diyenler bana DM atabilir mi?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hazır logo kullanıcılarını toplamışken sorayım:

eArşiv fatura kesme yükümlülüğünde VE logo kullanan VE özel entegratör vs almayıp "portaldan elle kesiyoruz faturayı" diyenler bana DM atabilir mi?

portaldan kesmek için githubda türklerin geliştirdiği bir fatura api'si var kendin ayağa kaldırıp direk gib üzerinden kestirebiliyorsun bende bunu paylaşayım bari.

ayrıca hala aramadılar :/

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Şimdi konuştum Logo ile. Bu konulara biz değil çözüm ortağımız bakıyor, firmaya Logo'yu satan çözüm ortağı kimse onunla görüşmeniz gerekiyor diyor. Anladığım kadarıyla Logo çözüm ortağına bu tür işleri yaptırmak istiyorlar. Şimdi de çözüm ortaklığı konusunda bilgi alıcam bakalım. Öğrenince yine güncellerim konuyu.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Şimdi konuştum Logo ile. Bu konulara biz değil çözüm ortağımız bakıyor, firmaya Logo'yu satan çözüm ortağı kimse onunla görüşmeniz gerekiyor diyor. Anladığım kadarıyla Logo çözüm ortağına bu tür işleri yaptırmak istiyorlar. Şimdi de çözüm ortaklığı konusunda bilgi alıcam bakalım. Öğrenince yine güncellerim konuyu.

Hocam firman varsa müracaat ediyosun. Eğitim açıldığında bi sözleşme birde 4000 + kdv gibi bir rakam ödüyosun. 2 gün eğitim, sonra sınav. Sınavdan geçer not alırsan çözüm ortağı oluyorsun

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 1967 Toplam Mesaj: 17
logo logo tiger logo entegrasyon logo3 logo