Lol ' Brand Vs.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Yol yakınken dön derim, dota 2 ye gel :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Ucuza satılan karakterleri alıp onları öğrenmekle başla. Hem böylece karakterleri de ufak ufak açmaya başlarsın. Karakterinin fazla olması ilerisi için önemli.

Tek bir karaktere odaklanmak saçma. Bu öyle bir oyun değil. Pahalılık ve karakter zorluğu arasında bir bağıntı var.

Yakın karakterleri öğrenmeye niyetin varsa Master Yi gibi sadece Q ile iş yaptığın giriş seviyesi karakterleri öğrenmeye bak. Teemo uzak mesafede haritanın neredeyse her yerinde iş yapan bir karakter. Tabi ileri seviyelerde fena harcıyorlar o ayrı. Giriş seviyesinde sana karşılık gelecek adamlarda senin gibi olacağından bir şey farketmeyecek. En azından keyif alırsın. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhantutgun
    emirhantutgun's avatar
    Erkek

bilgiler için çok teşekkür ederim ..

' Hayatta en büyük zevk , başkasının ' yapamazsın ' dediğini yapmaktır .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek

Wukong, malphite, tristana, master, ryze bunlar kolay herolar

Amatör forever
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    ANZAK bunu yazdı

Wukong, malphite, tristana, master, ryze bunlar kolay herolar

eski ryze kolaydı hocam şu an skilleri yetenek atışlarına döndü.

en zoru master yi isimli champ. yani r basıp üstüne e basacaksın sonra q basıp penta atacaksın çok meşakatli :W (evet nefret ediyorum yi oynayanlardan)

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Volibear ayısı kullanıcısıyım çok zevlidir itemleri duruma göre çıkarım örneğin karşıma gerçek hasar veren bi hero gelirse zırh çıkmam can çıkarım gibi büyücü varsa büyü direncini eksik etmem felan ama voli zevlidir 

voliyle iyi oynamaya başladığında birşey dikkatini çekecektir karşındaki rakip  7. 8. i seviyeden sonra kaybolur başka koridorlara gelişmeye gider senden umudu keser yani :)

..Morali hep bozuk olan insan..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

Volibear ayısı kullanıcısıyım çok zevlidir itemleri duruma göre çıkarım örneğin karşıma gerçek hasar veren bi hero gelirse zırh çıkmam can çıkarım gibi büyücü varsa büyü direncini eksik etmem felan ama voli zevlidir 

voliyle iyi oynamaya başladığında birşey dikkatini çekecektir karşındaki rakip  7. 8. i seviyeden sonra kaybolur başka koridorlara gelişmeye gider senden umudu keser yani :)

voli supp olduğunda direk kalista alırım. acayip güzel oluyor heleki 2.build tamamlandıktan sonra var gücüyle üstüne koşuyor pat pat pat okları saplıyorsun yakalayamadan :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

voli supp olduğunda direk kalista alırım. acayip güzel oluyor heleki 2.build tamamlandıktan sonra var gücüyle üstüne koşuyor pat pat pat okları saplıyorsun yakalayamadan :F

voli solo oyuncusudur ama oyun bozulmasın diye baya bi sup oynamışlığım var volinin sıkıntısı o zaten adc karakterleri voliyi epeyce hırpalıyo ama yanında ki arkadaşı iyiyse adc de pek sıkıntı olmuyo randuin alameti ni aldım mı kaçamıyorlar yinede kalista gıcık vayne felan jinx yine yakalanıyo koylayca

..Morali hep bozuk olan insan..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

aslında boyle oyuncuların hepsı hemen hemen aynıdır ılk baslarda ustunluk saglamak ıcın mesela senın yetenegın ve runler kabılıyetler önemlı benım gozumde cunku 3 lvlde lebnackla kıl alanda var feedleyende var runerı sureklı kontrol edın her oyuncuya gore dızmeye calısın

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Konuyu dagitmak gibi olmasin ama hocam lol pismanliktir bence birak tabi tercih meselesi yaklasik kac aydir oynamiyorum ne stres var ne bisi gecen 1 mac gireyim dedim sampiyon seciminde deli oldum her neyse 

Luden cikabilirsin ( nasil yaziliyorsa )

Ayakkabi

Rabadon zhonya falan derken 1 tanede sav itemi unutma

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 3473 Toplam Mesaj: 23
yardım karakter eşya league of legends bilgi oyuncu destek