folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder LOL Çıılgınlığına Nasıl Bir Önlem Alabiliriz?

LOL Çıılgınlığına Nasıl Bir Önlem Alabiliriz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

çok basit, morello denen gavatı öldüreceğiz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Oyunu oynayan arkadasinin pcsine sordum.org exe engelleme uygulaması var lolde ki exe leri at içine bloklasin sonra indirdiğin dosyayi sil oyunu oynayamasin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

bi ben ısınamadım şu oyuna , wow zamanı iyiydi cafede arkadaşlarla multi frozen throne atıyorduk , amma şimdi çok bozdu , arada giriyorum 2 maç zor dayanıyorum. :/  bendemi bi poroblem var.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Ben muhabbeti azalttım lol oynayan arkadaşlarımla.

Her gün buluşuyoruz. Hergün aynı muhabbet LoL'de şu adam geldi öyle kestim böyle kestim.

Farklı muhabbet yok. Hergün aynı muhabbetin tekrarı.. Farklı arkadaşlara yönel :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Lol ne ya lineage 2 gibi bi oyun varken nasil lol e bagimli oluyolar anlamiyorum 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

yaz geldi herkes kış mevsiminin pişmanlıklarını yaşıyor. Aramızda Gamerlar var sadece lol değil diablocusu var wow oynayanı var varda var. burası tavsiyeleriniz için iyi bi yer değil. klavye asosyalinin klavye asosyaline faydası yoktur gençler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Şimdi şunun mantığını anlamadım ben. LOL oynamıyorum ama garip gelen bir kısım var. Bizim ülkemizde futbol çılgınlığı da var. Sana bi sikim katmayan 22 adamın bir top peşinde koşturmasına kombine bilet de alıyorsun, saç baş da yoluyorsun. Kendi tuttuğun takımın milyonlarca dolarlık transferlerine, kupalarına, zaferlerine seviniyor, karşı takımın kötü performansıyla haftalarca dalga geçiyorsun. Bu ne kadar normalse lol de o kadar normal. Şimdi ben burada sadece futbolu karşılaştırıyorum ama herkesin hayatında böylesine yer eden bir şey varken neden bu denli rahatsız oluyorsunuz?

Belki birileri de senin zırt pırt fotoğraf çekmenden, coğrafya dersi hakkında ahkam kesmenden, sürekli basketbol veya web teknolojileri hakkında konuşmandan rahatsız oluyordur. Nitekim sırf sen bunlardan konuşunca ben haz etmiyorum diye buna nasıl bir çare buluruz yardım edin diyerek feryat etmem abes olur. 

Bir diğer noktaya da değineyim. Paralarını bunlara basıyorlar demişsiniz. Ya arkadaş herkesin bir hobisi vardır öyle ya da böyle. Kimisi parasını futbol maçlarında harcar, kimisi karı kızla yer, kimisi sürekli hiçbir işe yaramayan web projelerinde koşturur, kimisi bir tutku haline getirdiği şans oyunlarına para döker, kimisi de böyle online oyunlara para harcar. Hayırdır bu kişilerin bütçelerini siz mi oluşturuyorsunuz, işin ucundaki paranın çetelesini tutan yargı birimi sizler misiniz de bu kadar dert tasa edindiniz kendinize?

Neyse diyeceklerim bu kadar.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oh oh rakip sayısı azalıyor diye sevinmen lazım. 

ayrıca git kızlarla konuş hocam, onlar lol oynamıyor :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Şimdi şunun mantığını anlamadım ben. LOL oynamıyorum ama garip gelen bir kısım var. Bizim ülkemizde futbol çılgınlığı da var. Sana bi sikim katmayan 22 adamın bir top peşinde koşturmasına kombine bilet de alıyorsun, saç baş da yoluyorsun. Kendi tuttuğun takımın milyonlarca dolarlık transferlerine, kupalarına, zaferlerine seviniyor, karşı takımın kötü performansıyla haftalarca dalga geçiyorsun. Bu ne kadar normalse lol de o kadar normal. Şimdi ben burada sadece futbolu karşılaştırıyorum ama herkesin hayatında böylesine yer eden bir şey varken neden bu denli rahatsız oluyorsunuz?

Belki birileri de senin zırt pırt fotoğraf çekmenden, coğrafya dersi hakkında ahkam kesmenden, sürekli basketbol veya web teknolojileri hakkında konuşmandan rahatsız oluyordur. Nitekim sırf sen bunlardan konuşunca ben haz etmiyorum diye buna nasıl bir çare buluruz yardım edin diyerek feryat etmem abes olur. 

Bir diğer noktaya da değineyim. Paralarını bunlara basıyorlar demişsiniz. Ya arkadaş herkesin bir hobisi vardır öyle ya da böyle. Kimisi parasını futbol maçlarında harcar, kimisi karı kızla yer, kimisi sürekli hiçbir işe yaramayan web projelerinde koşturur, kimisi bir tutku haline getirdiği şans oyunlarına para döker, kimisi de böyle online oyunlara para harcar. Hayırdır bu kişilerin bütçelerini siz mi oluşturuyorsunuz, işin ucundaki paranın çetelesini tutan yargı birimi sizler misiniz de bu kadar dert tasa edindiniz kendinize?

Neyse diyeceklerim bu kadar.

olay sadece lol de bitmiyor bunun gibi hayatından ciddi manada zaman alacak çok oyun var hatta online bile olmayan oyunlar var örnenk elder of scrolls oyunları gibi mesele oyunlarda değil mesele zaman birçoğumuz  hayatımızda gerçekten çok zaman ayırdığımız hobilerimizde değil boş işler var mesela bir arkadaşım sabah futbol akşam futbol izlemem anlamam hayır desemki iddaa oynuyor haram diye oynamıyorda neyse birgün almanya 2.lig takımlarını say dedim sayıyor hatta oyuncularını bile biriside ben sor bana lol'de hangi hero hangi lanede oynayabilir herhangi bir eşyanın adını söyleyim bir örnek daha verelim trakyalı bir arkadaşım vardı bununda balıklara ilgisi vardı süs balığı değil tatlı su balıkları tuzlu su balıkları vs...   müridin dediği doğru ama bunu kısıtlamamak  dikkat edin zaman akıyor 

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

futbol muhabbettinden iyidir. futbolu severim 4 yıl amatör liginde oynadım ama muhabbetinden hiç haz etmem. adamlar çıkıyor oynuyor parasını yiyor. bizene.. kim kimi almış satmış.  Online oyunda Starcraft oynarım sadece. Starcrafta da bir oyun gözü ile bakmıyorum bilen bilir. lol da geçici bir heves oldugunu düşünüyorum. 3 seneye unutulur. neydi bi ara travyan vardı. bir kere oynamışlığım yok. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 3013 Toplam Mesaj: 27
lol league of legends bi̇lgi̇sayar oyunlari bağimlilik