folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Londra Da İş Arıyorum(Yardim İstiyorun).

Londra Da İş Arıyorum(Yardim İstiyorun).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

peki nerede yaşıosun hocam kalacak yerin varmı , buradan yüklü para ile gitmen lazım malum sterlin ,ne deyimki ALLAH yardımcın olsun..

Çalıştığım yerlerde kalıyorum. Genelde ev veriyorlar öyle daha çok para biriktire biliyorsun eğer bişey yapmak için. Ama herşey kolay değilmiş beklediğim gibi gitmiyor. Romford da yaşıyorum. Teşekkürler. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    omega3 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

peki nerede yaşıosun hocam kalacak yerin varmı , buradan yüklü para ile gitmen lazım malum sterlin ,ne deyimki ALLAH yardımcın olsun..

Çalıştığım yerlerde kalıyorum. Genelde ev veriyorlar öyle daha çok para biriktire biliyorsun eğer bişey yapmak için. Ama herşey kolay değilmiş beklediğim gibi gitmiyor. Romford da yaşıyorum. Teşekkürler. 

Londra 'dan önce neredeydin hocam? Oradaa hayat cok pahalı hep duydugumuz şeyler

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    omega3 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Bekledigin gibi gitmeyen neydi hocam ozel degilse anlatabilir misin maduriyetini?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı
    omega3 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Londra 'dan önce neredeydin hocam? Oradaa hayat cok pahalı hep duydugumuz şeyler

İstanbulda yaşıyordum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    omega3 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Bekledigin gibi gitmeyen neydi hocam ozel degilse anlatabilir misin maduriyetini?

Gelmeden önce plan yaptım herkes gibi 10 saat çalışsam işte 1 saat kurs 1 saat spor gibi öyle planla programlı gider dedim ama günde 15-16 saat çalııyorum aldığım para 200 £ hafta dadaha ne olsun. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Hocam ilk defa mı yurt dışına çıkıyorsun ? İlk defa ise Londra biraz yanlış seçim olabilir çok pahalı bir yer. Umarım herşey dilediğin gibi gider hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Turkiyeden uzaklasip londraya gidiyosun ama gidip turk buluyosun sacmalik degil mi kardesim, gitmeden once is niye bakmadin bir yerden mi kaciyorsun isin zor 

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    omega3 bunu yazdı
    end bunu yazdı
    omega3 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Gelmeden önce plan yaptım herkes gibi 10 saat çalışsam işte 1 saat kurs 1 saat spor gibi öyle planla programlı gider dedim ama günde 15-16 saat çalııyorum aldığım para 200 £ hafta dadaha ne olsun. 

Isverenin yerinde kalirsan somururler. Doner ustasi olursan haftalik 400 pound'a kadar is bulursun.

Simdilik kalacak yere ve yemege para vermedigin icin sik disini, yavas yavas isler yoluna girecektir.

Min. 6 aylik dil okuluna basvur, isvereni s.kleme okula gitmem lazim de, orta yolda anlas. Ardindan home office'ten randevu alip calisma izni al. Sigorta numarasi da (national insurance number) gelecektir.

Motor surucu belgesi al, kuryelik yap.

National insurance number vs. geldikten sonra Londra merkezdeysen deliveroo'ya bak. Bisikletle ya da motorla kuryelik yaparsin, keyifli is, iyi kazanirsin..

Allah yardimcin olsun..

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Doğru olanı yapmışsın, doğaçlama atılmışsın. Şans, sabır biraz da zaman ile işleri düzelteceğini düşünüyorum.

GusFring tarafından 16/Eyl/17 13:19 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    override bunu yazdı

Turkiyeden uzaklasip londraya gidiyosun ama gidip turk buluyosun sacmalik degil mi kardesim, gitmeden once is niye bakmadin bir yerden mi kaciyorsun isin zor 

Yarım yamalak ingilizceyle kimse almaz beni. Düşüncem şöyleydi iyi kötü bir yere girerim 2 ay sabrederim ingilizce yi birazda olsa geliştirrim hemen başka yere zıplarım. Kimseyi tanımıyorum burda araştırdım cıkmadı gelmeden önce. Kısmetime artık dedim yolla cıktım. Ama türklerin yanında bırak ingilizceyi türkcenimi kaybedersin bide sinir hastası olursun. 20-30 sene önce gelmiş tr nin bir harika olduğunu düşünüyorlar. Kafaşu : haa türkiye den kaçarsın haa al sana londra çalışşş. Köpek gibi çalışşş türkiyenin kıymetini bilirsin. Diyor adam. Anlatıyorum tr. Öyle böyle yok. Adam: geziparkcı seni gör gör yurt dışınıda türkye terkketme diyor. 

Toplam Hit: 5353 Toplam Mesaj: 40
i̇lan london jobs job me i̇ş help londra