folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Londra Da İş Arıyorum(Yardim İstiyorun).

Londra Da İş Arıyorum(Yardim İstiyorun).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    omega3 bunu yazdı
    override bunu yazdı

Turkiyeden uzaklasip londraya gidiyosun ama gidip turk buluyosun sacmalik degil mi kardesim, gitmeden once is niye bakmadin bir yerden mi kaciyorsun isin zor 

Yarım yamalak ingilizceyle kimse almaz beni. Düşüncem şöyleydi iyi kötü bir yere girerim 2 ay sabrederim ingilizce yi birazda olsa geliştirrim hemen başka yere zıplarım. Kimseyi tanımıyorum burda araştırdım cıkmadı gelmeden önce. Kısmetime artık dedim yolla cıktım. Ama türklerin yanında bırak ingilizceyi türkcenimi kaybedersin bide sinir hastası olursun. 20-30 sene önce gelmiş tr nin bir harika olduğunu düşünüyorlar. Kafaşu : haa türkiye den kaçarsın haa al sana londra çalışşş. Köpek gibi çalışşş türkiyenin kıymetini bilirsin. Diyor adam. Anlatıyorum tr. Öyle böyle yok. Adam: geziparkcı seni gör gör yurt dışınıda türkye terkketme diyor. 

Hocam sen de göçmenlerimizin çoğunun çomar olduğunu bilmiyor musun, siyaset konuşma konuşurlarsa da istediklerini yönde konuş. Onları kullan at yapman lazım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Konu dışı benimkisi bende gideceğim onun için Türkiyede en düşük maaşla çalışıyorum biraz apra biriktirim çıkacağım kardeşim ne tür zorluklar yaşıyorsun en çok dil hariç. yazma şansın varmı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    omega3 bunu yazdı
    override bunu yazdı

Turkiyeden uzaklasip londraya gidiyosun ama gidip turk buluyosun sacmalik degil mi kardesim, gitmeden once is niye bakmadin bir yerden mi kaciyorsun isin zor 

Yarım yamalak ingilizceyle kimse almaz beni. Düşüncem şöyleydi iyi kötü bir yere girerim 2 ay sabrederim ingilizce yi birazda olsa geliştirrim hemen başka yere zıplarım. Kimseyi tanımıyorum burda araştırdım cıkmadı gelmeden önce. Kısmetime artık dedim yolla cıktım. Ama türklerin yanında bırak ingilizceyi türkcenimi kaybedersin bide sinir hastası olursun. 20-30 sene önce gelmiş tr nin bir harika olduğunu düşünüyorlar. Kafaşu : haa türkiye den kaçarsın haa al sana londra çalışşş. Köpek gibi çalışşş türkiyenin kıymetini bilirsin. Diyor adam. Anlatıyorum tr. Öyle böyle yok. Adam: geziparkcı seni gör gör yurt dışınıda türkye terkketme diyor. 

Hocam sen de göçmenlerimizin çoğunun çomar olduğunu bilmiyor musun, siyaset konuşma konuşurlarsa da istediklerini yönde konuş. Onları kullan at yapman lazım.

Yapmıyorum siyaset ama adam anlıyor soruyor bana neden geldin daha iyi bir yaşam ve şartlar için diyorum. Adamın kafasında hemen apül yanıyor. Başlıyor öyle böyle demeyi. Dün akşam patladım çok beğeniyorsan neden gitmiyorsun abi dedim. Tr. Harika burda ne işin var dedim. Adam konuyu değiştirdi. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    omega3 bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı
    omega3 bunu yazdı
    override bunu yazdı

Yapmıyorum siyaset ama adam anlıyor soruyor bana neden geldin daha iyi bir yaşam ve şartlar için diyorum. Adamın kafasında hemen apül yanıyor. Başlıyor öyle böyle demeyi. Dün akşam patladım çok beğeniyorsan neden gitmiyorsun abi dedim. Tr. Harika burda ne işin var dedim. Adam konuyu değiştirdi. 

Şu anki çalıştığın yer için artık senin tuttuğun taraf ifşa olmuşta, çomarlar soru sorarsa dürüst davranmaman gerekir hocam, niye geldin derse doğaçlama yaşamayı, gezmeyi, macerayı seviyorum cart curt dersin. Mekke'ye gideceğim para biriktiriyorum dersin yani nabza göre şerbeti ayarlaman lazım ingilizceni düzeltene kadar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Konu dışı benimkisi bende gideceğim onun için Türkiyede en düşük maaşla çalışıyorum biraz apra biriktirim çıkacağım kardeşim ne tür zorluklar yaşıyorsun en çok dil hariç. yazma şansın varmı

Hemen özet geciyim senin için : londra ya geliceksen kesinlikle tren istansuonu hatlarını hangi tren nereye gidiyor nerden nereye nasıl giderim sorularına iyi çalış. Efsane karışık havalimanından 6. Bölgeye girmye en az 3 vasıta ama çok fazla olduğu için tren ister istemez karıştırıyorsun. Bu tirenlerde para geçmiyor kart alman lazım. Sigara içiyorsan bırak gerçekten sana faydası olur. Ben içiyordum ama mecburiyetten bıraktım. 

Aç kalmayı susuz kalmayı göz önüne al. Paspas yapmayı rn rezil işte çalışmayı hrpsini göz önüne al. 

Buraya geldiğinde yabancı gibi hissetme bu ülkede ırkçılık büyük bir suç. 

Sakın ama sakın türkse ve çok güzel konuşuyorsa, arkanı dönmeden uzaklaş hatta koş kaç. Adam gelicek birazdan oyuzden tlfn yasak aklıma geldikce akşama yazarım.

bide gelirken tatli cubuk krekeri alll hiç pişman olmasın bide ıslak mendil tolet için en azından yer bulana kadar lazım olur. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Hemen özet geciyim senin için : londra ya geliceksen kesinlikle tren istansuonu hatlarını hangi tren nereye gidiyor nerden nereye nasıl giderim sorularına iyi çalış. Efsane karışık havalimanından 6. Bölgeye girmye en az 3 vasıta ama çok fazla olduğu için tren ister istemez karıştırıyorsun. Bu tirenlerde para geçmiyor kart alman lazım. Sigara içiyorsan bırak gerçekten sana faydası olur. Ben içiyordum ama mecburiyetten bıraktım. 

Aç kalmayı susuz kalmayı göz önüne al. Paspas yapmayı rn rezil işte çalışmayı hrpsini göz önüne al. 

Sakın ama sakın türkse ve çok güzel konuşuyorsa, arkanı dönmeden uzaklaş hatta koş kaç. Adam gelicek birazdan oyuzden tlfn yasak aklıma geldikce akşama yazarım.

bide gelirken tatli cubuk krekeri alll hiç pişman olmasın bide ıslak mendil tolet için en azından yer bulana kadar lazım olur. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    omega3 bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Türkiye de zaten yeterince rezil işte çalışıyorum o yönden sıkıntı olmayacaktır sigara içmiyorum alkol desen çok az bazen kendim yaparım.

Tamam kardeşim acelesi yok ekmeğinden olma sen müsait oldukça yazarsın 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

FOREST ROAD tarafında çok tanıdığım var restorant işinde çalışan veya director olan. Ortalama çalışanlar 7-10 yerine göre 12 sterlin falan kazanabilirsin. Ama bazen tipslerde sıkıntı olabiliyormuş.

Bazı yerler çalışanlara tips vermediği de oluyormuş. Oraları da araştırabilirsin.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek

Hocam ingilterede is bulma olayi biraz sikinti. Is olayi ingilizceye bakar ne kadar iyi ingilizcen varsa o kadar rahat is bulursun. Ama beni dinlersen kebapcilardan uzak dur derim, kole muamelesi yapiyorlar. Ingilizce turklerin yaninda calisilarak ilerlemez. Olay gazetesine bak derim, gumtree de olabilir ama ordan cok umitlenme. Romford baya uzak ama merkez taraflarinda is bakarsan bana pm at belki yardimci olabilirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek

Bu arada soylemeyi unuttum ucretsiz ingilizce kurslari da var duydugum kadariyla avrupa vatandasiymissin bulmakta sikinti cekecegini zannetmem.

Toplam Hit: 5354 Toplam Mesaj: 40
i̇lan london jobs job me i̇ş help londra