Lost Or Kurtlar Vadisi (:

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    lost un X.x  kurtlar vadisi tabiki =)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lostu hiç izlemeden diebilirim ki entellerin kendini farklı zannedenlerin Türkleri beyenmeyen yaptığı herşeyi küçük görenlerin izlediği özenti bi dizi

kurtlar vadisini övmüyo yada lostu yermiyorum ama bu yabancı hayranlığından nefret ediyorum..

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    yascakucuk bunu yazdı:
    -----------------------------

lostu hiç izlemeden diebilirim ki entellerin kendini farklı zannedenlerin Türkleri beyenmeyen yaptığı herşeyi küçük görenlerin izlediği özenti bi dizi

kurtlar vadisini övmüyo yada lostu yermiyorum ama bu yabancı hayranlığından nefret ediyorum..

Abicim yabancı hayranlıgından bende uyuz kapıyorum ama at gozluguyle de yargılamamk lazım. Sen simdi bi bizim kanallardaki dizileri dusun ;oks anneleri, bezbebk,

parmaklıkların ardında bide prison break i dusun yada topic olan lostu?? Simdi kalite bir mi hocam??? Yani bok atmadan biraz hassasiyet lutfen 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:
    yascakucuk bunu yazdı:

Abicim yabancı hayranlıgından bende uyuz kapıyorum ama at gozluguyle de yargılamamk lazım. Sen simdi bi bizim kanallardaki dizileri dusun ;oks anneleri, bezbebk,

parmaklıkların ardında bide prison break i dusun yada topic olan lostu?? Simdi kalite bir mi hocam??? Yani bok atmadan biraz hassasiyet lutfen

hocam bak ne demişim kurtlar vadisini övmüyo yada lostu yermiyorum diziye bok atmıyorum yermiyorum at gözlüğüyle baktığımıda düşünmüyorum sanmıyorum yazımı düzgün okuyup ona göre bi cevap vermen gerekli benim dediğim şey yabancı hayranlığı anlayabiliyormusun????

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    yascakucuk bunu yazdı:
    gkhn759 bunu yazdı:
    yascakucuk bunu yazdı:

Abicim yabancı hayranlıgından bende uyuz kapıyorum ama at gozluguyle de yargılamamk lazım. Sen simdi bi bizim kanallardaki dizileri dusun ;oks anneleri, bezbebk,

parmaklıkların ardında bide prison break i dusun yada topic olan lostu?? Simdi kalite bir mi hocam??? Yani bok atmadan biraz hassasiyet lutfen

hocam bak ne demişim kurtlar vadisini övmüyo yada lostu yermiyorum diziye bok atmıyorum yermiyorum at gözlüğüyle baktığımıda düşünmüyorum sanmıyorum yazımı düzgün okuyup ona göre bi cevap vermen gerekli benim dediğim şey yabancı hayranlığı anlayabiliyormusun????

"lostu hiç izlemeden diebilirim ki entellerin kendini farklı zannedenlerin Türkleri beyenmeyen yaptığı herşeyi küçük görenlerin izlediği özenti bi dizi"

Yukarıda yazdıgının ne demek oldugunu idrak edemeyecek durumda mısın???

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek

İkisini de izledim ama Lost tabiki.

Bunun yabancıları sevmekle yada çeşitli karşıt görüşlerle ifade edilmemesi gerekir.

Yani demek istedigim

Lost herşeyiyle eziyo kurtları:D

Örn';Çekim kalitesi,senaryo,oyuncuların profosyenelligi vb. bir sürü şey daha.

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    kurtlar turkiyeden baska yerde tutmaz cunku anlatilan konu sadece turklerin hosuna gider elin amerikalisi anliyamaz anlamakta istmez ama lost evrenseldir suna inaniyorumki lostu kurtlar vadisi gibi normal herkesin izleyebilecegi bir kanalda yayinlasinlar kurtlar vadisini gecer . turkiyede yapilan diziler genelede kalitesizdir umarim lost ve diger guzel diziler gibi kurgulari yerli dizilerdede goruruzde / amerikalilarin yaptigi dizileri ve filmleri izlemek zorunda kalmayiz...

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxxmstxxx
    xxxmstxxx's avatar
    Erkek

LostDream bunu yazdı:
    Kurtlar Vadisi amerikada da yayınlansa orda da 1. olur :)

Dostum iyi espiri... :):):)

(-.-)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    "Lost vs Kurtlar Vadisi" gibi birsey olamaz.
    Sen de demissin; biri Amerika digeri Turkiye'de yayinlaniyor. Lost dizisini Kurtlar Vadisini bildigim, izledigim kadar izlemedim. Bana gore tabii ki Kurtlar Vadisi cevap.

Ama Lost diyenlerde Kurtlar vadisini 'gercekten' izleyen ki$iler mi?

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kurtlar vadisini testereye bile değişmem :)

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
Toplam Hit: 5951 Toplam Mesaj: 42