folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Lütfen Bu Oyuna Alet Olmayın

Lütfen Bu Oyuna Alet Olmayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    Cradle-Of-Filth bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşım biz olmayalım da kürtlerde bi rahat dursun savaş isteyen amaçsız toprak isteyen onlar.

Eğer çocuklarına rahat bi yaşam sağlayamacaklarını düşünüyolarsa çocuk yapmasınlar.

Bunlar sürü gibi ürüyo.

65 çocuk arasında tabi sorunlu bi çocuk olursun. 

halkın yüzde doksanı savaş istemiyo kardeşim hatta kuzey ıraktaki aşiretlerin çoğu türkiye katılmak istiyo  

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:
    amele_2 bunu yazdı:

kimse kimseyi sevmek zorunda değil farkındasındır umarım..

nasıl ateist müslümanı sevmiyorsa (misal) türk de kürt ü sevmeyebilir (misal)

şimdi, sen hiç bi oyuna alet olma.. 

amele elbette sevmek zorunda değilsin zorla güzellik olmaz bana potansiyel terörist gozüyle bakılmasını istemem oyle olsa şu an askerde değil dağda olurdum

Bu durumu yaratan sizsiniz siz çözüceksiniz. Aksi takdirde biz de böyle düşünmeye mahkumuz bu konuyu burda açıcağına arkadaşlarını aileni felan toplayıp onlarla tartış.

bu siz biz beraber çözecez aslında siz biz tabiri bile bu bile ayrılıkçıların soktuğu bi şey siz biz olmamalı sadece biz(turk ve kurt ) 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:

arkadaşım biz olmayalım da kürtlerde bi rahat dursun savaş isteyen amaçsız toprak isteyen onlar.

Eğer çocuklarına rahat bi yaşam sağlayamacaklarını düşünüyolarsa çocuk yapmasınlar.

Bunlar sürü gibi ürüyo.

halkın yüzde doksanı savaş istemiyo kardeşim hatta kuzey ıraktaki aşiretlerin çoğu türkiye katılmak istiyo  

Abi halkın yüzde doksanı halkın yüzde onuna dur diyemiyor mu. veya yüzde doksanın çocukları olunca çocukların fikri başka mı oluyor?

Tsk gidip savaş istiyor musunuz diye sorsa yüzde yüz hayır çıkar.

Dtp düzenlesin aynı anketi yüzde 90 ı gerekirse evet der. 

Haklısın siz biz diyince kötü bir görüntü oluyor. Keşke sadece biz olsak ben de isterdim. Ama siz bizi çıkaran adamın başı ezilemedi ki. Ve ortada gerçekten siz ve biz durumu var. yineliyorum keşke olmasa. 

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:

amele elbette sevmek zorunda değilsin zorla güzellik olmaz bana potansiyel terörist gozüyle bakılmasını istemem oyle olsa şu an askerde değil dağda olurdum

portakal orda kal .)

ben sana terörist demedim, ancak şöyle bir durum var ki buda şehir militanlığı ve örgüt sempatizanlığı..

nedense bu milletten olan kişilerin çoğunda(bak çoğunda diyom) bunlardan biri muhakkak var..

cahilinde de, okumuşunda da..,

sana potansiyel terörsit gözüyle baktığımızı düşünelim.

seni dağa çıkmaktan alıkoyan şey ne?

hükümeti beğenmen mi?, yurdunu sevmen mi?, T.C yi sevmen mi?, yoksa çeşitli endişeler ve korkular mı?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:

Bunlar sürü gibi ürüyo.

Abi halkın yüzde doksanı halkın yüzde onuna dur diyemiyor mu. veya yüzde doksanın çocukları olunca çocukların fikri başka mı oluyor?

Tsk gidip savaş istiyor musunuz diye sorsa yüzde yüz hayır çıkar.

Dtp düzenlesin aynı anketi yüzde 90 ı gerekirse evet der. 

sadece cehalletten kaynaklanıyo neden ki ben o anketlerin doğruluğuna pek inanmam kasıtlı olarak anket yapanlar ve anketi kendi istediği gibi gösternler var 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sumer
    sumer's avatar
    Erkek
    türk ırkı tamamen karısmıs durumdadır. Türkler anadoluya geldiklerinde sayıları azdı genetik ozelliklerini değil kültürlerini, dillerini anadoluda yaydılar. Osmanlı devleti sırasında da arap, fars, ermeni, türk, kürt, balkan halklarıyla tam bir karısım sağlandı.
    Türk artık bir ırk adı değil millet adıdır, atatürkün milliyetciliğinde de tamamen bu acıklanmıstır.
    Türkiye cumhuriyeti üzerinde yaşayan herkes türktür.
    Artık kavgayı ve Savaşı keselim derim.

Yazmış Oldugum Cevaplardan Dogacak Herhangi Bir Sorundan Sorumluluk Kabul Etmiyorum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    sumer bunu yazdı:
    türk ırkı tamamen karısmıs durumdadır. Türkler anadoluya geldiklerinde sayıları azdı genetik ozelliklerini değil kültürlerini, dillerini anadoluda yaydılar. Osmanlı devleti sırasında da arap, fars, ermeni, türk, kürt, balkan halklarıyla tam bir karısım sağlandı.
    Türk artık bir ırk adı değil millet adıdır, atatürkün milliyetciliğinde de tamamen bu acıklanmıstır.
    Türkiye cumhuriyeti üzerinde yaşayan herkes türktür.
    Artık kavgayı ve Savaşı keselim derim.

Güzel yazmışsın.

Bizim bahsettiğimiz Türk değilim diyenler ama.

Bu şekilde körükörüne, düşünmeksizin, onların oyunlarına göre herşeye teslim olmak/kabul etmek. İlerde büyük sorun yaratabilir. 

Dikkat davranmak gerekiyor. 

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    philist
    philist's avatar
    Erkek
    Merak etme bilinçli-bilinçsiz bölücülerin oyununa gelmeyiz. Atalarımız Çanakkale'de omuz omuza şehit oldular. Biriz beraberiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    dengesiz bunu yazdı:

portakal orda kal .)

ben sana terörist demedim, ancak şöyle bir durum var ki buda şehir militanlığı ve örgüt sempatizanlığı..

nedense bu milletten olan kişilerin çoğunda(bak çoğunda diyom) bunlardan biri muhakkak var..

cahilinde de, okumuşunda da..,

sana potansiyel terörsit gözüyle baktığımızı düşünelim.

seni dağa çıkmaktan alıkoyan şey ne?

hükümeti beğenmen mi?, yurdunu sevmen mi?, T.C yi sevmen mi?, yoksa çeşitli endişeler ve korkular mı?

oncelikle sozum direk sana değildi yanlış anladıysan özür dilerim

ama o gözle bakan cok tanıdığım oldu örneğib birirsi "bence kürtlerin %80 i tteröristtir " diyo

birisi şu an asker arkadasım doktora yapmış adam pkk eskiden  köyleri basıyodu imdi niye basmıyo kendine tarafolmaynları oldürdü kalarlar hepsi destekliyo"diyo bu nedemek kalanlardan bri ben olduğuma gore bana pkk sempatizanı  yada potansiyel terorist gozuyle bakıo demek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozoglan
    ozoglan's avatar
    Erkek
    hiçkimse doğarken ben türk olcam kürt olcam... die 1secim yapmıo ama su 1gercek kürtlerin kötü 1izlenimi var ve bunun yanında iyi insanlarda yanıo.ve sorun kürtlerin kendilerini soyutlamasından kaynaklanıo.benim kürt ev arkadsım var 1kere kürtüm dedini duymadım.eger 1bütünsek hepimiz türküz.

paramparça aşklar ve köpekler..
Toplam Hit: 6810 Toplam Mesaj: 60