folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Lütfen Bu Oyuna Alet Olmayın

Lütfen Bu Oyuna Alet Olmayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Bence asıl oyuna sen gelmissin hala gözünü acamamıssın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------

sana potansiyel terörsit gözüyle baktığımızı düşünelim.

seni dağa çıkmaktan alıkoyan şey ne?

hükümeti beğenmen mi?, yurdunu sevmen mi?, T.C yi sevmen mi?, yoksa çeşitli endişeler ve korkular mı?

benim teyzemin oğlu , en yakın arkadaşım o dağdakiler tarafından şehit edildi.ben kürdüm (bunu bölücülük manasında soylemiyom) dediğim gibi şu ana askerdeyim o dağdakiler karşima çıksa hiç tereddüt etmeden sıkarım.

soruna gelince 

elbetteki bu vatanı seviyorum gerekirse de seve sevede canımı veririm ki şehitlik zaten benim için varılmaz bi mertebe

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    aslında kürt iyidir yani temizi eğitimlisi ve hastalığı olmayan yani tüm iğneleri zamanında yapılan lar illede beraber yaşayacağız diyorsanız toplumun bazı kuralları vardır bence bazı bölgelerde kısırlaştırılmaları gerekir

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:
    amele_2 bunu yazdı:

sana potansiyel terörsit gözüyle baktığımızı düşünelim.

seni dağa çıkmaktan alıkoyan şey ne?

hükümeti beğenmen mi?, yurdunu sevmen mi?, T.C yi sevmen mi?, yoksa çeşitli endişeler ve korkular mı?

benim teyzemin oğlu , en yakın arkadaşım o dağdakiler tarafından şehit edildi.ben kürdüm (bunu bölücülük manasında soylemiyom) dediğim gibi şu ana askerdeyim o dağdakiler karşima çıksa hiç tereddüt etmeden sıkarım.

soruna gelince 

elbetteki bu vatanı seviyorum gerekirse de seve sevede canımı veririm ki şehitlik zaten benim için varılmaz bi mertebe

Sıra seni tebrik etmeye geldi. Böyle düşündüğün için.

Bi arkadaşa da pm attığım gibi keşke herkes tek bir millet olduğumuzu kabul etse... 

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

fmk bunu yazdı:
    aslında kürt iyidir yani temizi eğitimlisi ve hastalığı olmayan yani tüm iğneleri zamanında yapılan lar illede beraber yaşayacağız diyorsanız toplumun bazı kuralları vardır bence bazı bölgelerde kısırlaştırılmaları gerekir

ne diyim yani pes ediyom artık  

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

fmk bunu yazdı:

birader bu nasil bir fikir.. kisirlastirma degilde baska bir cozum bulunmal bence..  

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    hoja kısırlastırma falan pek olumlu değil ama bu sorunun eğitimle cözülecek yolu kalmadı bizi kaba kuvvete ve canileşmeye zorluyorlar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı:

Söylendiği gibi bin yıldır sorun yoktuda şimdi mi sorun oldu????

Türkiyeyi kürt-türk sorunu haricinde bölemeyeceklerini bildikleri için üstüne gidiyorlar..PKK,TÜRBAN falan hikaye

Neden çerkezler, aleviler sorun çıkarmıyor düşündünüzmü?

neden mi yıllardır kendi kültür ve dillerini korumus oldukları için asimile olmadıkları için..çerez vs. işte hangilerinin çocuğu tam korumus kendilerini..

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hoca açma böyle başlık. açarak geldiğini gösteriyorsun.

biz zaten kardeşiz.

lakin bazı şerefsiz dönme kürtleri oluyor dtp yi savunan ve onların sempatizanı olan soğancık beyinliler var işte onlarla sorunumuz var.

Kürt kardeşlerimizde artık uyansın ve pkk sempatizanlarına yalakalık etmeyi bıraksın. hepimiz ademoğluyuz.

Sevgi barış kardeşlik umut olsun. Dedelerimiz çanakkalede İstiklal harbinde türk kürt kavga edin diyemi savaştı ?

Biraz anlayın yani.. son istiklal gazimizin sözlerini dinleyin. birlik olalım emperyalistlere aman vermeyelim.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

nedense şu slogan aklıma geldi :| 

"Ne mutlu Türk üm diyene, mutsuzlara yer yok sie! .."

bende de arnavutluk var. ama "arnavutum" diyen bi akrabam vs olduğunda basıyorum küfürü.. senin de arnavutunun da vs vs..

çünkü ben Türk'üm!.. başka kimliğe ihtiyacım yok.. sokiim arnavutuna..

Toplam Hit: 6818 Toplam Mesaj: 60