folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Lütfen Okuyunuz... / Site Hakkında Duyurudur...

Lütfen Okuyunuz... / Site Hakkında Duyurudur...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sayın muridler...

Sitede küfür, forum kurallarındada görebileceğiniz gibi yasaktır... Bu sebepden dolayı her gün bir kac murid cezalandırılıyor... Bu olayın tekrar etmesi halinde, bu muridler siteden tamamen uzaklaştırılacaktır...

Sitede her gün yeni birisi doğuyor, ondan dolayı forum kuralallarınada ekledim, sitede doğum günü konularının açılması yasaktır...

Her konuyu geyiğe vuran tesbit edilmiş bir kac kişi var... Bunlar siteden ATILACAKTIR, sitenin amacını saptırmayın...

Video ve resim paylaşım bölümü sadece ve sadece bilgisayarla ilgili konular içindir, diğer içeriği geyik bölümüne acınız...

Dikkat ediniz karşılıklı kalp kırmayalım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Ne bu gece muhtarası gibi :))

o değilde bu küfür yasakları felan anlamıyorum hizmetin bokunu çıkardık diye banner yapıpda :)) Herzaman küfür e karşıyımdır ama küfürden küfüre de fark var neyse Sakin alper çizgimden kaymayayım :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Kesinlikle doğru tespitler... Özellikle şu doğum günü konularında hak veriyorum. Hadi 1,2,3 tamamda yahu hergün bir doğum günü kutlama konusu açılıyor :| Abü doğum günü kutlamaktan soğudum resmen =)

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

Ne bu gece muhtarası gibi :))

o değilde bu küfür yasakları felan anlamıyorum hizmetin bokunu çıkardık diye banner yapıpda :)) Herzaman küfür e karşıyımdır ama küfürden küfüre de fark var neyse Sakin alper çizgimden kaymayayım :)

Yasak çünkü, nasıl, nerede ve ne şekilde küfür edeceğinizi bilmiyorsunuz...

Sorulan soru : harddiskim 31 gb görüyor...

İlk mesajda yaptığın yorum : donanimdan hiç anlamam ama benim takıldığım nokta niye 32 değilde 31 ? :))

O yukarda tesbit edilen üyelerden biriside sensin...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    küfür konusunda çok destek veremesemde. (demokrasilerdeki çatlak ses :) doğum günü olayına yüzde yüz katılıyorum.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Hayırlı ugurlu ossun ne diyek :S
    Site yeni üyeler almaya basladıgından beri evet nerede nasıl kufredilce sasılmıs durumda (bunu soyleyen adamda adminlere küfreden adam siz anlayın artık ne halde oldumuzu ) :D

Pezevengin verdiği vaazdan cemaate hayır gelmez :D Velhasılı doğumgunu olayına çok sevindim :)

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    Rene hocam haklı sürekli konular geyige çevrilip bilmedigi konuya bile  cevap veren müritler var belki bölece forum kalitesi artar

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunus_89
    yunus_89's avatar
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    Hayırlı ugurlu ossun ne diyek :S
    Site yeni üyeler almaya basladıgından beri evet nerede nasıl kufredilce sasılmıs durumda (bunu soyleyen adamda adminlere küfreden adam siz anlayın artık ne halde oldumuzu ) :D

Pezevengin verdiği vaazdan cemaate hayır gelmez :D Velhasılı doğumgunu olayına çok sevindim :)

Pardon kimin verdiği vaaz:D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Son 3 aydır üyelik kapalı...

Şu anki üyelerin hepsi eski üyelik..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

Bence doğum günü, özel olaylar vs. yasaklanırsa müridler arasında bi nebzede olsa eskiye nazaran soğukluk olabilir (site içi).. Çoğu mürid sitede tanışıp kaynaştığını düşünürsek eski sıcaklık kalmayabilir diye düşünüyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    HighNitro bunu yazdı:

Bence doğum günü, özel olaylar vs. yasaklanırsa müridler arasında bi nebzede olsa eskiye nazaran soğukluk olabilir (site içi).. Çoğu mürid sitede tanışıp kaynaştığını düşünürsek eski sıcaklık kalmayabilir diye düşünüyorum.

hiç kimse doğum gününden kaynaşmadı hocam bu sitede :) Hiç kimsede doğum günümü kutlamadı die kavga etmedi...

Yukarda özel mesaj butonu var gereken oraya tıklasın...

Toplam Hit: 5551 Toplam Mesaj: 40