folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Lütfen Okuyunuz... / Site Hakkında Duyurudur...

Lütfen Okuyunuz... / Site Hakkında Duyurudur...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Siyaset konusuna da katılmıyorum ben bu yasak müridlere sen tartışmayı bilmiyosun sen salaksın demek gibi geliyor gözüme.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

hocam geyiğe vuranları filam açıklasak olur mu yoksa yönetim sırrı mı

müride küfür mü yasak yoksa herşeye mi

hoja geyik konuları aktif konular içinde yer almıyor tek tek girmesi zor olyor bunun bi kolayı olmaz mı? 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Renenin aldığı karraları destekliyorum . neden mi? küfür almış başını gidiordu. bir nebze olsa sakinleştik gibime gelior. bende geçenlerde aradaşıma duyduğum samimiyetten dolayı ettiğim küfürçük yzünden banlandım. bencede artık böyle yasakların gelmesi gerekiyordu. doğum günü olaylarına gelince; rene tam işi bitirici cümleyi söylemiş. hergün biri doğuyor :) ileriye bakmakta fayda var :)

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

rene hocamın bi bildiği vardır .. yönetim nasıl elinden geleni esirgemiyorsa bizden bizlerinde bazı prosedürlere uymamız gerekir. Tahribat'ın kurallarına uymak tahribat felsefesini kavramaya başlamanı yarısıdır bence .. ufak ufak alışacağım bende bunlara ( yani çok tecrubeli olduğum söylenemez hala tahribat'ta )

ama müritlerin tahribat kurallarına uymaları farz 'dır..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

oh be dogum gunu geyigi yasaklanmis, cok pozitif bir gelisme, adamin 1000 postu var 800'u kandil ve dogum gunu tebrigi bu kadar sacmalik olmaz.

yil 2008 oldu tebrik ettigim dogum gunu ya 1'dir ya 0.. isterse babamin oglu olsun, forum konusu olamaz bu.

neden yazmadi diyenlerede bugun bu vesile ile seslenmis oldum :)

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    rene hoca hepsine bende katılılıyom yalnız şu lütfen yardımlarada bidaha el atsaydın keşke

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:
    -----------------------------

adamin 1000 postu var 800'u kandil ve dogum gunu tebrigi bu kadar sacmalik olmaz.
    -----------------------------

:) ilahi hojucuk..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

ozaman 15 şubat itibariyle son doum günü konusu açılan mürid ben oluyorum. madalya istiom :)

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

tamamen katılıyorum. Burada siyaset yapılmaz çünkü biz siyasetçi yada bir örtügü savunan bir topluluk değiliz. sadece burda siyasi olaylara oluşumlara yorumlarımızı yapabiliriz.

-------------------------------

siyaset yapmak nedir hocam? siyaset yapmak dediğin şeyi örtügü sawunan mı yapar? 

rene hoca küfür tamamiylemi yasaq bi a.q bile yazamıcakmıyız :D bazen ole olaylar ve konular oluoki harbi insanın kendini tutması zor oluo.. ne bilm müride ve ana bacı muhabbetine girmeden edebilseq bari?

NesTo | same shit diffirent asshole
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    abi rene bişi yapıosa site için bizler için yapıo ole kafasına göre lan bugün şunu yapim uysunlar deyip yasak koymuyor. siyaset'i biliyorsunuz kardeşim daha öncede yasaklandı ama açıldı hep aynı şeyler kavga kvga başka bişi yok. küfür olayında bazen harbi çok abartan arkadaşlarımız oldu tmm hadi sözüm ona (amk) kulanılıcak yerde değil 2 kelimede bir bu oluyomu sizce bence olmuo. ötekilerde ona keza bilader geyik gözükmüyor anasayfada iyikide gözükmüo yoksa geyiktten geçilmicek aktif başlıklar yaff :S rene yi destekliyorum ben her konuda!

Living Death
Toplam Hit: 5580 Toplam Mesaj: 40