folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder LYS Sonuçları Saat 15.00‘Te Açıklanacak ( Kazananlar, Yerler, Üniler Genel Konu )

LYS Sonuçları Saat 15.00‘Te Açıklanacak ( Kazananlar, Yerler, Üniler Genel Konu )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Lisans Yerleştirme Sınavları'na (LYS) göre, üniversiteye yerleştirme sonuçları bugün açıklanacak.

Adaylar yerleştirme sonuçlarına bugün saat 15.00 itibariyle ÖSYM'nin “http://sonuc.osym.gov.tr” internet adresinden ulaşabilecek.

Sonuçlar, adayların T.C kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenilebilecek.

Ayrıca, yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

LYS yerleştirme sonuçlarına göre, üniversitelere toplam 759 bin 638 aday yerleştirilecek. Devlet üniversitelerinin ön lisans programlarına 276 bin 167, lisans programlarına 363 bin 952; vakıf üniversitelerinin ön lisans programlarına 25 bin 932, lisans programlarına 51 bin 66; KKTC üniversitelerinin ön lisans programlarına 1699, lisans programlarına 14 bin 696; yurt dışındaki üniversitelerin ön lisans programlarına 150, lisans programlarına 2 bin 54 öğrenci kayıt yaptırabilecek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

2 üniversite gelmis..

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
    AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ
    İŞLETME YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)

Rezerve Edinde Acıklanınca Yazarım...

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

bekliyoruz :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

hayırlısı olsun simdiden ben 4 yer yazdım biri cikarsa giderim cıkmaz gitmem birdaha :d

Freedoom is not free.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

çok şükür.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kardeşim girdi bu sınava hukuk yazdı tüm tercihlerini bekleyip göreceğiz kazanıp kazanmadığı belli olacak,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    geçen gün kabus gördüm , tarım çıkıyodu (organik tarım yazdım sonlara dogru) bu sene kazanamazsam askere gidip dağda öleyim diyorum başka yapacak birşey yok.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

bilgisayar öğretmenliği, hukuk , uluslararası ticaret, dış ticaret, sivil hava ulaştırma işletme yazdım  hangisi çkıcak yada çıkmayacak sabırsızlıkla bekliyorum  heyecanım tavan yaptı :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Hadi bakalım bekliyoruz inş hemşirelik :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    -----------------------------

Hadi bakalım bekliyoruz inş hemşirelik :)

o hasta ölür :'

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

bayarbatuhan bunu yazdı:

bilgisayar öğretmenliği, hukuk , uluslararası ticaret, dış ticaret, sivil hava ulaştırma işletme yazdım  hangisi çkıcak yada çıkmayacak sabırsızlıkla bekliyorum  heyecanım tavan yaptı :)

ne gelirse okurum diyorsun yani, en muhtemel neresi?

Toplam Hit: 16256 Toplam Mesaj: 128