MAC Devri Bitiyor Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

nasıl oldu beyler başlık , hep böyle sansasyonel bir konu filan açmak istemişimdir :D

her neyse QC ceo'yu , aynı zamanda adobe yönetim kurulunda , buda hafiften demek oluyor ki artık adobe mac'te daha hızlı çalışıyor abiii yaa devri bitiyor.

sadece photoshop , premier ve starbucksta mail atmak için kullanılan apple mac serisi son bulabilir mi ? 

ne diyosunuz

aha buda kaynak ;

https://www.qualcomm.com/company/about/leadership/cristiano-amon

https://www.adobe.com/es/about-adobe/leaders/board-directors.html

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple parayla firmayı satın alır yine. Mesala şuanda iPhone ile Facebook, Instagram ve Tiktok'a yüklenen içerikler galeride gördüğün kalitede. Ancak Android telefonla yüklersen kalite bariz düşüyor.

O yüzden kadınların çoğu iPhone tercih ediyor.

Hatta akıllı telefonların ilk dönemlerinde uygulama ve oyunlar ilk iPhone'a gelsin diye firmalara milyonlarca dolar yedirmişlerdi. Google ifşa edince sağlam para cezası aldılar ve vazgeçtiler diye hatırlıyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Yarrak gibi bir işletim sistemi zaten. Hem iphone hem mac popüler kültürün abartmadından başka bir bok değil. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Yılların windows'çusuyumdum son 1 aydır Mac'e geçtim diye mi devri bitiyor vay mk. Denizi kuruturum ben bu şansla.. 

Photoshop Premiere çok hızlı evet. (Çok önemli) 

Sistem çok hızlı açlılıyor kapanıyor falan. 

Açılırken sağ alt köşeye bir sürü şey gelmiyor. Kim ne kadar yiyor bakmıyorum.

Fotoğrafları videoları bir tuşla önizleme yapıyorum pratik hızlı. Pencereler arası tek tuşla hızlı geçiş çok iyi.

Herşey masaüstünde ama öyle D arşiv falan yapasım gelmiyor zaten arşivcilikte kalmadı. 

Virüs falanda yok sanırım hiç böyle programlara gerek yok. 

Oyuncu değilim ama oyun yok diye garip geliyor. zero hour, age of oynuyordum ne güzel, artık agar.io oynuyorum :) Niye oyun çıkmıyor bu siteme anlamadım.. 

Stabil ve sorunsuz abicim bu net. 

Seside çok yüksek çıkıyor kusur bulamıyorum yinede çok sevemedim.. 

K2KB2-BDBGV-KP686-D8T7X-HDMQ8 ( win xp key ezbere yazdım :) 

Beynime bu şifreyi kazıtan kronik sorunlarıyla gelen sistemdi Windows yinede sorunlarıyla sevmişiz demek ki. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

aktif kullanımda uzun süre batarya ömrü yarışacak cihaz var mı ? ben mesela günlük işlerimi mac'e taşıdım web gezintisi dandik dundun 10-15 yıllık veya indie oyunlar gibi oyunlar oynuyorum. 

şu kapağı indir ne yaptıysan umursama devam et, kapağı kaldırdığın anda kaldığın yerden devam edersin, bunu yapan win cihaz veya win setup ayarı var mı? 

kısaca hafif+güçlü+uzun batarya süresi = şu windows cihaz var diyorsanız ona geçebilirim. çünkü windows ortamını özledim. 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

keşke, ama imkansız.

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

nasıl oldu beyler başlık , hep böyle sansasyonel bir konu filan açmak istemişimdir :D

her neyse QC ceo'yu , aynı zamanda adobe yönetim kurulunda , buda hafiften demek oluyor ki artık adobe mac'te daha hızlı çalışıyor abiii yaa devri bitiyor.

sadece photoshop , premier ve starbucksta mail atmak için kullanılan apple mac serisi son bulabilir mi ? 

ne diyosunuz

aha buda kaynak ;

https://www.qualcomm.com/company/about/leadership/cristiano-amon

https://www.adobe.com/es/about-adobe/leaders/board-directors.html

ben mackbear'da mail atıyorum bnm için sorun yok devamke :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Yaparlar bişi heaaa, fahişe windows yerine macos'u tercih ederim. Aşağılık windows.

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Apple ekosistemi candır gerisi heyecan. 

edit: adslgşsjdg adamın konuya eklediği etiketlere bakın: hayalet sevgilim sözleri

EnableTurk tarafından 15/Ara/23 23:47 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Valla mac bence bi developer icin nimet. Aktif windows kullanicisiyim ama is icin macbook pro kullaniyorum. iterm'un verdigi rahatligi veren cok az sey var.

Bir de mobil gelistirme yaparken ios, android tek makinede halletme fikri cok cazip. 

Bir tek sikinti yapay zeka tarafindaki islerimde oluyor. Onu beceremiyor meret :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

:)) apple bitmez hayır.

arm cpu alanında suan kurumsal alanda çığır açıyorlar. yazılım konusunda eko sistem olarak en mukemmel calisan os sistemi :)