Macbook Pro Model Numarası Farkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bu sefer apple resmen çıkardı vurdu masaya. bu kadar sağlam işlemciler beklemiyordum açıkçası. önümüzdeki yıl intel ve amd neler yapacak çok merak ediyorum :)

hocam apple arm mimarisinde çok ilerledi elinde çok daha güçlü şeyler var fakat bir anda hepsini koymaları saçma olur seneye çıkaracak ürün lazım.

intel ve amd nin onlara yetişmesi belki 4-5 seneyi bulur o zamana kadar da apple yine yürüyüp gitmiş olacak.

bu yeni m1 cihazlar gerçekten benimde çok hoşuma gidiyor ve 13 inch uzun şarj ömrü ile çok güzel makınalar.

tek sıkıntı GPU ve CPU o kadar güçlenmesine rağmen yani artık apple cihazların oyun makınası olmaması için sebep kalmadı gibi ama hala oyun tarafı eksik.

bu kadar güçlü makınalarda artık oyuncuların da önünü açsınlar gari.

64 gb lık ekran kartı koymuşlar, rtx lere kafa tutan performanstan bahsediyolar, gerçek oyun testlerini görmek lazım.

Apple daha çok mobil oyun odaklı iş yapıyor. O yüzden bu tür iş istasyonu olabilecek cihazlarda oyuna pek önem vermiyor.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sunumu izlediyseniz, apple'in oyun oynayan adam icin bu makinalari yapmadigini, icerik ureticileri icin bu cihazlari cikarttiklarini anlarsiniz.
    Hatta sanirim satis ekibinide bu konuda egitmisler, bugun apple store'a siparis vermek icin gittim ve bana "programci misiniz, icerik ureticisiminiz, muzisyen misiniz?" vs gibi sorular sordular.

Oyun oynamak istiyorsaniz yallah MSI a dayilar fan sesleri ile sizlere mutluluklar.
    Ben onumuzdeki 8 yil daha kullanabilecegim cihazi alicam.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

14500 e aldığım ürün 17400 olmuş iyi ki beklememişim. Apple da 20k civarında olmuş. 

Mobil uygulama geliştirilir.
Toplam Hit: 7303 Toplam Mesaj: 24
macbook pro model farkı