Magnum Maserati Çekiliş Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

çözüm var mı :) Bedelli dönüşü biraz çubuk gireyim :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Aklıma bu geldi

https://youtu.be/e_jLyO_Txrg

engin01288 tarafından 30/Eyl/19 07:03 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ben bu cubuklardan birşey cıktıgına inanmıyorum. senelerdir dağıtıyorlar ama hiç kazanan duymadık. artı bildiğim kadarı ile kazandıgın zaman bu arabanın vergisini senin ödemen gerekiyor. buda araba parasının yarısına denk geliyor. yarı parayı ödeyecek kadar paran var mı?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

30'a yakın çıbık ile bende varım dedim. 

Çıkıyormuş çubuğu bulamıyormuşsun, eski parayla  1trilyon 300milyon'a yakın para piuuv.. ^^D` 

Asıl-yedek talihliler açıklanınca başlığı up'layalım Arkidiş'ler  

-0-

"Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?
    Çekiliş, 14.10.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri 

Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4 - A Beyoğlu/İstanbul adresinde, noter huzu-runda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir."

"KDV ve ÖTV dışında, ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler, talihlilere aittir." diyor @Ekerci

Kazanan talihliler 19.10.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki Türkiye baskı-sında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapıla-caktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumlu tutulamaz.

SıkçaSorulanSorular.

bugün son gün ha..

Kampanya 01.04.2019 (00:01) - 30.09.2019 (23:59)***** tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılımda, sistemimizin saati geçerli olacaktır. Katılım için gönderdiğiniz kısa mesajların ya da web sitesi üzerinden taleplerin merkeze/sisteme geç ulaşma-sından Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. sorumlu değildir.

https://www.magnumicecream.com/tr/magnum-maserati-kampanyasi.html

RitmFarbRacourci tarafından 30/Eyl/19 14:21 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

ben bu cubuklardan birşey cıktıgına inanmıyorum. senelerdir dağıtıyorlar ama hiç kazanan duymadık. artı bildiğim kadarı ile kazandıgın zaman bu arabanın vergisini senin ödemen gerekiyor. buda araba parasının yarısına denk geliyor. yarı parayı ödeyecek kadar paran var mı?

vergisiz kısmı olan arabayı satabiliyorsun hocam

bi avm urfalıya mercesed vermişti adam araba çıkar çıkmaz arabayı sattı vergisini ödeyemem diye

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Şu saatte ~23.00 4 tane dâhâ dayadım. 

Varsan bi' göz kırp(dâhâ kötü olacaksa olmasın. ^^D`)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

'maseratisi gitti çubuğu kaldı' olacaksınız sdkgjkjgfdlkg

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Elimizde kalan magnum çubugunuda, kobra nejdet misali degerlendiririz artik 🙂

Maldonado tarafından 01/Eki/19 01:42 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek

Sonuç belli oldumu?

Selam ve dua ile...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    vegapc bunu yazdı

Sonuç belli oldumu?

İlginiz için teşekkürler, kampanyamız sona ermiştir. Kazanan talihliler 19.10.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde duyurulacaktır.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
Toplam Hit: 5301 Toplam Mesaj: 38
magnum