folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Mail.Com Gmail & Microsoft Mail Kadar Güvenli Midir ?

Mail.Com Gmail & Microsoft Mail Kadar Güvenli Midir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

isim soyisim olarak alabildiğim tek mail adresidir kendileri. 

sizce bunu gmail yada microsoft mail hizmetine bağlasam iş görür mü ?

çok araştırmama rağmen kesin bilgiler bulamadım. hep sıkıntılı olduğu söylenir. birde reklam manyağı yapmışlar.

yada isim soyisim istilasına uğramamış hangi mail hizmetini öneriyorsunuz muridler ve murideler ?

biliyorsunuz sizleri seviyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yandex Mail

Gmail

Outlook

bu 3'ünden şaşma hocam. Yandex Mail'i son zamana kadar kullanıyordum ancak sms ile şifre doğrulama olmadığından kullanmayı bıraktım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Gardaş senin mail hesabını kim ne yapsın, yani niye hacklemek istesinler seni,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Yandex Mail

Gmail

Outlook

bu 3'ünden şaşma hocam. Yandex Mail'i son zamana kadar kullanıyordum ancak sms ile şifre doğrulama olmadığından kullanmayı bıraktım.

Yandex Key var hocam 2fa olarak ? Gayet güzel bence hem pin giriyorsun hemde yandex key i açıp pin giriyorsun gayet korumalı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

gmail kullanıyorum ms güven olmaz kapatıyor felan kullanmayınca

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

hocam ben 2005 lerden beri microsoft mail hizmetini kullanıyorum. hiçbir sıkıntı yaşamadım. o yıllardan kalan dosyalarım var. o yıllardan kalan bazı hizmetlerin mail gönderdeğiği şiretler var.

yine o maile bağlı onlarca kurtarma hesaplarım var. hacklenmek değil de kapatılma yada sıkıntı çıkartma diyelim. şimdi bankalar olsun o maile bağlı önemli hesaplar diyelim sorun olursa diye sorayım dedim.

2005  ten beri sorun yaşamadığım mail hizmetini mail.com a geçireceğim. nedir ne değildir bir türlü birşey bulamadım. eşikide olsun başka sitelerde olsun ilginç yorumlar var. 

bu yüzden sorayım dedim tahribata. sonuçta adam gibi mail ismi alamıyorum. en azından bu maili gmail hesabıma bağlar kullanırım dedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

gmaile baska mail bağladığında mailler anında gelemeyebiliyo

mail ile soru/cevap şeklinde iletişim kuruyosan sorun oluyo bu. bi süre sonra mail.com un kendi arayüzünden kullanmak zorunda kalıcaksın haliyle

godaddy den 2 yıllık domain al.

ilk yıl 3 lira falan, ikinci yıl 25 lira sanırım (en basta birlikte alırsan). yıllık 14 liraya gelmiş olur. yandex kurum'a bağlar kullanırsın

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yandex Mail

Gmail

Outlook

Sms ile dogrulama hizmeti var. 

Sadece aktif etme aşaması uzun sürüyor. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

hocam ben 2005 lerden beri microsoft mail hizmetini kullanıyorum. hiçbir sıkıntı yaşamadım. o yıllardan kalan dosyalarım var. o yıllardan kalan bazı hizmetlerin mail gönderdeğiği şiretler var.

yine o maile bağlı onlarca kurtarma hesaplarım var. hacklenmek değil de kapatılma yada sıkıntı çıkartma diyelim. şimdi bankalar olsun o maile bağlı önemli hesaplar diyelim sorun olursa diye sorayım dedim.

2005  ten beri sorun yaşamadığım mail hizmetini mail.com a geçireceğim. nedir ne değildir bir türlü birşey bulamadım. eşikide olsun başka sitelerde olsun ilginç yorumlar var. 

bu yüzden sorayım dedim tahribata. sonuçta adam gibi mail ismi alamıyorum. en azından bu maili gmail hesabıma bağlar kullanırım dedim.

Macera aramaya gerek yok,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

bir zamanlar linuxmail.org sitesinden mail almıştım. 10 yıl önce mail.com bünyesine alındı ve 10 yıldır bu çatı altında kulanıyorum. herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

5 yili askin mail.com hizmetini kullaniyorum.

Hic sikinti yasamadim. 2 3 yil hic giriş yapmadgim mail hesabimda bile sorun olmadi

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
Toplam Hit: 7293 Toplam Mesaj: 27
mail gmail hotmail yandex mail mail.com